Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar hayırlı cumalar dılıyorum haftamızı güzel tamamlayalm ınsAllah :KK68:
Maaş ne olacak bilmiyorum farkları da gecen yıl subat basında yatırmıslardı esıme bugun 7gram aldırcam ınsAllah 23ünde telefonun taksıdı var 16bın eger yetmezse bozarım ıcınden dıye dusundum alınca yazarım size :KK47:

Günaydın kızlar hayırlı cumalar dılıyorum haftamızı güzel tamamlayalm ınsAllah :KK68:
Maaş ne olacak bilmiyorum farkları da gecen yıl subat basında yatırmıslardı esıme bugun 7gram aldırcam ınsAllah 23ünde telefonun taksıdı var 16bın eger yetmezse bozarım ıcınden dıye dusundum alınca yazarım size :KK47:
Beklemek çok sıkıcı belirsiz olunca.
Zam farkları illâ şubatı buluyor zâten.

hey gidi günler hey... şoyle bir yatirim sayfalarina bakıyordum da başta alıntılanmış bir mesajinizi gördüm 2000 tl ile iki tane tam altın aldım yazmışsınız.
şimdilerde gram altın ancak sanırım neyse, ben altın biriktirmiyorum ama kabul ederseniz topiğe her ay azda olsa dolar euro vs biriktirmeye calisiyorum belki bu sekilde bi topikde bulunursam daha çok motive olurum birikim için.
Bazen elime geçen her şeyi harcamak istiyorum çünkü ☺️

hey gidi günler hey... şoyle bir yatirim sayfalarina bakıyordum da başta alıntılanmış bir mesajinizi gördüm 2000 tl ile iki tane tam altın aldım yazmışsınız.
şimdilerde gram altın ancak sanırım neyse, ben altın biriktirmiyorum ama kabul ederseniz topiğe her ay azda olsa dolar euro vs biriktirmeye calisiyorum belki bu sekilde bi topikde bulunursam daha çok motive olurum birikim için.
Bazen elime geçen her şeyi harcamak istiyorum çünkü ☺️
Hoşgeldiniz tabiki paylaşımlarınızı bekleriz.
Bu yıl bende ilk kez euro da biriktirmek istiyorum.
Kaç yıl geçti sanki değil mi.
Bu kadar yükselmiş altın ne yazık ki.
Şu an o paraya bir gram alabiliyoruz.

Hoşgeldiniz tabiki paylaşımlarınızı bekleriz.
Bu yıl bende ilk kez euro da biriktirmek istiyorum.
Kaç yıl geçti sanki değil mi.
Bu kadar yükselmiş altın ne yazık ki.
Şu an o paraya bir gram alabiliyoruz.
hoşbulduk, birikim yazmam gerekiyor mu gruba acaba?
ben 2014 de asgari ucret+prim calisirken her ay bir ceyrek bir yarim alirdim kendime ustune birde yol param gezme param vs kalirdi simdi bir ceyrek bir yarimlik alsan maasin bitiyor.
ceyrek 140 lira idi o zaman 156 lira olmustuda ay bunee alamam bu ay demistim 🤣

hoşbulduk, birikim yazmam gerekiyor mu gruba acaba?
ben 2014 de asgari ucret+prim calisirken her ay bir ceyrek bir yarim alirdim kendime ustune birde yol param gezme param vs kalirdi simdi bir ceyrek bir yarimlik alsan maasin bitiyor.
ceyrek 140 lira idi o zaman 156 lira olmustuda ay bunee alamam bu ay demistim 🤣
Yıllık ve 6 aylık hedefler belirledik ilk sayfaya eklerim hedeflerini yazdığında.
Maalesef bende tl de pek tutmuyorum birikimimi zira durduğu yerde eriyor.
bu ay kizima gelen harcliklardan ve esimin ikramiyelerinden 130 dolar, 100 euro ve 300 tl nakit biriktirdim ancak sanirim nakiti harcamam gerekecek onu eliyorum o yüzden.
Bereketli olsun 😌

Yıllık ve 6 aylık hedefler belirledik ilk sayfaya eklerim hedeflerini yazdığında.
Maalesef bende tl de pek tutmuyorum birikimimi zira durduğu yerde eriyor.

Bereketli olsun 😌
hedefim kurban parasinı biriktirmek tahminim bu sene 20 25 bin tl civari olacak bu pay 250 dolar+350 euro diyelim hedefe kurban bayramina kadar

Selam kızlar
Bugün toplantım vardı, zamlı maaş ve terfileri netleştirdik.
Akşam yemeğe arkadaşımız geldi. Uzun zamandır evde misafir ağırlamıyorduk🙈 Çoğu şeyi eşim yaptı, sağolsun.
Bende biraz ortalığı toparladım.
Yarın da kahvaltıdan sonra bir eğitim var, sonra da kız arkadaşlarımla çıkacağım.
hafta sonu çabucak bitti yine

X