Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bence de güzel değiller canım :)

Hayırlı yolculuklar canım şimdiden bu misafirlikteki abartılı ısrarlardan emrivakilerden hiç hoşlanmıyorum zaten yolunuz uzun çocuklu ailesiniz evinizde işiniz gücünüz vardır başka planınız olabilir hiçbiŕ şey olmasa bile haftalardır evinizden uzaktasınız insan evini özler sadece tembellik yapmak isteyebilir başkasının evinde ne kadar rahat olabilir ki insan. şunu düşünemeyip kal diye baskı kuran insanları anlıyamıyorum

ben de senin gibi düşünüyorum ve realist de konuşurum o da pek iyi olmuyor aslında. mesela diyorlar ki ay evimden uzaktayım gidelim artık filan ben de diyorum ki ya tabi özler insan evini siz bilirsiniz evimiz müsait ama gidecekseniz yolluk hazırlayayım size filan dyip hazırlıyorum direk hatta gitmemizi mi bekliyordun diyen de oldu yani
ben ne düşünüyorsam nasıl hissediyorsam söylüyorum böyle

aaa güzel değiller ki canım hem 3 tane plastik kap için 80 lira fazla
eğer evindekilerde kırılma çatlama yoksa kullanmaya devam
gereksiz alışveriş yok
a101e geliyor arada böyle kaplar cicili bicili olmadı onlara bakarsın

ahaha duanun dozunu kaçırmak:)) sus deyince de verdiği cevaplar.. bomba ya:))

ben çarşıya yürüyerek gidebiliyorum allahtan. haklısın mesela kuyumcuyla 3-5 lira insin diye pazarlık yapıyoruz sonra git onu yol parası yap, yazık.

bunlar plastik ve üçü 80 lira mı

Yıne artık ogle yemeklerımı evden getırmeye alısmam lazm, bayramdan sonra duzenım bozuldu her oglen dısardan yıyorum, para gıdıyor bosyere......

Ben de öyle yapıyorum iki yıldır. Mutfağa mikrodalga fırın aldık, 5 kişiyiz, evimizden getirip yiyoruz. Hem sağlıklı, hem tasarruflu.

dur ben tupper işine gireyim ilk ve tek müşterim de sen ol köşeyi dönerim:))

Hahaha ben zaten kaç yıldır hem satıyorum hem kullanıyorum. 3 tane sipariş aldım bundan mesela ama tabii eski müşterim gelişinden vericem bana hediyesi kalacak cidden artık acımaya başladım.verdiğim paraya. Bırakıcam yavaş yavaş. değişik bişey yani anlatamıyorum.

İhtiyacın yoksa şimdi ertele daha altın alacağız değilmi

Şu an sadece salonuma konsol ihtiyacım var. Başka hiç ihtiyacım yok. Salonda sadece koltuk takımı var. Eşyada da bu kadar minimalistim gerisi hep istek. Ayakkabı pardesu kavanoz vs. Hepsi istek diyorum ya birini alıp birini atmaktan 10 yıldır hiç birikimimiz yok.

A Anka alma bence çok çirkinler phh
Evet iğrençler dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…