Altın biriktirmeye başlıyoruzz

evet borçsuz bi şekilde inşallah biriktirebilecezğiz.ama sonrasında da tekrar hemen bi eve daha girelim diyor eşim.yanı o zaman bu kadar sıkışmayız da en olmadı arabayı satarız açık kalırsa eğer.

evet ikimizde memuruz.kışın fatura evet tutabilir ama normalde 40 tl elektırık geliyor su da aynı şekilde doğalgaz da 40 tl falan telefonlarda 60 tl toplam.başka yok.

Geçinilebilir ama her şeyden kısarak
Madem memursunuz, borcu toparlayana kadar hafta sonu ek iş yapmak sizi rahatlatır
Çünkü ev sadece mutfakla, faturayla dönmüyor, yol paraları, temizlik malzemeleri, kişisel ihtiyaçlar bir sürü masraf kalemi var

işte ek iş ne yapılabilir ki? yol masrafımız yok yürüyoruz kış gelene kadar tabi:)

Öncellikle günaydın güzel bayanlar ,çoklu alıntı yapamadim tek tek yazayım dedim:) evet cnm bende hırslaniyorm ama yetmiyor benim eşim çok savurgan malesef ne zaman ev sahibi olurum bilemiyorum,bizi çok paralı göruyor galiba binanın kapısında sürekli iş yeri buraya yakın bana eşin sürekli poşet taşıyıp duruyor ,hep kargo size geliyor ne çok harcıyorsunuz diyor,yine markette mi gidiyor sunuz diyor ,adamdan kaçarak alışveriş yapıyorz düşünün artık bundan herhalde zammı (( tsk ederim cnm Allah bana ve benim gibi ev isteyen herkese nasip etsin ins

evet borçsuz bi şekilde inşallah biriktirebilecezğiz.ama sonrasında da tekrar hemen bi eve daha girelim diyor eşim.yanı o zaman bu kadar sıkışmayız da en olmadı arabayı satarız açık kalırsa eğer.
Hayatinizin en guzel zamanlarinida borc odeyerek bitirmye gerek yok bence
1 ev alinmasi gerek hatta sart cunku kiralar aldi basini gitti
Ama 2. Ev icin ayni seyi dusunmuyorum olmasada olur onun icin 2. Ev icin bence kendinizi zora skmaya hic gerek yok
Yine karar sizin tabiki bu benim kendi gorusum

Çok tsk ederim cnm Allah razı olsun ,hayır kontrat yok olsada ev sahibi çok Çok para goz yine sorun çıkarır ,sürekli böyle her ay başı bunaldik artık ondan cikmak istiyorm .
Çok tsk ederim cnm Allah razı olsun ,hayır kontrat yok olsada ev sahibi çok Çok para goz yine sorun çıkarır ,sürekli böyle her ay başı bunaldik artık ondan cikmak istiyorm .

İnşallah çıkabilirsiniz canım. Bu tarz insanlara anlam veremiyorum.

Görgüsüzlükten başka birşey değil.

yok hayır bu evi aldıktan sonra ikinci evi rahat bi şekilde birikim yapabileceğiz bu 2 sene deki gibi olmayacak tabikide.ikinci evden sonra bir daha bu şekilde biriktiremeyiz çünkü hem hayatımızın yatırımını işte 4 yılda yapıp çıkacağız sonra maaşı ister harca ister naparsan yap modunda oluruz herhalde.ki millet 4 yıldan bile uzun vadede ev kredisi ödüyor.

kizlar gunaydin. telefonum bozuk ya giremiyorum bu elimdekiyle eski tel baya zor oluyo. artk ne zmn alirim tel blmyrk.:)) kizlar bugün bir ceyrek aldim 244ten bu ay 2.ceyregim oldu. bakalim ay sonuna kadr nelet yapabileceğim. birikkmi boyle yapmaya karsr verdim. elime geçtikçe alip unutcam. banka hesabinda besten cek ti gim vsr ama surekli harcaniuor. onunlada bilezik alcm insallah.

Masallah o zamn size insallah yapabilirsiniz
Benim esime kalsa kirada rahat rahat takiliyoruz ev alipta kendimizi niye kasalim kafasindaydi
Zor ikna ettim
Dedigin gibi biz 7 yilda odeyecegiz ama biz istesekte biriktiremiyoruz o yuzden mecbur kredi cektik
Siz biriktirebiliyomussunuz ne guzel

Hayırlı olsun altının cnm...

kizlar gunaydin. telefonum bozuk ya giremiyorum bu elimdekiyle eski tel baya zor oluyo. artk ne zmn alirim tel blmyrk.:)) kizlar bugün bir ceyrek aldim 244ten bu ay 2.ceyregim oldu. bakalim ay sonuna kadr nelet yapabileceğim. birikkmi boyle yapmaya karsr verdim. elime geçtikçe alip unutcam. banka hesabinda besten cek ti gim vsr ama surekli harcaniuor. onunlada bilezik alcm insallah.

hiç tanıdığımız yok çevremizde yok hiç.ailelerde burda değil
Canim bbbirtane komsu tanisan bile yeter... avon yyapmakicin cevreye gerek yok... calisiyosun sanirim. Calistigin yerde katqlogu ortaya birakman yrter... insanlar makyaj malzemelerinden ziyade hic mi parfum kullanmiyo

aslında aylık 2000 tl bize yeter mi acaba bunun içinde her şey var kira 700 tl.geri kalanla ay döner mi 2 sene boyunca?2 kişiyiz sadece.
Canım bana sorarsaN belki sıkışırsınız ama yeter diye düşünüyorum.
Sürekli harcamalarınızı takip et...
Paranı yönetebileceğine inanıyorum..

iyiki ikna etmişsiniz kira hep havaya giden para.en azından evinizde oturursunuz..hayırlısı olur inşallah.aylık 1300 kalıyor işte kira haricinde onunla idare edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…