Altın biriktirmeye başlıyoruzz

para biriktirmenin bir formülü var mı. ben fuzuli harcama yapan biri değilim yine de para kalmıyor. bizim para arttırmamızla ilgili olduğunu düşünmüyorum. herşey artık ateşpahası . ne kadar artırırsan artır, kira yol mutfak fatura bedeli belli. istanbula yeni taşındık şimdiden gelmez olaydık diyorum. ben bu kadar pahalı pazar görmedim. plastiik gibi domatese 3 lira veriyoruz. hadi biz yine çekirdek aileyiz, kalabalık aileler ne yapacak. ekonomi çok kötü yöne gidiyor

Hoşgeldin cnm rabbim yardımcınız olsun .. İstanbul da yaşayıp üstüne birikim yapanı tebrik etmek lazım .. hiç görmedim ama herşey atespahasıymış kira su elektrik gıda en temel ihtiyaclar .. biz Doğuda bile zor artırırken ..

Bebek suyu nerden alıyon bak bunu bilmiyordum yazdığın iyi olmuş
Ben arada damacana suyu veriyorum içmiyor zaten geri çıkarıyor 4 aylık
Doktor ek gıda için acele etme en erken 5.5 ay olsun dedi
Bu ay yavaştan tadımlara başlasam mı diyorum
Doğduğu ilk günlerde bikaç kez mama vermiştim sonrası anne sütü

Ben 10. Aya kadar kaynatılıp ılıtılmış su verdim. Sonra, hayat suya geçtik. Migros gibi marketlerde satılıyor. 6 lı paket. Ama sizin için erken diye düşünüyorum.

Ek gıda da, eğer gelişimi normalse, anne sütünü güzel bir şekilde alıyorsa, acele etmene gerek yok.
6. Ayı bekleyebilirsin.

İlla birşeyler tattırmak istiyorsan, şeftali ve elma suyu gibi meyve suyu ve yoğurt veya kefirden 1 çay kaşığı olacak şekilde verebilirsin.

Bu arada, bebegin suyu tükürmüyor :) İtme refleksi o. O refleks 6 aya doğru azalıyor veya kayboluyor. Bu şekilde ek gıdaya geçiliyor.

Sormak istediğin birşeyler olursa, özelden de yazabilirsin.

Alıntılayamadım kızlar kusura bakmayın.

Allah Tüm güvenlik güçlerine güç, kuvvet, sabır versin.

Doğuyu kısmen bilirim. İlk görev yerim Ağrı :)

Hakkari çok zor bir yer. Yüksekova daha gelişmiş
Bitlis de ise Tatvan çok güzel. Bitliste çalışan arkadaşım, tatvan ı muhakkak görün :) van gölüne kıyısı var. Ve yanlış hatırlamıyosam, plajı mavi bayraklıydı.

Iğdır ise, benim için özel anlamı olan bir yer.
Çok sevdiğim Iğdır lı aile dostlarımız var.

Pizza nostalji cafe var. Zafer bey sahibi. Çok değerli bir insandır kendisi. Gitmediyseniz, tavsiye ederim.

Ağrı ya yolunuz düşerse de, hastanenin yanında tabelasız bir tantunici var. Harika tantuni yapar :)))

Ayy ay siz böyle doğu konusu açınca, anılarım depreşti :) hepsi de birbirinden güzel anılar. Doğu demek samimiyet, içtenlik, misafirperverlik demek benim için.

Emin'im ki bende burdan ayrılınca Özlücem zira her hafta tatvandayız biz sahilde haşlanmış mısır vazgecilmezimiz her ne kadar buradakiler Van gölüne deniz des lerde gerçekten denizi aratmiyor

hayat su alıyorum cnm 6 lı 300 ml pembe şişeler .. benim oğlum ocak doğumlu 5. Aydan sonra vermeye basladım suyu yaza girdiğimiz için doktor verebilirsin dedi .. ek gıdayı da mevsim sebzesini haşlayıp püre haline getirerek verdim öyle basladım git gide sebze sayısını ve çeşidini artırdım .. doktorum meyveyle baslarsam sebzeye alışmada güçlük cekecegini söylemişti çok şükür şimdi sebzeyi gayet güzel yiyor yogurdu da şade alıştırdım bişey karıştırmadan .. şimdi 8 bitti yemek sularında da tattırmaya basladım bi sıkıntımız olmadı meyveyi ara öğünlerde blw usulü veriyorum ..

Emin'im ki bende burdan ayrılınca Özlücem zira her hafta tatvandayız biz sahilde haşlanmış mısır vazgecilmezimiz her ne kadar buradakiler Van gölüne deniz des lerde gerçekten denizi aratmiyor

Emin ol özlersin :)
Ben de tatvan ı tekrar görmeyi çok isterim. Ama artık çok zor, çok uzak

Oradaki arkadaş çevren de iyiyse, çok daha iyi oluyor elbette.

Kaçıncı doğunuz canım? Tekrar doğuya gidecek misiniz?

Ben de erzurum luyum. Erzurum a gelen polisler, giderken hep ağlayarak gitti. Tüm kiracılarımız polisti ve Gerçekten çok üzülerek gittiler.

En çok da para biriktirme cezbediyor insanları :)

Bizim ilk cnm bakalım kısmet neresi olacak 2. Ye .. Erzurum'a hiç gelmedim ama Erzincan'da 6 ay okudum hiç gitme fırsatım olmadı Emin'im çok güzeldir :) bizde Doğumuzu 1 sene uzattık borçları bitirelim diye =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…