Amcamın Ağır Hakaretleri! ve ailemi doldurmasi

freshvegetables

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
258
108
28
Merhaba arkadaslar, son zamanlarda canimi cok sıkan bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere cunki artik dayanamiyorum! Gecen gun saat 22 civarlardina faceden amcam bana mesaj atti, kendisi hesabimda ekli degil, beni bulup mesaj atmis. Agzina ne geldiyse saymis benim icin, namusuma varana kadar agir hakaretlerde bulunmus. Sen senin olanla birlikte olmadin baskasiyla beraber oldun, evlenecegin kisiye yazik degil mi? Ben seninle cok ugrastim intihar edecektin, bana sirrini verdin kimselere soylemedim bunca yil, ailen bilse neler yapmazdi. Cok saygisiz bir insansin annen ve sen yuzunden kendi kardesimin evine gelemiyorum, artik gelmemde felan yazmis. Gorunce sok oldum! Benim amcamla ne muhabbetim var ne baska seyim uzak durmaya calisiuorum hatta kendisinden... bazi soyledigi seyleri oyle degisik anlatmis ki is iftira boyutuna gelmis, ben taaa ortaokuldayken actigim bir face hesabi calinmisti ve calan kisi amcama "ben biriyle beraber oldum, onu cok seviyorum ama o beni istemiyor bu yuzden intihar edicem" yazmis. Amcam bu mesaji okuduktan sonraki gun bize gelmisti cok iyi hatirliyorum, bu mesajdan bahsetti bana ve beni babama soylemekle tehdit etmisti, hesabimin calindigini bunlari yazan kisi ben olmadigimi zaten ben cocugum boyle bisey nasil yapabilirim diyerek bi sekilde aileme bu kotu durumdan bahsetmemesini rica etmistim, o ise yillar sonra bana bu sekilde uzun bir mesaj yazarak hakaretler yagdirdi. Kendisini ne annem sever ne ben ne de diger akrabalarimiz cunki 2 cocugunu ve karisini sokaga atan asla hicbir iste calismayan, haftasonlari bize gelip babamdan para dilenen bir insan! Hatta suanda da kendi karisiyla hala daha evliyken bir baska bayanla berabet olup cocuk yapti ama esi bunlari bilmiyor, intikam almak istiyorum arkadaslar, bu soylenen laflarin altinda kalmak istemiyorum. Oyle iftiraci bir insan ki ben universite okumak icin baska sehre gittim diye aileme "kiz cocugunun ne isi var baska sehirde, nasil guvenirde yollarsiniz ya basina is gelirse" demis. Ailemin aklina da girmeye calismis, dayanamiyorum artik ya! Lutfen yorumlarinizi yazinn lutfen hepsii cok onemli benim.icin, sizce amcamin beraber olup cocuk yaptigini yengeme soylemeli miyim? İntikam almam gerek hazmedemiyorum!
EDIT: Amcamin attigi mesaji aileme gosterdim, babam bana karsi sakin bi tavir sergiledi, bana guveniyor ve beni biliyor zaten. Boyle birseyin imkansiz ve iftira oldugunu da biliyor. Amcami arayip baya bi sert cikismis annem duymus konusmalarini... beni savunmus ve artik gorusmek istemiyorum deyip bildiginiz amcama koymus postayi. Biraz once amcam gene mesaj atti bana, benden ozur diledi, asil amacinin bana akil vermek oldugunu dedi vs. Tabiikide yemedim yani.... yan ciziyor akli sira ama ben yemem. Benden nefret ettigini benim yuzumden babamla arasinin bozuldugunu soylemis, icimden ohhh olsun az bile oldu dedim. Anlicaginiz kendi etti kendi buldu, adalet yerini bi sekilde buldu... :) evlilik disi birlikteligini ve baskasindan olan cocugunu da yengeme anlattim o da durumdan haberdar degilmis, sasirdi felan... baskin yapip herseyi ortaya cikarcam iyice dedi, delil olarakta bebegin resimlerini attim. Bakalim nolacak artikkk :)

Son düzenleme:
Amca sen diyon yeeeaaa kafan mi guzel yazardim ben olsam ..
ama diger soylediginizi karisi biliyor olabilir ,yani bilipte bilmemezlik ..

Adam başka kadından çocuk bile yaptıysa karısı nasıl bilmiyor? Ayrıca bu adam karısını ve 2 çocuğunu sokağa atmamış mı zaten,karısına söylesen ne olacak?

