Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kirada değilsin canım di mi
kaç gr bileziklerin üstünede birazda kendin yapıp değerlendirsen daha güzel olmaz mı birde faiz ödemek zorunda kalmazsın

bu ay bir öğrenciye burs vermeye başladım rabbim devam edebilmeyi nasip etsin
ben burslarla okudum başlamak için geç bile kaldım
Inşallah hayallerini gerçekleştirirsin süveybe...
Öğrenciye burs vermek de ne kadar güzel bir destek rabbim sana karşılığını versin inş

kirada değilsin canım di mi
kaç gr bileziklerin üstünede birazda kendin yapıp değerlendirsen daha güzel olmaz mı birde faiz ödemek zorunda kalmazsın

Lojmandayiz şu an. Düğün takilarima 50bin katarsam apart alabilirim öyle soyleyeyim ama eşim çekimser biraz. Hem araba hem apart işi onu korkutuyor sanırım

Lojmandayiz şu an. Düğün takilarima 50bin katarsam apart alabilirim öyle soyleyeyim ama eşim çekimser biraz. Hem araba hem apart işi onu korkutuyor sanırım
apart fiyatlarından haberim yok canım ama bir şeyler yapmak lazım bir şekilde Allah gönlüne göre versin inşallah

Kızlar günaydııııın

Normalde tam altın alacaktım ama, daha önce çeyrekli kolyemi beğenmediğim için bozdurmuştum, yarım altından yaptım kolyeyi, bu ay böyle oldu ama bundan sonra her ay bi tam altın atacağız kenara, eşim de bu fikri çok sevdi, herkese tekrar teşekkürler :)

Bundan sonra buralardayım

Eklentiler

• IMG_2229.JPG
    40,7 KB · Görüntüleme: 111
Hoş geldiniz
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah.

bende 1,5 ay önce ölü doğum yaptım normal olarak aklım çok karışık herkez birşey diyor siz neden erken doğum yapmştınız hatırlatmakta istemiyorum lütfen kusura bakmayın.
Bu konu ile ilgili istediğimizi sorabilirsiniz . Kader arkadaşıyız .
Bebeğimin eşi yaşlıydı . 29. Haftadan sonra gelişme geriliği başladı. Kilo alımı yavaştı . Takip eden doktorum 2500ü geçerse küvöze gerek kalmaz demişti 40 haftayı tamamladık . İki gün sonrası sezeryan olucaktı .sancılarım başladı ( gittiğim bütün doktorlar normal doğum düşünme bebek sancıları kaldıramaz demişti ) hemen hastaneye gittik . Ev ile arası beş dk ama herşey o arada oldu. Kasılmalar durdu biz varana kadar. Sonrası kalp atışı yok suni sancı ve normal doğum.
Öncesinde de bi düşük vardı
Testlerimi yaptırdım pıhtılaşma bozuklugu çıktı
Kan sulandırıcılar ile çok şükür bebeğime kavuştum
Doğum sonrası genelde 6 ay diyor doktorlar
Ben ısrarcı sorduğumda 3 aya düştü Yarısı :)

Benim kumbara açım diye ağlıyor.

Benimki de öyle. Sanırım kumbaraya para attığım son tarihi bile hatırlamıyorum

Günaydın bacılar..
Çayı demledim kahvaltıyı yalnız yapmak istemiyorum hadi buyrun çıkın çıkın gelin.

Ben geldimmmm :) çok acıkmıştım. İsabet oldu, ellerine sağlık :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Lale figürü çok yakışmış.

Çok teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun inşallah ♡

Günaydın altın kızlar.

Ben de dün pazara uğradım. Kışlık hazırlığına daha yeni başlıyorum maalesef.

Fiyatlar bahsettiğiniz gibi çok yüksek.

Zaten oğlum da huysuzlandığı için, yarım bırakıp döndüm.

Aldıklarımı yazayım.

T.fasulye: 3 liradan 2 kg
Domates: 1 kasa aldım 75 kuruşa verdi
Kapya biber: 5 kg aldım 18 tl ödedim. Kilosu 4 liraydı normalde.

Karpuz: 1 lira
Kavun: tanesi 2 tl
Barbunya: 4 tl
Bamya: 10 tl
Patlıcan: 1.5 tl
Acı sivri biber: 5 tl

Yeşillikler: tanesi 50 kuruş

Mor lahana: 3 tl
Havuç: 2 tl
Lolorosso: 3 tl
Salatalık: 2 tl
Üzüm: 3 tl
Muz: 5.75 tl

160 tl ödedim. Sarımsak, limon falan almayı unutmuşum.

Günaydın hanımlar ... -Selene kolyen çok güzel .. güzel günlerde tak cnm kızlar size bi sorum olucak tasarruf adına nelerden tasarruf ediyorsunuz .. bebeği olanlar Bebek masrafınız ne kadar oluyo ? Bizim elimize ayda ortalama 5.5 bin geciyo ama bişey kalmıyo kredi kredi kartı faturalar derken bi bakıyom hop para ucmuş ..

Çok teşekkür ederim tatlım ♡

Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın.
Bebeğine ve sana sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…