aman damat kızımı boşamasın kör olsun gelinlerrrr....

Arkadasimin 3 oglu var. Oglum gelinime, esimin eskiden bana gostermedigi ilgi alakayi gosterirse, bu sebepten kiskanirim dedi. Ki dogru bir tespit. Bizim kuşaktaki esler daha ilgili, askim canim cicim, gezmeler tozmalar falan. Zamaninda kocasindan bir sey gormemis olan kv.ler de bu duruma hasetleniyor işte. Kocamdan gormedim, oglumdan goreyim, oglum gezdirsin vs...

gelin çocuğu alır gider . Valla sadece çocuğu değil donuna kadar alır gider. Yok öyle bir dünya

Arkadasimin 3 oglu var. Oglum gelinime, esimin eskiden bana gostermedigi ilgi alakayi gosterirse, bu sebepten kiskanirim dedi. Ki dogru bir tespit. Bizim kuşaktaki esler daha ilgili, askim canim cicim, gezmeler tozmalar falan. Zamaninda kocasindan bir sey gormemis olan kv.ler de bu duruma hasetleniyor işte. Kocamdan gormedim, oglumdan goreyim, oglum gezdirsin vs...
evet bu söylediginiz çok doğru . Kıskançlık var

Çünkü erkeğin zarı yok. Elinin kiri. Kadın evli olsa dahi birliktelik yaşadıysa artık eksiktir. Boşanırsa ortada kalır. Kadında haliyle gelinin değil kızının ortada kalmasını dert ediyor. Oğulcuğu boşarsa gelini daha iyisini bulur. Bknz burda boşanmış çocuklu erkeklerin kapış kapış gittiği konular...

oğluna gelinmi yok.elini sallasa ellisi.hoş kızına da koca çok ama kızın yuvası dağımasın.mutluluğu bozulmasın huzurla yaşasın hem damat desin ay karımın annesi çok çok iyi.

senin annen öle yapmıyo mu acabaa..?
senin eşine süt dökmüş gibi kedi olmuyormu??
anneniz eşinize karşı tavri nasıldir anneniz geline nasıl davraniyor.

ne ekersen onu biçersin misali...

oğluna gelinmi yok.elini sallasa ellisi.hoş kızına da koca çok ama kızın yuvası dağımasın.mutluluğu bozulmasın huzurla yaşasın hem damat desin ay karımın annesi çok çok iyi.
vallahi bir damat var içki onda gece 2 den 3 den önce gelmez eve 2 çocuk var ne ev bilir ne eksik ama ondan iyisi yok .

senin annen öle yapmıyo mu acabaa..?
senin eşine süt dökmüş gibi kedi olmuyormu??
anneniz eşinize karşı tavri nasıldir anneniz geline nasıl davraniyor.
annem ve eşim arasında resmi bir ilişki var . Gelinimiz yok henüz . Bakalım herkadın gibi annemde kv olunca evrimselleşecek mi

vallahi bir damat var içki onda gece 2 den 3 den önce gelmez eve 2 çocuk var ne ev bilir ne eksik ama ondan iyisi yok .
görümcen nasıl katlanir kaynanan damadi içkiye ragmen boşanmasin etmesin diye yaparken demekki oğluna yapıyo.. peki görümcen nasıl katlaniyor.

annem ve eşim arasında resmi bir ilişki var . Gelinimiz yok henüz . Bakalım herkadın gibi annemde kv olunca evrimselleşecek mi
sen annene öncelikle tembih et.. anne bari geline eziyet etme de. ama gelinlerde kötü olabiliyor çok yüz vermemek lazim...

Çünkü erkeğin zarı yok. Elinin kiri. Kadın evli olsa dahi birliktelik yaşadıysa artık eksiktir. Boşanırsa ortada kalır. Kadında haliyle gelinin değil kızının ortada kalmasını dert ediyor. Oğulcuğu boşarsa gelini daha iyisini bulur. Bknz burda boşanmış çocuklu erkeklerin kapış kapış gittiği konular...
Kusura bakmasın boşanırsam donuna kadar alırım 5 parasız bulabilirse bulsun . Anasıyla oturur başbaşa artık

haa bir dakika bunlara rağmen sensin oğlum sensin paşam deniyorsa o görümcene yazık.eşin kız kardeşi için yapılan bu haksızlığı bu iğrençliği nasıl hazmediyor ve aynı şekilde kızı için kayınvaliden

sen kaynanana çekinmeden söle anne bak seninde kızın var kızınında kaynanasi var. peki kaynanasi ona eziyet çektiğinde bunu bana mi yapıyosun de. açik dile getirmelisin.. o zaman bişey yapamaz

yukarda bir arkadaşın dedigi gibi çocuklar başıma kalmasın aman boşanmasın diye düşünüyor bence . Karakter meselesi

haa bir dakika bunlara rağmen sensin oğlum sensin paşam deniyorsa o görümcene yazık.eşin kız kardeşi için yapılan bu haksızlığı bu iğrençliği nasıl hazmediyor ve aynı şekilde kızı için kayınvaliden
bende öle düşündüm ama görümcede ne dayak nede şiddet adam alkolik.. buna ragmen kaynanasi çok seviyo damadi aman boşanmasin etmesin.. bide gelini sevmiyor kaynana.. oğlu mutsuz olsun kızı mutlu olsun.. peki gelinin ne suçu vardı bunda kızını mutlu olmasini istiyosa oğlunu da mutlu olmasini istemeli insan... öle degilmi..

yukarda bir arkadaşın dedigi gibi çocuklar başıma kalmasın aman boşanmasın diye düşünüyor bence . Karakter meselesi
ayni şekilde oğlunu da düşünmeli rahat birakmali kızını nasıl rahat birakabiliyo.. hangi anne baba evlatlari mutsuz olsun ister ki.. istemez kaynanan evlat ayrimi yapmış bunu eşine sölemelisin..

X