Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar napıyorsunuz naslsınız
Çok şükür iyiyiz canım kahvaltı çocuklar uğraşıyorum ben . Şimdi Güne 6 da başlayan küçüğü uyutuyorum .
O yarım saat uyurken hızlandırılmış temizlik yapmayı planlıyorum
Ne kadarına yetişirsem artık
Sen nasılsın rahat günlerinin keyfini sür
Hiç iş görme hep yat

Hamilelik çok güzel bir dönem keyfini çıkar.. Az kaldı cumartesiye iyidir o annesi olabildiğince sinir stres durumlarından uzak dur

canım valla hıc ıs ypamıyorum desem ınanırmısın halsızlıklten :) ne zaamana gecıyor bu halsızlık ya:)))

Hamilelik çok güzel bir dönem keyfini çıkar.. Az kaldı cumartesiye iyidir o annesi olabildiğince sinir stres durumlarından uzak dur

elimden geldiğince yapıyorum canım, çalışmak zaten bir stres sanırım, insanlardan sogudum artık resmen bence bır cok ınsanın psıkoljık tedavı gormesı lazm

Bende böyleyim inanır mısın..
Onu almayayım gerek yok kumbaraya atayım, yok altın alırım diye gereksiz birçok harcamalarım en aza indi..
Minimum..

Tutumlu hatunlar olduk biz

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrrrr hepinize mutlu bereketli bir gün diliyorum ben yoğunum bugünlerde kusuruma bakmayın
Geldim geldim canlar burdayım msj larınızı olabildiğince okumaya çalısıyorum kızlar ayın 2. Yarısı malum bende bir yoğunluk ve de yorgunluk

Allah yardımcın olsun gücünü arttırsın inşallah canım arada uğra yine de

İşte geldim burdayımmmmm
Kusura bakmayın kızlar başım ağrıyordu pazardan beri. Uğrayamadım. Bu gün iyiyim çok şükür.. Ben birikim olarak açılmayan kumbaraya atıyorum yeni yılda açacağım. Onun dışında 1 çeyreğim var eylül başında aldığım.

Günaydın Canım merak ettik seni..
Geçmiş olsun dikkat et kendine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…