Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hayırlı sabahlar kızlar altın çok yüksek bugün savaş söylentilerinin dolayı elimdeki leri satmadim hala daha yuksrlecekmis o zaman satarım diye dusundum su aralar altın almak değil de tl de kalmak mantikli bence.biraz para toplayıp düştüğü gibi alırız diye dusunuyirum ata altın 1000 lira yi gordu dun.bu sabah990 dedi kuyumcu ben aldiklarim 890 dan almıştım iyi kar yani

kızlar baharat takımı nasıl sizce 45 tl mutfakta kullanıcam delikli rahat olurmuki

Ben kullanıyorum ama her baharat için uygun değil, birde tencereye dökerken pişen yemek buharından nemleniyor ama ben bundan daha çok beğendiğim baharatlık olmadığı için memnunum ve severek kullanıyorum
Esse ilk zora düştüğü zamanlar çok uyguna alışverişlerim olmuştu, bunun büyüğünü 55 tl ye almıştım, 120 liraya seramik tencere almıştım bir daha öyle güzel şeyler denk gelmemişti meğer batıyolarmış :KK70:

Merhaba, ben misafirim geldiği için yoktum ya baya çok parA harcadım. Baya çok ama kendime çok kızdım, ama arkadaşım da 4 günlüğüne bana gelmiş onu gezdirmem lazımdı ve para harcatamazdım. Bir de KYK e haciz geldi cuma öğrendim. 6 bin ödemezsem maaşının 1/3 kesilecek. Ayy çok sıkıntı çok...

Ben dün kuyumcuda gördüm ata 985,
Eski çeyrek 238 idi satış.

Bugün tam ne kadar acaba??

hedefim 10 çeyrekti, 3 tanesi oldu :)

birde büyük bir plastik turşu bidonunu kumbara yaptım:) bozukları ayrıca orda biriktircem.Nasip olursa hedefim doğuma kadar doldurmak onu, sonra bebiş için kullanırım :)

Hıııı hadi yaa ben de bebek için sandım çok pardon :-)

İlk kızımı 9 ay dolu dolu emzirdim. 9 aydan sonra mama meme ek gıda gittik. İkinciye totem yapıyorum mama vermicem hep emzircem diye

İyilik. Senden naber? Ben kahvaltı hazırlıyorum

kızlar baharat takımı nasıl sizce 45 tl mutfakta kullanıcam delikli rahat olurmuki

Bunlar benim de hoşuma gidiyor

Merhaba, ben misafirim geldiği için yoktum ya baya çok parA harcadım. Baya çok ama kendime çok kızdım, ama arkadaşım da 4 günlüğüne bana gelmiş onu gezdirmem lazımdı ve para harcatamazdım. Bir de KYK e haciz geldi cuma öğrendim. 6 bin ödemezsem maaşının 1/3 kesilecek. Ayy çok sıkıntı çok...

Ben de başta ödemedim kredilerimi, sonra yapılandırıp ödedim. Sonra da kredi çekip hepsini kapattım

İlk kızımı 9 ay dolu dolu emzirdim. 9 aydan sonra mama meme ek gıda gittik. İkinciye totem yapıyorum mama vermicem hep emzircem diye

Ben de başta ödemedim kredilerimi, sonra yapılandırıp ödedim. Sonra da kredi çekip hepsini kapattım

ıyıyım ısteyım :)

para kazanmak gzelde calısmak zor ya:))

Yapmıyor yapılandırma ona sinir oldum şimdi onu araştırıyorum

X