Ameliyat oluyorum :)

perna canım tam nefes almak istiyorsan o sana verilen deniz suyunu tamponlardan sonra burun yolu ile yutacaksın kurumayı önlüyor. ben bizzat doktora sordum :)
Bu arada benim ilk alçım bugün değişti burnuşumun şekli süper güzel. kaydirigubbakcemile3 ondan daha güzel cipcici bir doktora sahibim ben doktoruma hayran oldum. :p pazartesi bu alçıda çıkacak bandaj kalacak .... çok mutluyum ... sempatiksalakcinni

perna canım tam nefes almak istiyorsan o sana verilen deniz suyunu tamponlardan sonra burun yolu ile yutacaksın kurumayı önlüyor. ben bizzat doktora sordum :)
Bu arada benim ilk alçım bugün değişti burnuşumun şekli süper güzel. kaydirigubbakcemile3 ondan daha güzel cipcici bir doktora sahibim ben doktoruma hayran oldum. :p pazartesi bu alçıda çıkacak bandaj kalacak .... çok mutluyum ... sempatiksalakcinni

tatlımmm hadi hayırlıı olsun:)msnye gelseneeeeeeee:)

canımm yutuyorum da , minicik bi delik var işte, hemen kapanıyo :) ama olsun alıştım artık :)

benim de bugün alçım değişti ve gördüm burnumu :) umduğumdan çok çok daha düzgündü şükürler olsun :Saruboceq: senin de memnun olmana çok sevindim tatlım, pazartesi muhtemelen karşılaşırız hastanede.. :içelim:

geçmişş olsunnnnnnnn burnuşlarınızı begenmenize cok sevindimmm ...inşallah şisler inincede bi sorun olmaz

tşkederimmm seviyorumseni:) Perna canım evet muhtemelen karşılaşırız. benim mesaj sayım daha 50 olmadığı için özel mesaj yazamıyorum perna canım . bana msn adresini sakıncası yoksa özel mesaj olarak yazar mısın :)

evet çok şanslı olduguma bende inanıyorum. öncelikle KK ye üye olup sizleri tanımak, daha sonra Bilge Bey gibi bir doktora sahip olmak benim en büyük şansım....:)
Bu arada kıslar ben ameliyattan sonra bir tane ağrı kesici içmedim ve buna kimse inanmıyor :) kaydirigubbakcemile3

evet çok şanslı olduguma bende inanıyorum. öncelikle KK ye üye olup sizleri tanımak, daha sonra Bilge Bey gibi bir doktora sahip olmak benim en büyük şansım....:)
Bu arada kıslar ben ameliyattan sonra bir tane ağrı kesici içmedim ve buna kimse inanmıyor :) kaydirigubbakcemile3

canım benim mutlu olmana çok sevindim.Doktorumuzun süper olduğunu sizin burunlarla da bir kez daha ıspatlayacağız kızlar.Harika olacaksınız buna inanıyorum.Sen ve pernayı sabırsızlıkla bekliyorum.Fotolarınızı çabuk ekleyin olur mu.meraktan çatlayacam neredeyse:))Bu arada benimde hiç baş ağrım olmamıştı.doktorun asistanları bile şaşırmıştı:))demekki canım senle benim bünyem aynı.Şanslıyız bu konuda.hadi hayırlı olsun bakalım.öptüm seni..:)

asilem44 canım vallahi doktorumuz süperr oh oh.. ayhh ben hayran oldum zaten. :kedi: Bir kere çok sempatik.. Banada doktorcugum dedi biraz uzun sürebilir senin iyileşme süren ucu çok etliymiş burnumun :) ama olsun sonuç önemli :))) hem belki daha çoook doktora gider Doktorcugumu daha çooook görürüm kaydirigubbakcemile3 ...
Evet biz bu burunlarla çok can yakacaz asilemcim :) vallahi benim şimdiden ruhum değişti insanın kendine daha bir öz güveni oluyor. Pazartesi resimlerimizle geliyorussss az kaldı :)

sempatikliği konusunda seninle hemfikirim canım:))gerçekten de çok tatlı.Bişey soracam sana canım:Sen bahsettin mi bu siteden ona?Ben söylemiştim herkesin bu siteden birbiriyle deneyimlerini paylaştığını.Kendisinin de bu ara meşhur olduğunu fark etmişmidir acaba:))çok merak ediyorum biliyor mu acaba bu kadar tanındığını.

evet canım bahsettim. biliyor hatta dediki ulusal bir tv den daha yaygın :) Zaten benim ameliyat oldugum hafta 3 kişi elazığdan gelmiş ( ben elazığlı değilim sadece burada okuyorum :KK70::KK70: ) . 3 de sanırım buradan perna ve ben buradan diğer kişiyi bilmiyorum :) benim kuzenimin arkadaşı var onunda yüz hatlarında doğuştan sorun var yarında o gidecek .. bakalım

X