Kontakt Lens Amazon akua lenslerim

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
kızlar bende koyu mavı ıle grı arası bı renk durdu ama cok doğal bır renk..baya soran oldu gercek sandılar..gercı ben açık renk ıstıyordum ama maalesf lensı 50 tl ye aldım kendı gercek gozum sıyah..sempatiksalakcinni

Harika olmuş canım. Ben de çok beğeniyorum bu rengi. Fazla açık olmadığı için fazla belli etmemiş lens olduğunu çok da yakışmış. Güle güle kullan...

bebem gözüm bozuk bilion ikisi de -2 miyop
bozuk olmasa alırdımm byılıorum green oceanlara biliosunnbilmiyorumkismile

hımm gozlukle takarsın dıe dedıydım bebem sana kıyak yapam dedıydım neyseee ortalıkda gorunmuon msndede yoksun soracam sana

gözlük sewmiorum cnm,burnumun üstünü iz yapıo ondan lens kullanıom ya zaten bebişim.istanbuldaydım bebem ordan da ankaraya geçtik dha yeni gelebildim ewe..

pek göz rengini acmamıs cnm biliyorum gözlerin siyah oyüzden cok koyu durmus
ama sen begendiysen en önemlisi o

antalyada denetmedıklerı ıcın mecbur almış bulundum..ama olsun bebek mavısı gbı saf gumüşi bı mavı oldu sureklı rengı deişiıo sankı...begenen olunca moralım duzeldı sızlerde paylasım ıstedım bu renk orta ve acık kahve gozlerde manyak durur

ben iddialı ve çok açık renkleri sevmediğim için beğendim ...uzaktan lacivert duruyor ama yakından grili lacivert karışımı ...
gayet hoş olmuş,güle güle kullan ..bende mavi alıcam ,araştırıyorum..ama sanırım cor grafite alırım ...

canım denemiştim ben bunu orta kahve gözlerim bendede çok koyu durmadı ama mavimside değildi yeşil mavi arası durmuştu ama bu renk tonu sky blue su var bide bende onunla aynı durmuş

ya okdr deişik bı renkkı lacıvert mavı yesıl grının karışımı cok hafıf orta harede sarılık var.her renk oluo makyaja gore..sormayan kalmadı hayret ya cok ısteksız almışdım ...hep açan lenslerı ıstıyoruz ama arada doğallıkta şart..pandoracım mavıde benım gozumu green ocean dışında açan olmadı ..en guzel o açıo dogal olmasada doğal açan bulamadım ben ışıl ışıl bı lens kım ne derse desın

X