Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlaaar :KK25:
tr_lelli tr_lelli
Topiğinizi düzenli okuyorum :cool:
Bende zulada birktiriyorum paramı kumbarayı açmadan bekletme konusunda biraz özürlüyüm de :olamaz:
İlla elime almam bazen saymam gerek yoksa yapamıyorum.

2 ay oldu biriktiriyorum bilezik için .
2.750 hazır .
Herzaman kuyumcuya gitme fırsatım Yok onun için ben 50 grlık bilezik istiyorum 7-8 bin ₺ olana kadar birikime devam :KK49:

Gunaydin hanimlar... dun kumbaralarini atan arkadaşlar tez vakitte doldurursunuz insallah... benimde cokokrem kavanozum kitap icin pringles kutum telefon icin bide ana kumbara var o da nasil gectiyse elimize ak partinin dağıttığı kahvelerin kutulari var ya demir... o...

İyi akşamlar kızlar :KK25:
Alıntı yapamadım ama mesajları okudum :kahve:
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler :KK5:
Allah hayırlı bereketli birikimler nasip etsin inşallah hepimize ..
Lale figürlü kolye ucuda bi harikaydı .
Güle güle kullansın sahibesi..
O kolyelere uzaktan bakıyordum ama çok hoşuma gitmeye başladı :KK36:
Ben bi +50 ₺ ekledim bugün zulaya.
Şimdi çocukları uyutuyorum
Çok Yorgunum hemen uyucam inşallah .

Yepyeni birikimler le yarın yine görüşürüz inşallah ..
Huzurlu geceler canlar:KK200:
Lale figürlü olan benimdi sanırım, çok teşekkür ederim Allah size daha güzellerini nasip etsin :KK200:
Beni gaza getirdiniz, ben de bu ay sizin sayenizde başladım birikime, inşallah daha çok birikim yaparız ♡

gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen ben harcamıyorum :olamaz: ogluşuma internetten ateş ölçer siparıiş verdim arkadaş aynısını eczaneden 100 e almış ben n11 de 77 liraya buldum 11 lirada indirim kuponum vardı 66 ya denk geldi :kahve: mecburi ihtiyaç o_O oğluma genelde masrafım olmuyo zaten ablamın 3 tane oğlu var ondan küçülen kıyafetleri bana veriyo kendisi marka olmayan hiç bişey almaz ve eskimeden bi iki giydirmede elden çıkarır kıyafet masrafımız da Yok çok şükür hatta hediye gelen kıyafetleri etiketleriyle birlikte sakladım bi yere gittimde hediye götürecem:KK45: arkadaşın kızı oldu onada çocukmarket te indirim vardı 8 tl ye eşofman takımı aldım :kahve:

Kızlar benim 3 tane kızkardeşim var 3 ü de aşırı savurgan hatta ben onların gözünde cimriyim .. ne kadar almayın harcamayın desem de boş dinlemiyolar yılda bir kez memlekete izne geliyorum 1 valızle 3 valizle dönüyorum o_O bir sürü kıyafet çanta ayakkabı makyaj malzemesi veriyolar atmaya da kıyamıyorum vermeye de hepsi marka Zara panco olgun Orkun tuba falan :KK43: oğlum 8 aylık bi tane bile oyuncak almadık ablam 1 koli oyuncak verdi azıcık bana çekselerdi ya :KK43:

X