Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar dilerim hepimize...Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir gün olsun inşallah...

Zulama 700 TL para ayırmıştım,sözde ellemeyecek ve bir yarım, bir çeyrek alacaktım o paradan..ama ani gelişen sağlık kontrollerim için maalesef 150 TL tahliller, 35o TL profesore uçtu gitti...hatta 2 hafta sonra yine bi 350 daha uçacak gibi.. :KK43: velhasil-i kelam, her şeyin başı sağlık, gerisi hikaye :KK66:
Günaydınnn
Sağlık için harcamışşın hiç üzme kendini . Gün gelir Yerine fazlası ile koyarsın
Ama sağlık ihmale gelmez
En büyük zenginliğimiz
Dualarım arasında hep derim Allah ım bizi sağlığımızla imtihan etme
Amin

Günaydınnn
Sağlık için harcamışşın hiç üzme kendini . Gün gelir Yerine fazlası ile koyarsın
Ama sağlık ihmale gelmez
En büyük zenginliğimiz
Dualarım arasında hep derim Allah ım bizi sağlığımızla imtihan etme
Amin
Amin canım, aynen öyle, ben ufak hesaplar peşindeyken bi anda değişebiliyor her şey..sağlık olsun, gerisi gelir zaten :KK66:

Hoşbulduk kızlar
Kahveni nasıl içersin canım karamelli_turta karamelli_turta
Günaydın Canım Tutuy Tutuy orta alabilirim :KK68:

Günaydın kızlar, hayırlı cumalar dilerim hepimize...Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir gün olsun inşallah...

Zulama 700 TL para ayırmıştım,sözde ellemeyecek ve bir yarım, bir çeyrek alacaktım o paradan..ama ani gelişen sağlık kontrollerim için maalesef 150 TL tahliller, 35o TL profesore uçtu gitti...hatta 2 hafta sonra yine bi 350 daha uçacak gibi.. :KK43: velhasil-i kelam, her şeyin başı sağlık, gerisi hikaye :KK66:

Günaydın no_name_ no_name_ beybisim hayırlı cumalar olsun cümleten hepimize. .
Sağlık olsun Canım giden para olsun sen niyetine girdin ya, olacak o da inşallah..
Şimdi değilse bir sonraki ay olur :KK68:

@sempatik_kiz kolyenin teki yok mu hâlâ?

Eskiden babannem altınları alır- koyarken besmele çek, 3 harfliler sever altını ve parayi, çalarlar derdi.hic unutmam, o yüzden her seferinde açıp kapatırken duamı ederim, zira altınlarım kıymetli, hırsızdan saklarken, kalkıp 3 harflilere kaptırmaya niyetim yok :KK66: :skandal::KK57::KK57:

Babanen ne güzel insanmış sağ ise Allahım uzun ömürler versin ona... Ne varsa eskilerde var... Bende arada açar bakar tekrar toplayıp koyarım, altınla bozucaz kafayı :-)

Sağlık olsun Canım giden para olsun sen niyetine girdin ya, olacak o da inşallah..

Babanen ne güzel insanmış sağ ise Allahım uzun ömürler versin ona... Ne varsa eskilerde var... Bende arada açar bakar tekrar toplayıp koyarım, altınla bozucaz kafayı :-)
Canimmm, günaydın tatlım, bu hafta pek gelemedim, doktor,test,tahlil derken.. özlüyorum seninle sohbet etmeyi..

Ben de altınla bozdum kafayı..her şeyi altınla kıyaslar oldum, bi masraf oluyor gitti yarım parası, markete gidiyorum gitti bi çeyrek diye diye geziyorum.kafayi siyiracam yakında :p

Rahmetli oldu babannem canim , cook uzun yıllar önce..mekanı cennet olsun inşallah, çok tatlı kadındı..yaş ilerledikçe kayıplar da artıyor..Rabbim kalanlara sağlıklı uzun ömürler versin inşallah..

Canimmm, günaydın tatlım, bu hafta pek gelemedim, doktor,test,tahlil derken.. özlüyorum seninle sohbet etmeyi..

Ben de altınla bozdum kafayı..her şeyi altınla kıyaslar oldum, bi masraf oluyor gitti yarım parası, markete gidiyorum gitti bi çeyrek diye diye geziyorum.kafayi siyiracam yakında :p
Olur öyle arada Canım..
Hayırdır herşey yolundadır Umarım sağlık olsun da gerisi olur...
Ben de ekstra masrafları kocaya kakalıyorum bazen, şu şu lazım vs diye..

