Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Senin dambılla ne işin var Anka
İçi su dolu su şişesi neyine yetmiyor
Dambıl almasannnnn
Su şişesi kullansannnn
O parada sana kalsa nolurduuuuuuuuu

bayadır şişeyle yapıyorum canım ama 2 kiloya geçtim 2 kiloluğu tutması zor oluyor.. gerçekten ihtiyaçtıı :)) spor beni ayakta tutuyor daha dinç hissediyorum kendimi. tabii verdiğim 15 kilonun da etkisi var..

Valla henüz kreşlik çocuğum yok ve tam fikrimde Yok ama
Eğer anlattığın gibiyse yarım gün değişiklik olması açısından verebilirsin canım bence

bayadır şişeyle yapıyorum canım ama 2 kiloya geçtim 2 kiloluğu tutması zor oluyor.. gerçekten ihtiyaçtıı :)) spor beni ayakta tutuyor daha dinç hissediyorum kendimi. tabii verdiğim 15 kilonun da etkisi var..
15 kilo mu
Anka özele gel canım su şişesiyle nasıl kilo verdin anlat bana

Kaynana tarafi birsey yapinca surekli yuzumuze vurmasalar olmuyor bana 4 tane bilezik yaptilar dugun zamani esim geri iade etti para olarak. Ama hala akillari o 4 bilezikte birsey olsada satilsa diye dua ediyorlar. Bosver en guzeli kendin yaparsin acelen yok ya tek tek dizersin koluna ins :)

Selamm kizlar bende bugun ilk defa 2 ceyrek aldim basladim toplamaya . Ay 2 ceyregimle resmen konustum ayy siz ne tatlisiniz ins cogalrsiniz baktim baktim durdum. Uzun zamandir topluyordum para bari dedim ceyrek alaym ama cok zevkliymis artk elime ne gecerse altin alicagmm :)

Aynen canım aynen. Şimdiye kadar 50 tane de alırdım da çok harcadık çok. Artık yeter dedim birikime başladım.
Kaça aldın canım. Hayırlı olsun

Eveeeet birimizi daha kaybettik

Şaka yapıyorum
Aramıza hoşgeldin canım

Bir kaç hafta önce ben de 244 e almıştım.uçmuş falan denince 250 yi geçti sandım. Ben de çocukların paraları var biraz onlarla tam yarım falan alayım diyorum da bakalım. Beklesem mi alsam mı 1 aydır düşünüyorum. Çocukların olunca harcamıyorum zaten.

Valla ben pahaliya aldm sanrm yeni tarih 244 aldim. Ama almasaydm yerdm o parayu

Duser diyorlar bekle derimm :) 240 fln olnca alrsnnn

Az önce 7 gr altın aldım. 24 ayar 152 liradan. Bir kaç yer dolaştım. En uygunu böyleydi.
Bir tane öğrencilikten kalma taşlı yüzüğüm vardı 14 ayar altından. Kırılmıştı zaten kullanmıyordum. Onu da verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…