Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canımız sağolsun kumbaramız elbet Birgün doysun canım inşallah

ben hakmardan alıyorum VEYA A 101 DEN MİSTRAL MARKA KALIN PEÇETE HAVLU KAĞIT. 3 KATLI TUV KAĞIDI.BAZEN DE BİMDEN QUEEN MARKA 3 KATLI TUV.KAĞIDI
SELAM BU ARADA.TELEFONUM GARANTİDE OLDUĞU İÇİN GİREMEDİM BAYADIR HALA BEKLEMEKTEYİM.
EŞİMİN KİNİN PARA İADESİ YAPTILAR İNŞALAH BANA DA PARA İADESİ YAPARLAR DA ALACAĞIM TELEFONU BEĞENDİM BİLE

Topikten başım ağrıyor diye uzak durursan öyle olur işte
para tutmayı öğrene kadar gereksiz harcamak Yok unutmaaa

Telefonun gelince aramıza dön mutlaka tatlııım

Günaydın nora2010 hoşgeldin cnm hadi artık katıl aramıza..

Bir yarım derim ben yatırımlık içinse.

yatırımlık denebilir. ihtiyaç dahilinde kullanılır canım, eşimin biraz işleri bozuk ben çocuk dogana kadar birikim yapıp ihtyiacmız olursa sonrasında kullanmak ıcın saklayacagım o nedenle hangısı karlı olur dıye sormak ıstedım :)

PAZAR GÜNÜ OĞLUMUN OKUL İHTİYAÇLARINI ALDIM.
ÇOK ZAYIF OLDUĞU İÇİN FORMALARI GENE OLUYOR.BOYA KALEMLERİ VS FAZLACA VARDI GEÇEN YILDAN AÇILMAMIŞ PAKETLER ÇEŞİT ÇEŞİT.(LİSTEDE OLANLAR DA)
40 TL TUTTU DEFTERLERİ.
20 TL DE BEBEK MEVLÜDÜNE VERDİM.4 TL DE MARKETE HARCADIM.
DÜN PARA HARCAMADIM EŞİM 27 TL HARCAMIŞ SADECE.

EYLÜL AYI YEDİ BİTİRDİ BİZİ.BİRİKİM HAK GETİRE.
KAZANÇ 4000 HARCAMA 6000 DAHA AY BİTMESİNE 10 GÜN VAR.
CÜZDANIMDA 1 TL BİLE KALMADI )
ŞÜKÜR Kİ KENARIMIZDA VARDI HARCADIK.

Bence gram altın canım

Son düzenleme:
Kızlar ben geldiiiiimmmm =))
Kağıt ürünlerle ilgili paylaşımlar olmuş, Carrefour 'un kendi markası tuvalet kağıtları ve havluları çok iyi. 32 li tuvalet kağıdı 12-13 TL civarında, 16 rulo havlu da 14 TL, kalitesi çok güzel
Altın biriktirmeye gelince , geçen hafta iş yeri kumbaramı açtım, 170 TL çıktı, altın hesabına attım, son iki aydır maaştan pek birikim yapamadım, çok ekstra çıktı. Ama bu ay bireysel emekliliğim bittiiiiii =)) haliyle 400 TL bir yer açtım kendime, bunun 20 TL'sini Darüşşafaka'ya bağladım, kartımdan her ay otomatik bağış alınacak, 30 TL de Silivri canları barınağına gidecek yani birikim için kalan yerim 350 TL, önümüzdeki ay yine başlayacağım maaştan biriktirmeye.
Yaz dönemi boyunca her hafta 100 TL pazar parası ayırdım, kışlıklar olunca fazla tutuyor pazar alışverişi, her hafta pazar dönüşü kalanı ev kumbarama attım, bu hafta başı onu da açtım 1,5 gr. daha altın aldım. Kredi kartımdan otomatik her ay 1 gr alınan altın hesabım 37 gr. olmuş, diğer hesabımı araba alırken bozdurmuştum, 5 ayda toplam 13 gr. birikim yapmışım bozdurduğum hesapta. Kışlıktı, bayramdı, arabaydı, kitaptı , okul alışverişleri derken çok açıldık, Ekim ayı itibariyle yeniden toparlayacağım inş.

Canınız sağolsun da önümüz deki aylar düzelir inşallah canım.
Kenardaki para candır

kısa vadede bozulacaksa gram altın al o zaman. en fazla 1 lira zarar edersin.

Aaaa hoşgeldiniz
Sizi diğer topiklerin geçmişlerinden okuyordum
Hatta etiketleyip davet etmeyi de düşünmüştüm kk da birikim konusunda gördüğüm en güzel örneklerdensiniz.
Sizden çok şey öğrendim
Birikimleriniz bereketli olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…