Kontakt Lens Amazon akua lenslerim

antalyada denetmedıklerı ıcın mecbur almış bulundum..ama olsun bebek mavısı gbı saf gumüşi bı mavı oldu sureklı rengı deişiıo sankı...begenen olunca moralım duzeldı sızlerde paylasım ıstedım bu renk orta ve acık kahve gozlerde manyak durur
merhaba ben yeni katıldım arkadaşlar aranıza forumu daha pek başarılı kullanamıyorum ama miriana arkadaşın rengine bayıldım çok doğal durmuş acaba tam markasını yazabilir misin

miriana bayıldım ben bu lense harika durmuş hiç çıkarma gözünden bunu sen =) ben de alcam hemen bundan çok kıskandım doğrusu benim gözlerde kopkoyu inşallah böyle durur cnm güle güle kullan lenslerini.. :)

tak tak süpermişşşş bunları ben daha önce neden hiç görmedim ya amazon kullandım ama 3 rengi var demişti kadın bana onda da mavisini kullanmıştım bu senin amazon sophistic in amazonu mu oluyor cnm ?

hayırya bıldgn amazon iştee

katalogda renk cok açk ama bende bole oldu cunku bu modeln gozlerı acıkkahve

amazon_colors.jpg

canım çok sağol nerden sipariş ettin bunları ben de ordan edeyim bari senin gözündekiler buradaki gri gibi durmuş çok güzell acaba hazel rengi acar mı bizim koyu gözleri dersin ?? :))

hazel orta khve gbı durur bnce ben yurt dışından baska bı marka bal rengı getrttım.bunu ben optıkcıden aldım lens market coma bı bak tellerı var ordan ara detaylı bılgı verırlr guzelım

canımm çok sağol yok aqua süpermiş yaa bnm de gözlerim kopkoyu kahve ben de aqua alcam banane :)) çok sağol ilgine güle güle kullan lenslerini de cnm bnm..

X