Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Geçenlerde kitap siparişi vermiştim internetten. Bir ürünü temin edememişler. Bugün para iadesi için mail göndermişler. 24 liram geri gelecek.

800 lira param var.
150 tarhana parası
150 temizlikçi parası ayırsam. 500 liram kalıyor. Belki temizlikçi çağırmam ayın 15 ine kadar. Bugün yarın halıları da yıkamaya vermeyi düşünüyorum.

Selam kızlar.
Uzun zamandır dambıl istiyordum dun hepsiburada da indirim varmış. Dambıl direnç lastiği havuz gözlüğü ve bone aldık. 42 TL tuttu. Ama ihtiyacım vardı. Su şişelerini tutamıyordum. Zor oluyordu.. Havuza yazılmıştım tadilata girmişti ekimde başlayacak inşallah. Gozluk bone de o zaman kullanacağım.

Aleykum selam A Anka misali hayırlı olsun aldiklarin.bende ocağa kadar her ay bir ata v bir çeyrek demistim bide eylül başından bu yana kumbaram var atıyorum buldukça gereksiz şeyler alacağım zaman vazgeçip o parayı kumbaraya atıyorum ocak ta açacağım inşallah.bakalm gereksiz şeyler w harcadigimi paralar ne kadar birikecek kumbaram da .adı da sanki harcadim.kumbara si..

2 tane bayat ekmeğim vardı parça parça yaptım sabah güneş e koydum ve şimdi onu yaptım,
2 kavanoz galeta unu oldu.
süt kaynattım ve yoğurt yaptım .
Yarım kilo kıymadan çocuklar için köfte yaptım .
Şimdi kuzulara öğle yemeği yedirdim uykuya yattılar.
Bulaşık çamaşır çocuklar derken hiç iş bitmiyoooor:bicak:

2 tane bayat ekmeğim vardı parça parça yaptım sabah güneş e koydum ve şimdi onu yaptım,
2 kavanoz galeta unu oldu.
süt kaynattım ve yoğurt yaptım .
Yarım kilo kıymadan çocuklar için köfte yaptım .
Şimdi kuzulara öğle yemeği yedirdim uykuya yattılar.
Bulaşık çamaşır çocuklar derken hiç iş bitmiyoooor:bicak:
Aynen bende de öyle ya hatta bazen böyle tlf a dalınca işlerim aksıyor vız daha öğlen yemeği yemedik minigim uyuyor uyanınca yeriz bizde sonra çamaşır as sil şupur cam sil vs.bissuru iş.bende tavuk ve çorba yapacağım uyanmadan kuzum uyandı mi isim zor .bide biraz park a cikarayim diyorum da ne ara yaa off çok yorgunum uste büyük oğlum da ekim de 4bitecek acaba krese gondermemwkle hata mı ettik diye dusunuyoru m.ama evdeyim nede olsa bakarım diye dusundum ama çok sıkılıyor evi dağıtıyor habire kardeşini aglatiyo vermeli miydik ya

Aleykum selam A Anka misali hayırlı olsun aldiklarin.bende ocağa kadar her ay bir ata v bir çeyrek demistim bide eylül başından bu yana kumbaram var atıyorum buldukça gereksiz şeyler alacağım zaman vazgeçip o parayı kumbaraya atıyorum ocak ta açacağım inşallah.bakalm gereksiz şeyler w harcadigimi paralar ne kadar birikecek kumbaram da .adı da sanki harcadim.kumbara si..
sağol canım aynen ben de oyle yapıyorum. beğendiğim ve normalde olsa kesin alırdım dediğim şeylerin parasını kumbaraya atıyorum. eylul de başladım. ayrıca ekimden itibaren kenara 1000 TL ayıracağım. Akşam eşime söyledim. 8 bileziğim vardı düğünde takılan. eşim ailesine geri vermişti. 2 tane de bozdurmak zorunda kalmıştık. 2018 de bileziklerimi alacağım birikim yapıp dedim. sen bilirsin dedi... inanmadı ama bakalım inşallah alırım :KK73:

Aynen bende de öyle ya hatta bazen böyle tlf a dalınca işlerim aksıyor vız daha öğlen yemeği yemedik minigim uyuyor uyanınca yeriz bizde sonra çamaşır as sil şupur cam sil vs.bissuru iş.bende tavuk ve çorba yapacağım uyanmadan kuzum uyandı mi isim zor .bide biraz park a cikarayim diyorum da ne ara yaa off çok yorgunum uste büyük oğlum da ekim de 4bitecek acaba krese gondermemwkle hata mı ettik diye dusunuyoru m.ama evdeyim nede olsa bakarım diye dusundum ama çok sıkılıyor evi dağıtıyor habire kardeşini aglatiyo vermeli miydik ya
bir konu da zamandan tasarruf için mi açsak yaa. her konuda olduğu gibi zamanımı da boşa harcıyorum ben :KK43:

sağol canım aynen ben de oyle yapıyorum. beğendiğim ve normalde olsa kesin alırdım dediğim şeylerin parasını kumbaraya atıyorum. eylul de başladım. ayrıca ekimden itibaren kenara 1000 TL ayıracağım. Akşam eşime söyledim. 8 bileziğim vardı düğünde takılan. eşim ailesine geri vermişti. 2 tane de bozdurmak zorunda kalmıştık. 2018 de bileziklerimi alacağım birikim yapıp dedim. sen bilirsin dedi... inanmadı ama bakalım inşallah alırım :KK73:
Umarım canım alabilirsin bileziklerini inşallah çünkü altın verildimi b daha geri almak çok zor oluyor ya heleki kocan ailen vs yakın birine vermişse n kacmiyoruz ya vereceğiz diyorlar habire ama gidiş o gidis:KK62: artık asla borç vermem

Umarım canım alabilirsin bileziklerini inşallah çünkü altın verildimi b daha geri almak çok zor oluyor ya heleki kocan ailen vs yakın birine vermişse n kacmiyoruz ya vereceğiz diyorlar habire ama gidiş o gidis:KK62: artık asla borç vermem
borç vermedik aslında. kavga ettiler eşim de geri verdi. ben de rahatladım zaten sürekli tak diye zorluyorlardı :) allah hekesin kendine versin. buraya gelene kadar aklımda yoktu allah var ama bu sene heveslendim geri alcam herpsini benim olacaklar gerçekten. :)) :KK73:

Zaten bir söyleme de inanana daha rastalamadım canım
Sen doğru yoldasın
Hele biriktir iki üç tanesini al
Hoşuna gidecek ve sana yardım bile edecek :KK33:

inşallah canım bakalım... 22 gr dı hepsi.. baya uğraştıracak ama olacak inşallah sizlerin sayesinde.
Herşey çocuklarımız için canım .

Bende ev alırken 9 bileziğimi verdim
Sonra iki tane almıştıK onlar da gitti
Ben takmayı çok seviyorum
kullanmak istiyorum inşallah bende yapacam yeniden :KK51:

X