Babaannenin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin ne varsa onlarda var...
Bizde cıxx yok

Konu Zaten çok yeni :) bende yeni yeni yazmaya başladım.. sen Zaten her ay gram alıyorsun seni birikim topiklerine davet etmek ne haddime :KK52:
olsun canım sohbet etmek daha güzel
Gram alıyorum da doğuma kadar alabilecem sanırım sonra durumlar karışır bizim de hayırlısı olsun bebiş sağlıkla gelsin de inşallah
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea cnm isim belli değil henüz eşimle ortak bir isimde buluşmadık iki isim de istemiyorum
Bu ara misafir yoğunluğum var yatılı o yoğunluktan sonra müzakereler başlıcak evde:KK66:

Olur öyle arada Canım..
Hayırdır herşey yolundadır Umarım sağlık olsun da gerisi olur...
Ben de ekstra masrafları kocaya kakalıyorum bazen, şu şu lazım vs diye..

Babaannenin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin ne varsa onlarda var...
Bizde cıxx yok
:KK66: Yolunda canım çok şükür şimdilik...
Eşimin maaşınin coğunluguna el koyuyorum zaten,fazla yüklenince de arıza çıkarıyor, mutsuz hissediyormus.ama alış veriş konusunda maalesef güvenemiyorum.
Dün akşam gelirken şampuan bitmiş alıver dedim, kampanyalı olanlardan alayım demiş, gitmiş 20 TL üzeri alış verise 6 TL ye pantene bulmuş, onu indirimli alayım diye 20 TL'lik abur cubur almış,kasaya gelmiş bi bakmış şampuan diye saç kremi almış, üşenmis,sira da varmış, bırakmış kasada gelmiş..sonuç: evde 23 TL'lik gereksiz abur cubur var ve şampuan yok :) delirtir vallahi bu adam beni :p

Eşimin maaşınin coğunluguna el koyuyorum zaten,fazla yüklenince de arıza çıkarıyor, mutsuz hissediyormus.ama alış veriş konusunda maalesef güvenemiyorum.
Dün akşam gelirken şampuan bitmiş alıver dedim, kampanyalı olanlardan alayım demiş, gitmiş 20 TL üzeri alış verise 6 TL ye pantene bulmuş, onu indirimli alayım diye 20 TL'lik abur cubur almış,kasaya gelmiş bi bakmış şampuan diye saç kremi almış, üşenmis,sira da varmış, bırakmış kasada gelmiş..sonuç: evde 23 TL'lik gereksiz abur cubur var ve şampuan yok :) delirtir vallahi bu adam beni :p
Sevindim Canım herşeyin yolunda olmasına...
Ayy bu kocalarr :-)

Abur cubur ile geri mi döndü yani
Ben markete gönderdiğimde liste ile yolluyorum genelde, unutmasın diye :confused:
Günaydın bu arada kızlar
Hayırlı cumalar
Tutuy Tutuy hellim peyniri hellim peyniri hoşgeldiniz kızlar bende dün geldim zaten:KK52:

Günaydın eyyay eyyay :KK73:

Ay çok güldüm ya kızılmaz da böyle adama :KK70: ben eşim böyle şeyler yaptığında olay sıcakken bir daha yapmasın diye kızıyorum ama gece uyandığımda filan çocuk gibi seviyorum bu sebeplerden :anne:

Ay çok güldüm ya kızılmaz da böyle adama :KK70: ben eşim böyle şeyler yaptığında olay sıcakken bir daha yapmasın diye kızıyorum ama gece uyandığımda filan çocuk gibi seviyorum bu sebeplerden :anne:
Sok oldum şampuan beklerken poşetten çıkan doritos , ruffles ve cikolatalara :KK66: kizamadim ben de..o kadar şaşırdım ki kızmaya yer kalmadı duygu haznemde :eek::oha:

Günaydın kızlar herkese hayırlı mutlu cumalar bol bereketli bi gün diliyorum hepinize :KK68::KK68: nasılsınız bakalım kızlar herkes iyi mi :KK54:
no_name_ no_name_ çok geçmiş olsun canım sağlığın yerinde olsunda fazlasıyla koyarsın paralarını yerine :KK52: inşallah sonuçlar iyidir Hoppa
Tutuy Tutuy cum hoşgeldin canım biriikimin kazancın bol bereketli olsun :KK39:
eyyay eyyay cım canım hayırlısı olsun her neye karar verirseniz verin saglıklı hayırlı uzun bir ömrü olsun inşallah bebişin :KK68:

X