Amcamın Ağır Hakaretleri! ve ailemi doldurmasi

buka taş atarsan sana da sicrayabilir o yüzden önce bu facebook hesabinin calindigini vb anlatmalisin Ailene. O zaman olanları.
Yok anlatamam diyorsan hiç uğraşma daha fena bulaşır sana.

Tea
Tesekkurler desteginiz icin, anlattiklari tamamen gercek disi oldugu icin takmiyorum bile beni uzen nokta bu cesareti nereden bulmasi?

Kendi annene okutmakla basla mesajlari seni en iyi o anlar beraber karar verirsiniz annenin sakin bir zamaninda en basindan itibaren anlat

Amcanin yeni karisi da eskisi de her seyi biliyordur bence bilmezlikten geliyorlardir
Amcamin sirlarini bilip bilmedigini bilmiuorum yengemin, ama buyuk ihtimalle bilmiyordur cunki bilse kiyamet kopardi eminim, anneme ve babama durumdan bahsedicem zaten boyle bi saygisizlik hazmedilir gibi degil ki!

senin baban demiyor mu yaw sen benim kızım hakkında nasıl konusuyorsun diye? sen mesajı sakla daha da abartırsa baban da sesını çıkarmazsa şikayet edicem diye tehdit edersin ki bence etmelısın de.
Babama ve anneme soylemedim henuz, soyledigimde babamin tavri kesin ve sert olacaktir eminim, ama amcam kendi istedi bunu nolacaksa olsun artik

elti, kv, kp, görümce konularında sonra amcalar cıktı bir de başımıza.. insanlar neden birbirine hayatı dar etmeyi görev edinir ki?
Ugrasacak baska isleri olmadigi icin, surekli baskalarina b*k atmak isterler, kendi isimde gucumde insanim kimseye karismam etmem, ama biri gelirde ozellikle bulasirsa da savasicam sonuna dekk

O mesajla beraber git savcılığa suç duyurusunda bulun. Evde ortalığı birbirine kat.
Bu ne hadsizlik bu ne kendini bilmezlik bu ne utanmazlık ?

Suanda karisiyla hala daha evliler, bosanma asamasindalar ama amcam evli oldugunu sadece babama soylemis karisinin duymamasini istemis, ben bi sekilde duyurmak istiyorum ama suanda evli olmadigi bayanla yasiyor ve karisiyla gorusmuyorlar
Ozaman pardon sen kendine bak yengemi aramanin ve gerceklerin söylemenin zamani geldi hatta döylemelesin ...niye istemiyor cünli boşanma davasinda aleyhin olurda ondan aldatma ve cocuk....

Ozaman pardon sen kendine bak yengemi aramanin ve gerceklerin söylemenin zamani geldi hatta döylemelesin ...niye istemiyor cünli boşanma davasinda aleyhin olurda ondan aldatma ve cocuk....
Yengemi aradim herseyi anlattim, haberi yokmus durumdan sok oldu, elimde amcamin evlilikdisi olan cocuguyla resimlerini de whatsappdan gonderdim, kadin bildigini soka girdi bana belli etmek istemedi pek ama, yasadiklari evin nerede oldugunu sordu, baskin yapacakmis benden yardim istedi bende daha fazla bulasmamak icin reddettim.

Baskini ne yapcak gereksiz kendini kücpk düsürmesin resimleri adresi versin avukatina bal gibi nafaka alir bosanirken aldatma bu

bence tum mesajları aılene oku
bana boyle bı msj attı soka gırdım de

Sende mesaj at
Ben kendimden eminim. Aile önünde yuzleselim yaz.

Hayır bence olay tuhaf amcandan madem bu kadar nefret ediyosun da hesabın çalınıyo başkası amcana mesaj atıyo ve sen bu kadar nefret ettiğin birinin gözünde böyle bi duruma düşmeyi göze alarak böyle de adi bi adam olduğunu bilerek susmasını rica ediyosun, kulağa çok tuhaf geliyo bence.

Kim böyle bi zan altında yaşamayı ister ki,bi yarası olmayan kendini aklar bu işin içinden kimseden böyle bi sır saklamasını istemez ayrıca senin nası bi hayatın var da küçük yaşta biri hesabını çalarak amcana böyle bi mesaj atabiliyo?

Herşeyi olduğu gibi anlattığına emin misin?

O yazilari siz yazmamissiniz ailenize soyleseydiniz keske gizli sakli olmazdi aranizda. Karismayin derim havlayan kopek isirmaz. Yengenize soylemeyim bence kotu yine siz olursunuz o onlarin ailevi mesleleri herkes kendine yakisani yapar

Eminim, hayatimi degil yasadigim olayi anlattim sadece bilmenizi istedigim kadarini anlattim, amcamin sorunlu oldugundan da bahsettim ayrica, kucuk yasta beni anneme babama soylemekle tehdit etti ve korktum acikcasi, sanirim siz iyi okumamissiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…