Adam başka kadından çocuk bile yaptıysa karısı nasıl bilmiyor? Ayrıca bu adam karısını ve 2 çocuğunu sokağa atmamış mı zaten,karısına söylesen ne olacak?
Suanda karisiyla hala daha evliler, bosanma asamasindalar ama amcam evli oldugunu sadece babama soylemis karisinin duymamasini istemis, ben bi sekilde duyurmak istiyorum ama suanda evli olmadigi bayanla yasiyor ve karisiyla gorusmuyorlar

Suanda karisiyla hala daha evliler, bosanma asamasindalar ama amcam evli oldugunu sadece babama soylemis karisinin duymamasini istemis, ben bi sekilde duyurmak istiyorum ama suanda evli olmadigi bayanla yasiyor ve karisiyla gorusmuyorlar
Tamam da bende diyorum ki boşanma aşamasındalarmış zaten,ee bu adam karısını sokağada atmış daha önce.Bu durumda zaten o kadın umursamaz ki amcanın başka kadınla ilişkisini.Hani normal bir evlilikleri yok yani amcan karısından korksun.Söylemekle eline bir şey geçmez.Sana daha çok kinlenir daha kötü şeyler olur.En güzeli engelle bu adamı tüm sosyal medya hesaplarından,telefonundan da numarasını engelle,bir daha muhatap olma.Sizin eve gelirse de odandan çıkma,yüzüne bakma.

Bosanmanin seyrini degistirebilcek bi durum ama bu evlilik disi beraberlik, yengem hakli cikmis olacak o yuzden dedim, amcamin korkusu bosanmanin seyrini etkilemesi aslinda...

Bosanmanin seyrini degistirebilcek bi durum ama bu evlilik disi beraberlik, yengem hakli cikmis olacak o yuzden dedim, amcamin korkusu bosanmanin seyrini etkilemesi aslinda...
Orası öyle ama uzun iş bu.Aralarında ki ilişkiyi kanıtlaman lazım,yengene bilgi vermen lazım,yengeninde elinde delil olması lazım ki mahkemeye sunsun o da.Sen bunları yaparken,bu arada amcan sana neler yapar? Karakterini sen daha iyi biliyorsun,biz bilemeyiz.Başına bela olmasın bir de senin?

Çoğunlukla sakin bir yapıya sahibimdir.

Ama bu tür durumlar çileden çıkartıyor beni.

Ne yapabilirsin ki, karşında cahil bir insan.

Ailenizle iletişiminizin iyi olması ve bu durumu onlarla paylaşmanız , mümkünse hiçbir surette o şahısla görüşmemeniz gerekiyor.

Güçlü olun. Siz bir bireysiniz.

Düşünceleriniz, fikirleriniz, kendi bakış açınız ve duruşunuz olmalı hayata karşı.

Kimsenin kanatlarınızı kırmasına izin vermeyin.

Kendi annene okutmakla basla mesajlari seni en iyi o anlar beraber karar verirsiniz annenin sakin bir zamaninda en basindan itibaren anlat

Amcanin yeni karisi da eskisi de her seyi biliyordur bence bilmezlikten geliyorlardir

bence ailene her seyi acik acik anlat simdi anlatmazsan ilerde basim dahada agriya bilir keske o zaman her seyi ailene anlatsaymisun

Adam gelmis bilmem kac yasina bir resmi karisi iki cocugu var bide baska birlikteligi var ondan da cocugu var veeee bunca isinin arasimda sana msj atip senle ugrasiyo Allah akil fikir versin.

Anlatin ailenize basiniza gelenleri facebook hesabinizin zamanla calindigini amcanizin sizi tehdit ettigini. Kimden korkunuz var ki ben anlamadim

senin baban demiyor mu yaw sen benim kızım hakkında nasıl konusuyorsun diye? sen mesajı sakla daha da abartırsa baban da sesını çıkarmazsa şikayet edicem diye tehdit edersin ki bence etmelısın de.

Dinime laf eden Müslüman olsa diye bir laf var ona benzemiş.
Başkalarıyla uğraşana kadar kendi haline baksa keşke.
Kaldı ki öyle bir durum da yokmuş.

Anneme ve hatta babana geçmişte olmuş bu olayı anlat. Sonra amcani engelle ve hiç muhattap olma. İntikam filan almaya kalkma eğer öyle kötü biriyse baş edemeyebilirsin.

elti, kv, kp, görümce konularında sonra amcalar cıktı bir de başımıza.. insanlar neden birbirine hayatı dar etmeyi görev edinir ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…