Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bugun annem maaş aldi, kendisi 83 yaşinda maaşini ben çekiyorum, güneş kremim bitmişti almam için 100 tl verdi, bir sene önce 79 a aldigim güneş kremi 103 tl olmuş.! Almadim tabi o fiyati duyunca. İng de hesabim var her ay düzenli para atarim. Aldim o 100 tlyi dogru ing ye hesabima aktardim guneş kremimde kaldi oyle ama iyimi ettim bilmiyorum

Acaba kış gelince fiyatı biraz düşer mi indirimi takip edin alın bence

Ptt den hesap acabilirsin. Hesap isletim ucreti yok cnm orada

Bereketli olsun canım.
Harikasın valla..
merhaba kızlar
düğünde takılan yöresel altınlarımı paylaşıyorummm Eki Görüntüle 2048893 Eki Görüntüle 2048894
Yöresel yere evlenmeliydik kızlar... :)) bayıldım. .
Nivea o kadar pahalı değil bir bak istersen.
Bende +100 lira attım zulaya şükür
Oo kanki zula bayram etmiş.
Bereketli olsun cnm...

enpara neredeyse 3 yıldır belki daha fazla olabilir kullanıyorum. her dönem başka atmden para çekme kampanyası oluyor enparada. işlem ücreti hiçbirşey ödemiyorsun. finansbank hesabı ve kartlarından farklı oluyor enpara kampanyaları.
maaş hesabım enpara değil. şirketin belirlediği bankayı kullanmak zorundayım. 1 TL eft ücreti ile maaşımı enparaya aktarıyorum.

Güldürdün valla canım beni ben de 50 TL’ye kadar olan kısmı para olarak görmüyorum biriktiresim gelmiyor ama 100 tl ye de kıyamam yani

Güldürdün valla canım beni ben de 50 TL’ye kadar olan kısmı para olarak görmüyorum biriktiresim gelmiyor ama 100 tl ye de kıyamam yani
Valla haklısın gülmekte
Bazen kendi kendime yapmıycam diyorum ama 100 tl den de 200 dende hoşlanmıyorum
Ekmek almaya giderken Markete götürüp bozduruyorum
Valla iyi değilim

Hayirli aksamlar kizlar
Bu aralar fazla harcamamiz yok
Disarida yemeyi azalttik

Bi ceyrek alma planim var bakalim
Bizim yakinimizdaki kuyumcu en az 5-10 koyuyor uzerine zaten git gel 5 tl bi piyasa arastirmasi yapip alabilirim. Bu aralar ceyrek fiyatlari nasil??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…