Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın.....
Bundan sonra hep burada ol canım bekliyoruz.. Seninle hedefim aynı her ay bir ata benim de...
Kolyen çok güzel, güle güle kullan..
Günaydın cnm...
Gelir çok iyi bence güzel birikim yapılır...
Gelir gider tablosu hazırlamanı tavsiye ederim...
Bu arada sızınle yeniyıl kumbaramı paylaşıcam kızlar sizinkileri de görmek isterim
Kumbarana bayıldım... Şu an çalışıyorum eve gidince bende atacağım bakalım begenecek misiniz :)

selam kızlar nasılsınız :)
sekerim00 Günaydın iyiyiz sen nasılsın

Hee ay alınca paylaşalım birbirimizle, valla ben bu işi çok sevdim :)

bizde allah nasip ederse ilk defa bu ay başlıyoruz birikime (araba bozulmazsa)
ve ayda bi tane ata almak bizimde hedefimiz siz gibi :)

kızlar bide bişey merak ediyorum maaşlarınızı alıp bütün ödemeleri yaptıktan sonra geriye bir ay boyunca harcayabileceğiniz ne kadar para kalıyo biz maaş günlerini zor getiriyoruz bide maaşları aynı günmü alıyosunuz eşinizle hangisi daha iyi aynı günmü farklı günmü ben 25inde eşim 5inde alıyor sanki farklı alınca bereketi daha az oluyor gibi geliyor bilemedim.

Aaa çok güzel güle güle kullan canım

Aynen canım. Ben de bi takip edeceğim bakalım nereye ne gidiyor. Millet asgari ücretle geçiniyor. Biz5.5 yetiremiyoruz. Kenarda 1000 TL yok birikmiş.

Böyle yapınca bozdurmak zorunda kalınca zarar oluyor mu.
Ben kolyemi birkaç ay önce bozdurmuştum, çeyrekliydi önceki kolyem. Yooo zararı olmadı.
Buna da 1300 lira falan harcadım, önümüzdeki ay da zincirini alıp takıcam bunu. İçinde zaten yarım altın var ama çerçevesi 14 ayar olduğu için satarken 100 lira zararı olurmuş ama altın yükseldikçe çerçevenin fiyatı da yükselecek zaten, o 100 lira zarar çok da koymaz, bunu bozdurmayacağım zaten.
Bundan sonra her ay tam altın alıp kenara koymak istiyorum, acaba tam altın mı alsak gram mı alsak? Sizce farkeder mi?

Anladım canım. Güzel günlerde kullan. Ben de kolye istiyorum da ama bozdurmak zorunda kalırsam da zarar etmek istemiyorum ondan sordum. Gr altın daha karlı diyorlar bilmiyorum. Ben de bu ay başladım birikim işine. Bakalım inşallah başarırım.

Ben de buradan aldığım gazla bu ay başladım, devamı gelecek inşallah, eşimin de kafasına yattı. Önceden bayağı bi savurgandık çünkü.

Çok bi zararın olmuyor canım, hemen bozdurmazsan.

Bu arada sızınle yeniyıl kumbaramı paylaşıcam kızlar sizinkileri de görmek isterim
Guzel bereketli birikimlerin olsun inşallah canım
Bu da benimki. atmıştım daha önce ama o zaman içi boştu şimdi baya attım

Eklentiler

• WP_20170916_12_47_51_Pro.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 68
Ben de buradan aldığım gazla bu ay başladım, devamı gelecek inşallah, eşimin de kafasına yattı. Önceden bayağı bi savurgandık çünkü.

Çok bi zararın olmuyor canım, hemen bozdurmazsan.
Biz 10 senelik evliyiz kenarda hiç paramız yok. Ne arabamız ne evimiz var 5.500 maaş alıyor eşim. Hepsi gidiyor. Eşime biriktirelim her ay altın alalım dedim napacan dedi. Ben de gizli biriktireceğim. İlk hedefim her ay kesin çeyrek almak. Uç beş kumbaraya atmak. Yılbaşında kumbaradan çıkana göre çeyrek yarım tam artık neye yeterse onu alacağım. Ayrıca 150 TL günüm var. Ekimde bende. 1050 TL gelecek. Onunla da tam altın alacağım inşallah bakalım. Ben çok aşırı harcıyorum ama artık yeter dedim. Bol bereketli birikimlerimiz olsun inşallah

Bizim maaş da öyle, eşimi karşıma alıp söyledim birkaç gün önce, daha sonra güzelce anlattım, Doğudan batıya dönüşte birikimimizin üzerine biraz daha koyar araba alırız, daha sonra yine biriktirip arabayı üst modele çeviririz falan diye, şimdi o benden hevesli :)
1 yıllık evliyim ben.

Güzel dille anlatmayı deneyin, dönüşte araba almadan çocuk sahibi olmam ben, bunları o da biliyor ve hemfikiriz.
İnşallah biriktirmeye başlayalım artık ♡

Bol bol birikimleriniz olsun inşallah ♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…