Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aynen canım çok sağol hatırlattığın için bilgim var bu konuda hatta geçen mayıs ayında ALES e girmiştim 82 gibi gayet iyi bi puan aldım uzaktan yüksek lisans yapmak istiyorum tarih bölümüne ilgim vardır hobi olarak tarih yüksek lisansı açıkcası :KK48: ama kayıt ücretleri epey yüksek bende şimdilik vazgeçtim aö den 2.üniv fikrine biraz daha yakınım son zamanlarda :KK64: bakalım elbet biseye karar vericem :KK52:
Yüksek lisans da çok meşakkatli be tatlım..

Eylül'de sanırım kayıtlar, ağustos ayında ben de bi gündeme getireyim bakalım.gerci zor da geliyor bu saatten sonra..

Yüksek lisans da çok meşakkatli be tatlım..

Kesinlikle çok haklısın canım nasipse bebişte düsünüyoruz nasip kısmet olursa inşallah :KK68: onunla da çok zor olur tabi bu da beni düsündüruyo hem iş hem bebek hem de üniv cok zorlar :olamaz: gönlümden geçiyo tabi ama birde gerçekler var :KK48:

Kesinlikle çok haklısın canım nasipse bebişte düsünüyoruz nasip kısmet olursa inşallah :KK68: onunla da çok zor olur tabi bu da beni düsündüruyo hem iş hem bebek hem de üniv cok zorlar :olamaz: gönlümden geçiyo tabi ama birde gerçekler var :KK48:
Belki bebiş biraz büyüyünce olabilir, birlikte gezersiniz hem tarihi yerleri :KK66:

Belki bebiş biraz büyüyünce olabilir, birlikte gezersiniz hem tarihi yerleri :KK66:

Iyi fikir canim benimde biraz yeniden okula başlamayı istememin nedeni o daha bilgili daha donanımlı kültürlü bi anne olmak :KK68: ingilizcemi geliştirmek istiyorum mesela onunda derslerinde yardımcı olabilirim beraber pratik yaparız diye hayallerim var :KK48:

Evet canım yaptım çok şükür spordu temizlikti bugünde böyle geçti :KK52: yarında biraz gezerim geri kalanda da tembellik yaparım diyorum :KK48:

nora2010 nora2010 no_name_ no_name_ nın önerisine katılıyorum canım insan kaynakları halkla ilişkuler gibi seni çokda zorlamıycak bi bölümü okuyabilirsin açıköğretimden bende bu yıl aö den 2.bi üniv okusam mı diye düsünüyorum ama üşeniyorum yıllardır aklimda olan bi fikir ama hayata geçirmeyi sürekli erteliyorum sanırım motivasyonum eksik :KK64:

hellim peyniri hellim peyniri tebrik ederim canım 2.üniversiten için ayrıca şanslıymışsın ne güzel üniv evine yakınmıs :KK39:hangi bölümde okuyosun şuan peki

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm :kahve:

hellim peyniri hellim peyniri tebrik ederim canım 2.üniversiten için ayrıca şanslıymışsın ne güzel üniv evine yakınmıs :KK39:hangi bölümde okuyosun şuan peki

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm :kahve:[/QUOTE]

Iyi düşünmüssün canım :KK39: çok da gözde bi bölüm son yıllarda inşallah kariyerinde de faydası olur :KK52:

Iyi fikir canim benimde biraz yeniden okula başlamayı istememin nedeni o daha bilgili daha donanımlı kültürlü bi anne olmak :KK68: ingilizcemi geliştirmek istiyorum mesela onunda derslerinde yardımcı olabilirim beraber pratik yaparız diye hayallerim var :KK48:
Haklısın canım, benim de en büyük korkum çocuğuma ( henüz olmayan çocuğuma)yetememek..gerçi ne kadar bilirsek bilelim o kendi bildiğini okuyacak ama temeli sağlam atmak gerek..

Haklısın canım, benim de en büyük korkum çocuğuma ( henüz olmayan çocuğuma)yetememek..gerçi ne kadar bilirsek bilelim o kendi bildiğini okuyacak ama temeli sağlam atmak gerek..
Kesinlikle doğru dedin tatlım :KK52: henüz bende de yok ama nasıl bir anaçlık varsa ruhumda yıllardır onu hayal ederek yapıyorum hayatımdaki pek çok seyi o kadar çok hayalini kurdum ki anneliği rabbim nasip eder inşallah tüm isteyen dileyenlerle birlikte :dua::KK68: kaç yıllık evliydin kuzu sen

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm :kahve:

Iyi düşünmüssün canım :KK39: çok da gözde bi bölüm son yıllarda inşallah kariyerinde de faydası olur :KK52:[/QUOTE]

İnş cnm benim bölüm farklıydı işe giremedim zaten bölümüm sadece devlette olan birşeydi eşimde bilişimci aslında polislik için sınava girmiştim olmadı bende eşimle aynı işi yapayım dedim dediğin gibi kendini geliştirirsen önü açık bir meslek

Kesinlikle doğru dedin tatlım :KK52: henüz bende de yok ama nasıl bir anaçlık varsa ruhumda yıllardır onu hayal ederek yapıyorum hayatımdaki pek çok seyi o kadar çok hayalini kurdum ki anneliği rabbim nasip eder inşallah tüm isteyen dileyenlerle birlikte :dua::KK68: kaç yıllık evliydin kuzu sen
İnşallah istediğin vakitte sağlıkla alırsın kucağına tatlım..ben hiç anaç değilim, hiç bir zaman da annelige heveslenmedim...12 yıl olacak evleneli.hep korunduk.son 2 yıldır uğraşıyoruz :KK66:

İnşallah istediğin vakitte sağlıkla alırsın kucağına tatlım..ben hiç anaç değilim, hiç bir zaman da annelige heveslenmedim...12 yıl olacak evleneli.hep korunduk.son 2 yıldır uğraşıyoruz :KK66:
Amin canım çok sağol güzel gönlüne sağlık :dua::KK68: senin uğraştıgını denediğini biliyorum canım rabbim hepimize dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla kucağımıza aldıgımızın haberlerini de burdan birbirimizle paylaşırız inşallah :KK39::KK68:

Amin canım çok sağol güzel gönlüne sağlık :dua::KK68: senin uğraştıgını denediğini biliyorum canım rabbim hepimize dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla kucağımıza aldıgımızın haberlerini de burdan birbirimizle paylaşırız inşallah :KK39::KK68:
Amin tatlim inşallah, Rabbim isteyen herkese, sağlıklı , hayırlı evlat versin..

X