Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar...
Mutlu Pazarlar...
Ben para harcayanlardan değilim harcadıklarımın yerine kazanmaya geldim bugün işteyim :rapci:
İki gündür iyi harcadım zaten valla :sus:
Kolay gelsin cnm çalışmak gibisi yok valla .. bünye alışmış calışmaya evde aşırı derecede sıkılıyorum

Bizde bitlisteyiz cnm 9 ayımız kaldı Allah on izniyle :KK16:
Kaç yıldırım oradasınız?
Biz 1 yıldır buradayız, 1 yıllık evliyim, burası 2 yıla düşecek diyorlar, artık sırf birikim yapmak için burdan dönmek istemiyorum bu yıl... Terör parası bile bi aileyi geçindirebiliyor malum :/

Kolay gelsin cnm çalışmak gibisi yok valla .. bünye alışmış calışmaya evde aşırı derecede sıkılıyorum
İznin bitince yavrun da büyümüş olacak inş.
Çalışmaya alışan insan duramıyor evde hem eve katkı, hem kendine katkı..
Ben çalışmayı çok seviyorum..

Kaç yıldırım oradasınız?
Biz 1 yıldır buradayız, 1 yıllık evliyim, burası 2 yıla düşecek diyorlar, artık sırf birikim yapmak için burdan dönmek istemiyorum bu yıl... Terör parası bile bi aileyi geçindirebiliyor malum :/
Bizim 4. S nemiz cnm bende 2 yıllık evlıyım sırf borçlar azalsın diye 1 yıl uzattık biz normalde bu yaz tayıncıydık .. lojmanımız baya eski evim bıraz daha düzgün olsaydı bi yıl daha kalırdım ben teror tazmınatı için ..

Kaç yıldırım oradasınız?
Sen lojmanda mısın cnm ? 2. Cocugu da yapıp öyle gidelim diyoz ama bakalım kısmet :olamaz:

Bizim 4. S nemiz cnm bende 2 yıllık evlıyım sırf borçlar azalsın diye 1 yıl uzattık biz normalde bu yaz tayıncıydık .. lojmanımız baya eski evim bıraz daha düzgün olsaydı bi yıl daha kalırdım ben teror tazmınatı için ..
2 yıla düşse bile kalmak istiyorum ben sde bakalım, Batı'da sırf masraf her şey. En azından arabamızı alıp döneriz.
Bize lojman da çıkmadı şansa, yoksa bayağı bi toparlardık borçları.
Bitlis nasıl güzel mi?
Buralar berbat da :KK70:

2 yıla düşse bile kalmak istiyorum ben sen bakalım, Batı'da sırf masraf her şey. En azından arabamızı alıp döneriz.
Bitlis nasıl güzel mi?
Hakkarıye hiç gitmedim cnm .. bitlis kendi halınde bı şehir olay falan olmadı çok şükür .. sadece çarpık kentleşme var ve aşırı kar :KK12:

2 yıla düşse bile kalmak istiyorum ben sde bakalım, Batı'da sırf masraf her şey. En azından arabamızı alıp döneriz.
Bitlis nasıl güzel mi?
Bizde borçsuz arabamızı alıp gitcez burdan inşallah

Günaydın kızlaaar :KK25:
tr_lelli tr_lelli
Topiğinizi düzenli okuyorum :cool:
Bende zulada birktiriyorum paramı kumbarayı açmadan bekletme konusunda biraz özürlüyüm de :olamaz:
İlla elime almam bazen saymam gerek yoksa yapamıyorum.

2 ay oldu biriktiriyorum bilezik için .
2.750 hazır .
Herzaman kuyumcuya gitme fırsatım Yok onun için ben 50 grlık bilezik istiyorum 7-8 bin ₺ olana kadar birikime devam :KK49:
Merhaba
Aslinda her insanin şevke gelme kısmi farkli.
Kimi gozum gormesin bankada dursun harcarim diyor.
Kimi gözum gorsun elim degsin seviyor
Ben altin seviyorum :)
Bakip sevip kaldiriyorum.

Altın benim icin uzun vadede en güzel yatirim.

Topikcek 25 civari kisiyiz 6 ayda bilezik alicaz insallah. Cok hirs yaptik.

Ekimde baslicaz dedik dayanamadik basladik bile birikime kizlar arı gibiler.

Zula zor zamanlar icin ilaçtir
Zulamin Çok faydasini gördum ben borc aliyomus gibi birinden zuladan alip yerine koymak can'dır.

Hepimizin amacı belli birikim.
Bereketli olsun.

Merhaba
Aslinda her insanin şevke gelme kısmi farkli.
Kimi gozum gormesin bankada dursun harcarim diyor.
Kimi gözum gorsun elim degsin seviyor
Ben altin seviyorum :)
Bakip sevip kaldiriyorum.

Altın benim icin uzun vadede en güzel yatirim.

Topikcek 25 civari kisiyiz 6 ayda bilezik alicaz insallah. Cok hirs yaptik.

Ekimde baslicaz dedik dayanamadik basladik bile birikime kizlar arı gibiler.

Zula zor zamanlar icin ilaçtir
Zulamin Çok faydasini gördum ben borc aliyomus gibi birinden zuladan alip yerine koymak can'dır.

Hepimizin amacı belli birikim.
Bereketli olsun.
Birikim candır gerisi heyecan :KK66:
Bir yerden başlamak gerekiyor ben geç farkettim tabi de olsun bir yerden tutup başlamak önemli olan. Benim farkedip başlamam da sizleri takip ederek oldu çok da iyi oldu. Artık zevk vermiyor gereksiz harcamalar, biriktirmek zevk veriyor :KK6:
Bizim kızlar da genelde altın taraftarı, bende öyle..
Kumbaralarımız da var onları da 31 Aralık'ta patlatacağız kısmetse. :KK71:

Hepimizin amacı da aynı, bol birikimler olsun...

X