Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok iyi gidiyorsun vallaha canım tütütü maşallah
Tuttuğunu koparan topik dostlarım idolümsünüz 

Çok iyi gidiyorsun vallaha canım tütütü maşallah
Tuttuğunu koparan topik dostlarım idolümsünüz 
:))))) amin canım, hepimize maşallah :))) ben senin yazılarını okuyarak büyüdüm, kolay mı onca sayfa topik okumak :))) maşallah tüm topiklerde de varsın haaa :)))

Anammm benim hedefim yanlis olmus 2 gram olacakti....ata ve 3 ceyrek elimde olan birikimim

bana lazer yazmışsın gerçekten:)) o kadar altın hedefinin arasında benimki epey komik durdu ama olsun:)

:))))) amin canım, hepimize maşallah :))) ben senin yazılarını okuyarak büyüdüm, kolay mı onca sayfa topik okumak :))) maşallah tüm topiklerde de varsın haaa :)))
Ayy utandım valla varmıyım hahha...
Kimbilir neler yazmışımdır

bana lazer yazmışsın gerçekten:)) o kadar altın hedefinin arasında benimki epey komik durdu ama olsun:)
Yok canım hiç komik değil hedef hedeftir...

Benmkide yanls olmus direk 8 ceyrek diyelim biz ona . Tugra kolyeyi ceyrekleri satip alcamm :))

Keşke hep aramızda olsa
Önceki seneler yazıyordu
Seviyorum paylaşımlarını
bir yudum mutluluk
Oyyy canım benim çok teşekkür ederim. Ne güzel şey hatırlanmak... İnşallah vakit buldukça ugrayacagim yine...Bu güzel ve samimi ortamda paylaşım yapmak bir keyif...Hepiniz çok iyisiniz çok tatlısınız ki

Evet bizde yemeğimizi yedik mutfagimi topladım ve biraz dinlenelim dedim .babam bugün aldığı kiradan 500 yollamış hesabıma sağolsun evlendigimden beri hiç yardımını esirgeme di Allah ım sağlıklı uzun omur nasip etsin cennetini cemalini göstersin .ihtiyacım tabiki de yok bunu biliyor ama her zaman bol bol yefirir içirir iste.bende tabiki kumbaraya atma dim altın alacağım inş.kumbaraya ufak paralar atıyorum sadece çünkü kumbaram evde ve hırsız bakımından tehlikeli oluyor işte ama yılbaşında kumbara patlatacağız ya hani çok az çıkar sa diye de çok atmak istiyorum CZ

Tabiki canım. Bu gece bir hesap kitap yapayım yarın bildireyim ben de o zaman
Yarın bekliyoruz canım o zaman

Allah anne babalarımızı başımızdan eksik etmesin... Onlar en büyük destekçimiz
Kumbaram bir haftadır ağlıyor valla

Yarın bekliyoruz canım o zaman

Allah anne babalarımızı başımızdan eksik etmesin... Onlar en büyük destekçimiz
Kumbaram bir haftadır ağlıyor valla
Daha çok var canım dolar taşar inşallah.canim seni biraz tanıyabilir miyiz pek kimse hakkında bilgim yok yaş kaç çocuk varmı cslisiyormusun herkes kuşa kısa biraz kendini tanıtma da kaynassak yaa nasıl olur çok iyi olmaxmi

Tanışalım cnm..
32 yaşındayım iki oğlum var 10 ve 5 yaşında. Çalışıyorum. Aslen 1989 bulgaristan göçmeniyim Tekirdağdayım :)
Macırın hasıyım :)))
Seni de merak ettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…