Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bunada şükür canım daha iyi olucaktır inşallah :dua: rontgen çekilmiş miydi yoksa çekilcek miydi canım tam hatırlıyamıyorum var mi bunla ilgili bi gelişme canımcım :KK52:

Röntgen istemediler canım. Oradaki kırığı görebilmek için tomografi istediler. Tomografiyi de ben kabul etmedim.

Bugün dr yokmuş. Yarın tekrar gideceğiz.

İlgin için teşekkürler canım.

selamlaarrr:KK36:

hesap işletim ücreti almayan banka var mı ya vadesiz hesap açtırmak istiyorum nakit birikimim elimde oldukça harcanıyo :KK34:

sanırım üç ayda bir yada altı ayda bir mi ne ücret ödeniyor mevduat hesabı için. işte bundan nasıl muaf olabilirim ya da hiç vermem

mobil bannkacılıkta var mı böyle şeyler

merhaba kızlar
düğünde takılan yöresel altınlarımı paylaşıyorummm :KK200:
akıtma.jpg
frenkbağı.jpg

merhaba, mutlu bereketli ve çabuk geçen bir hafta olsun. hemen haftasonu gelsin ziraaa ben bu haftasonundan hiçbirşey anlamadım:KK43:
sabahtan berdir güncele gelmek için okuyorum sizleri haftasonu epey kaynatmışsınız kızlar.

Röntgen istemediler canım. Oradaki kırığı görebilmek için tomografi istediler. Tomografiyi de ben kabul etmedim.

Bugün dr yokmuş. Yarın tekrar gideceğiz.

İlgin için teşekkürler canım.

canım oğlun için çok üzüldüm, umarım bir an önce iyileşir. çok geçmiş olsun

hesap işletim ücreti almayan banka var mı ya vadesiz hesap açtırmak istiyorum nakit birikimim elimde oldukça harcanıyo :KK34:

sanırım üç ayda bir yada altı ayda bir mi ne ücret ödeniyor mevduat hesabı için. işte bundan nasıl muaf olabilirim ya da hiç vermem

en para hiçbir işlem için ücret almıyor.

merhaba, mutlu bereketli ve çabuk geçen bir hafta olsun. hemen haftasonu gelsin ziraaa ben bu haftasonundan hiçbirşey anlamadım:KK43:
sabahtan berdir güncele gelmek için okuyorum sizleri haftasonu epey kaynatmışsınız kızlar.

canım oğlun için çok üzüldüm, umarım bir an önce iyileşir. çok geçmiş olsun

en para hiçbir işlem için ücret almıyor.
yaşadığım ilçede Finansbank yok maalesef. hatta bu yüzden ilk fırsatta kredi kartımı da iptal ettirmeyi düşünüyorum

yaşadığım ilçede Finansbank yok maalesef. hatta bu yüzden ilk fırsatta kredi kartımı da iptal ettirmeyi düşünüyorum
enpara için finansbank şubesine gerek yok. siz internetten başvuru yapıyorsunuz onlar olduğunuz yere gelip işlemlerinizi yapıp kartınızı veriyor. tüm atmlerden de para çekebiliyorsunuz ücretsiz olarak.
mobil bankacılık kullanarak işlemleri yapıyorsunuz.

buda almak istediğim ipek modeli bilezikler
Eki Görüntüle 2048895
Canım nacizane tavsiyem bundan iki tane vardi 25 gramlık ama kullanışlı değil sattım kenarları çok sivriydi bebeğimi kucağına alınca falan yada kolunda bileğe yakın sıkıştığında bayağı bu açılıyordu hatta ince ince çizikler olmuştu bilegimd e evet çok hoş duruyor ama kullanissiz

Canım ben artık hiç bir bankanın hesat işletim ücreti almadığını biliyorum öyle karar alındı bankalar kurulunca ve bu artık suç kapsamına giriyor arkadaşım tüketici heyetine başvurmuş kaç yıllık parasını geri bile almusti.amw bazı bankalar bahanelerle falan geri vermiyor tabi.artik alınmıyor hiç bir bankanın tarafından o para en azından ben isbank a çok işletim ücreti odedim ama yaklaşık 2yildir odemiyor um.hatta aramış şikayet falan etmiştim niye kesiyorsunuz falan diye onlarda ama siz baştan bunu bilip imza attiniz falan dediler bende buna hakkınız yok haksız kazanç kartımı kapatıp tüketici heyetine başvuracağı m falan demistim onlarda bi daha kesmedi ler hesap işletim ücretini bilginize..

Canım nacizane tavsiyem bundan iki tane vardi 25 gramlık ama kullanışlı değil sattım kenarları çok sivriydi bebeğimi kucağına alınca falan yada kolunda bileğe yakın sıkıştığında bayağı bu açılıyordu hatta ince ince çizikler olmuştu bilegimd e evet çok hoş duruyor ama kullanissiz

bende almadm daha canım kullanışsızsa almam o zaman kesiyormu elini

enpara için finansbank şubesine gerek yok. siz internetten başvuru yapıyorsunuz onlar olduğunuz yere gelip işlemlerinizi yapıp kartınızı veriyor. tüm atmlerden de para çekebiliyorsunuz ücretsiz olarak.
mobil bankacılık kullanarak işlemleri yapıyorsunuz.
hesaba para yatırma işini nasıl yapıyoruz. maaş kartından havale yoluyla falan mı

maaş hesabından eft yapıyorum, bazen de finansbank atmsi denk gelirse yatırıyorum

Yurt içi diğer banka ATM'lerinden para çekme 2,5 TL + çekilen tutarın %1,1’i (BSMV dahil, işlem başına) böyle bi bilgi var finansbank atmsi dışında para çekmek istesem ücret alınıyo yani kendi sitesinde öyle yazıyor. gerçi bu işime de gelir ücret vermemek için para çekmem :confused: aslında benim önceliğim nakit para saklamak.

Ben işCep kullanıyorum. Eft de hiç kesinti olmuyor. Belli zamanlarda da para kesmiyorlar. Ama maaş hesabım, o yüzden mi bilemiyorum.

Kızlar bankada 1600 lira param var. Kredi karto daha gelmedi. Ne kadar gelir bilmiyorum. 1000 lira ödemeyi düşünüyorum kredi kartına. Kalanını da eşim ödesin. 1500-2000 arası gelir tahminim. Ama eşim de kalanını ödeyemez. Acaba kendimizi zorlayıp hepsini ödesek mi? Yoksa bir daha ki aya 200-300 sarkıtsak mı bilemedim.

Ayın 15 ine de çok var.

Katilim bankalari qlmiyor canim... benimde kuveyt turkte hesabim.. ya aytica hanimlar bisey sormqk istiyoeum... malum kuveytturkte hesqbim var kartini arkadasima vermistim bisey oldu bugun karti istesim arkadastan para cekicem. sifremi girdim ne alaka ise dogum tarihimi sordu megerse dogum yilini soruyomus herneyse dogum yilini da sorsa iki haneli gonderdi ekran karsima.. bende gun ve ayi girdim ondan sonra gecersiz kart dedi karti geri verdi atm... ayar oldum... daha once boyle bi sıkıntı yasayan var mi? Bide karti ilk defa kullandim suresi gecen bi kart da degil hani

netten araştırıyorum bi saattir en iyisi gidip bankalardan bilgi almak böyle çok kafam karıştı :confused: sağolun cevaplarınız için :KK36:

X