Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bugun annem maaş aldi, kendisi 83 yaşinda maaşini ben çekiyorum, güneş kremim bitmişti almam için 100 tl verdi, bir sene önce 79 a aldigim güneş kremi 103 tl olmuş.! Almadim tabi o fiyati duyunca. İng de hesabim var her ay düzenli para atarim. Aldim o 100 tlyi dogru ing ye hesabima aktardim guneş kremimde kaldi oyle ama iyimi ettim bilmiyorum:KK43:

Bugun annem maaş aldi, kendisi 83 yaşinda maaşini ben çekiyorum, güneş kremim bitmişti almam için 100 tl verdi, bir sene önce 79 a aldigim güneş kremi 103 tl olmuş.! Almadim tabi o fiyati duyunca. İng de hesabim var her ay düzenli para atarim. Aldim o 100 tlyi dogru ing ye hesabima aktardim guneş kremimde kaldi oyle ama iyimi ettim bilmiyorum:KK43:
Acaba kış gelince fiyatı biraz düşer mi indirimi takip edin alın bence :KK51:

selamlaarrr:KK36:

hesap işletim ücreti almayan banka var mı ya vadesiz hesap açtırmak istiyorum nakit birikimim elimde oldukça harcanıyo :KK34:

sanırım üç ayda bir yada altı ayda bir mi ne ücret ödeniyor mevduat hesabı için. işte bundan nasıl muaf olabilirim ya da hiç vermem

mobil bannkacılıkta var mı böyle şeyler
Ptt den hesap acabilirsin. Hesap isletim ucreti yok cnm orada

Günaydın kızlar
@msf2407 çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin bebişine inşallah daha iyidir şimdi

benimde haftasonum biraz harcamalı geçti maalesef. maaşımı aldım

80 tl gaz aldık
almanyada görümcem var ona hediyelik bişeyler aldık gönderdik 66 tl ödedik
cumartesi akşam ablamda oyun oynadık 3 kız kardeş 3 bacanak :KK70: her çiftin biri yenildi biri eşimdi :KK70:
kahve içmeye gittik payımıza 20 tl düştü onu ödedik :KK70:
eşime polar aldık 50 tl
pazara gittik 30 tl gitti çok pahalıydı doğru düzgün bişey alamadım :KK43:
yaklaşık 250 harcamışız biz şok biz iptal gazın yarısı bitti bile bu arada :KK70:

kumbaraya 10 tl gibi bişey attık bozuk
500 tl kenara attık bilezik için
400 tl kredi kartına ödicez
Allah bereket versin :KK200:
Bereketli olsun canım.
Kızlar hesabımda 1000 tl kalmıştı. Harcanmasın diye hemen gr altın aldım. Yoksa giderdi eminim.

Bu sıralar çok savurgan olduğumu düşünüyorum, özellikle kuaföre cok harcadım. Cilt bakım ürünleri, keratin bakımı, saç bakım seti filan derken çok gitmiş: (((
Harikasın valla..
merhaba kızlar
düğünde takılan yöresel altınlarımı paylaşıyorummm :KK200:Eki Görüntüle 2048893 Eki Görüntüle 2048894
Yöresel yere evlenmeliydik kızlar... :)) bayıldım. .
Nivea o kadar pahalı değil bir bak istersen.
Bende +100 lira attım zulaya şükür :21:
Oo kanki zula bayram etmiş.
Bereketli olsun cnm...

Yurt içi diğer banka ATM'lerinden para çekme 2,5 TL + çekilen tutarın %1,1’i (BSMV dahil, işlem başına) böyle bi bilgi var finansbank atmsi dışında para çekmek istesem ücret alınıyo yani kendi sitesinde öyle yazıyor. gerçi bu işime de gelir ücret vermemek için para çekmem :confused: aslında benim önceliğim nakit para saklamak.
enpara neredeyse 3 yıldır belki daha fazla olabilir kullanıyorum. her dönem başka atmden para çekme kampanyası oluyor enparada. işlem ücreti hiçbirşey ödemiyorsun. finansbank hesabı ve kartlarından farklı oluyor enpara kampanyaları.
maaş hesabım enpara değil. şirketin belirlediği bankayı kullanmak zorundayım. 1 TL eft ücreti ile maaşımı enparaya aktarıyorum.

bende bi huy türedi kızlar
Şimdi duyunca geçmiş olsun diceksiniz kesin :olamaz:
Ben 50 tl dışında parayı biriktirmiyorum
Bozukluk 20-10-5 olunca tümletiyorum 50 yapıyorum
100 olursa bozduruyorum 50 yapıyorum :KK48:
Ve kendime engel olamıyorum :oops:
Daha böyle saçma bi takıntı olamaz yemin ederim :KK35:
Güldürdün valla canım beni ben de 50 TL’ye kadar olan kısmı para olarak görmüyorum biriktiresim gelmiyor ama 100 tl ye de kıyamam yani :KK70:

Güldürdün valla canım beni ben de 50 TL’ye kadar olan kısmı para olarak görmüyorum biriktiresim gelmiyor ama 100 tl ye de kıyamam yani :KK70:
Valla haklısın gülmekte :KK51:
Bazen kendi kendime yapmıycam diyorum ama 100 tl den de 200 dende hoşlanmıyorum
Ekmek almaya giderken Markete götürüp bozduruyorum :işsiz:
Valla iyi değilim :KK49::KK76::KK49:

Hayirli aksamlar kizlar
Bu aralar fazla harcamamiz yok
Disarida yemeyi azalttik

Bi ceyrek alma planim var bakalim
Bizim yakinimizdaki kuyumcu en az 5-10 koyuyor uzerine zaten git gel 5 tl bi piyasa arastirmasi yapip alabilirim. Bu aralar ceyrek fiyatlari nasil??

X