Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,

birikimleriniz bereketli olsun 🧿
Bu hafta inanilmaz yorucu gecti esimde calisinca. Kendime bir rutin bulmaliyim.
Esimin pek bir kazanci olmuyor su an gündüz calistgi icin. Iki hafta sonra geceye gececek. Bakalim ozaman nasil olcak.
Günlük ne kadar kazandigini not aliyorum. 2-3 ay sonra hesaplara baka bilcez böylece, kendi taximiz olursa deger mi diye, ona göre ilerliyecez ozaman.
Kizimi cumartesi günleri dansa yazdirdim, komsumla birlikte gidiyoruz arabasiyla sagolsun. Sipalar felaket eyleniyor. Kizimi hic bir etkinlige götüremiyorum diye üzülüyordum, iyi oldu. ☺️

Bir süre ek bir gelirim olacak. Nasıl değerlendirebilirim derken
Trandyoldan taksitle bilezik aldım. O parayla taksitini öderim.
Yaza kadar bu gelecek parayla 2 tane daha almak istiyorum. Ofisteki kasama koyacağım.
Bereketli olsun canim bileziklerin

Ay yarın muhteşem pazartesi🤣
Ise Gidemde bi dinlenem🤣
Sabah kahvaltıya peynirli börek istediler yanına pattis kizarttim yediler mutfağı topladıktan sonra nevresimleri değiştirdim.
Temizliğe başladım ben süpürdüm kizceğizim toz aldı yerleri viledaladi sagolsun. Normalde yapmaz ama çarşıya götüreyim diye yapmış meger🤣
Banyo wc yıkadim derken 2 oldu saat
Bi kahve içip çıktık alınacaklar varmis gratise takiciya telefoncuya lcwya uğrayıp birazcık para harcayıp döndük
Herkes acıkmış kıyma çıkardım airfryda köfte kizarttim ekmek arası ayranla yedik oturmam 7yi buldu tatlı istediler en son dedim gücüm kalmadı artık dinlencem

Günaydin kizlar
Maaş yattı şükür
1 ceyrek ve 5gr aldim
Kartları ödedim pazar parası ayırdım ünide okuyan kardeşime para gonderdim
Hesaptaki 3000tl ile bakışıyoruz 🤣
Bereketli olsun cağnım
Benim hesaptaki iki bin TL de durduğu yerde zor duruyor kaçıp gidecek gibi her an 🤦‍♀️

Teşekkür ederim canim

Teşekkür ederim canım
Ben arıtma kullanıyorum 10 yıldır memnunum damacanalar bana hiç hijyenik gelmiyor
15 yıl oldu arıtma kullanıyorum bende.
Hiç olmazsa çaya çorbaya da kullanıyorum.
Çeşme suyu ile yapılan herşey kokuyor sanki.

Bereketli olsun cağnım
Benim hesaptaki iki bin TL de durduğu yerde zor duruyor kaçıp gidecek gibi her an 🤦‍♀️
Tenkyu bebisim
Ay sonu da farklar yatar rahatlarım
Benim kız görmesin anında alacak bisey bulur🤣
Marttan sonra grlari fiziki alıp bileziği çevirme niyetim var bakalim

X