Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bende bi huy türedi kızlar
Şimdi duyunca geçmiş olsun diceksiniz kesin :olamaz:
Ben 50 tl dışında parayı biriktirmiyorum
Bozukluk 20-10-5 olunca tümletiyorum 50 yapıyorum
100 olursa bozduruyorum 50 yapıyorum :KK48:
Ve kendime engel olamıyorum :oops:
Daha böyle saçma bi takıntı olamaz yemin ederim :KK35:
Güldürdün valla canım beni ben de 50 TL’ye kadar olan kısmı para olarak görmüyorum biriktiresim gelmiyor ama 100 tl ye de kıyamam yani :KK70:
Ayyyy kızlar çok alemsiniz iyi güldürdünüz beni :KK48::KK5:
kızlar benimde uzun zamandır bi bisiklet hayalim vardı hiç kendime ait bisikletim olmadı çocukkende ya kardeşimin ya da abimin bisikletine binerdim onlar kısa süreydi hep :cry: kaç zamandır aklımdaydı elim rahatlasın diye bekliyordum en son ekim ayına almaya karar vermiştim cmt günü hepsiburada da beğendiğim modelde 90 tl kadar indirim vardi bi süre gittim geldim alsam mi almasam mı diye :KK48: ama en sonunda aldım aynı gün kargoya vermişler bugünde bisikletim gelmiş bayıldım resmen rengine modeline :KK68: bakalım birde kurulumunu yaptirirsam hemen atıcam kendimi bisikletimle sokaģa :KK68::21::KK28::KK55:

Merhaba kızlar baktınız mı altın ne kadar da yükseldi gram 15o. Ye gidiyor ya.kar dayız laf aramızda ama ben bu durumda almayı değil satmayı düşünüyorum elimdeki leri düşünce bi daha gidip almayı dusunuyirum

İyi aksamlar kızlar. Bugun sadece 20 tl harcamam oldu. Bimden nutella ve yogurt aldım. Bu cuma eşimle benim maaşlarımız yatar ve son 20 tl kaldi bende ( zuladaki 200 tl ye dokunmam yil başı hedefini tutturmam gerek )
:KK9::KK9::KK9:
Hedefe doğru koşmak budur..
Ben zula hiç yapmıyorum kendim için aslında yapsam iyi olur değil mi?

Bu akşamdan itibaren kenara her gün 20 lira koymaya karar verdik. Eşim esnaf olduğu için günlük para biriktirmek en doğrusu. Şimdilik 20. Elimizin bol olduğu zaman daha cok atarız inşallah :KK49:

Bizim kızlar çok kararli hedefe doğru yol alıyoruz...

Bu saatte Günaydın desem en doğrusu olur...
Günaydın kızlar :KK54:
Dün akşam cocukları erken yatırınca bende erkenden yattım hemen uyumuşum saat 9 da. En son hangi yıl 9 da yattığımı hiç hatırlamıyorum :olamaz:
Okullar açılıp da iki kuzum da sabahçı olduğu için erken yatırıyorum. Bende tavuklarla yatınca daha sabah olmadan 4.30 da uyandım :KK53: bünye alışık değil anacım erken uyumaya, çok uyumaya :KK64:

Bu ay gayet masraf oldu okul, tatil için..
Ekimde toparlamaya çalışacağım kumbaraya da çok büyük miktar atamıyorum. Öyleki maaşa 9 gün var 70 tl kaldi. Umarım yeter.

Günaydın canlar :KK54: hepimize güzel bir gün diliyorum gönlüzce geçireceğimiz mutlu huzurlu keyifli bol birikimli bir salı günü olsun :KK68:

Dün akşam cocukları erken yatırınca bende erkenden yattım hemen uyumuşum saat 9 da. En son hangi yıl 9 da yattığımı hiç hatırlamıyorum :olamaz:
Okullar açılıp da iki kuzum da sabahçı olduğu için erken yatırıyorum. Bende tavuklarla yatınca daha sabah olmadan 4.30 da uyandım :KK53: bünye alışık değil anacım erken uyumaya, çok uyumaya :KK64:

Ekimde toparlamaya çalışacağım kumbaraya da çok büyük miktar atamıyorum. Öyleki maaşa 9 gün var 70 tl kaldi. Umarım yeter.
Günaydın canım ne iyi etmişsin erken yatmakla Hoppa günün kıymeti değeri artıyo bence böylece hemde okula gitmeden çocuklarınla daha fazla vakit geçirmiş olursun rahat rahat kahvaltınızı hazırlayıp yaparsin ohhhh missss :KK66:

Benim hiç param kalmadı. Hesaplamadan attım kumbaraya hep. Ama açmayacağım ayın 1 inde alacak eşim maaşı. Çok acil bişey olursa kredi kartına alırız. Ekmeği evde yapacağım. Bakalım 4 gun idare ederim bence ya.

X