Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Evet aslında normal ama herşeyi çok erken olunca, buna gecikti gözüyle bakıyoruz :))

Kızının arkadaşı da sensin annesi :)))

Umarım abisi ve kardeşi kızımızı çok Üzmez :))

Ayyyyy canım çok tebrik ederim ne güzel ne hayırlı bir haber bu

Sağol canım benim :)) ♥

Günaydın kızlar herkes iyi mi keyifler yerindedir inşallah bol bereketli mutlu huzurlu bir gün sizlerin olsun inşallah canlar

Çok iyiyim ben canım sağol :). sen nasılsın?

Biz bugün Eskişehir e gidiyoruz, yarın da evimize dönüyoruz. O yüzden çok mutluyum. Çok Yoruldum ve sıkıldım çünkü.

Kayınpederim de sabah işe giderken hala kalın diye ısrar ediyor. Eşim pazartesi başlayacak çünkü. Daha çok var kalın kalın diyor.

Ben evini temizlemeyeyim, alışveriş yapmayayım, çamaşır yıkayıp ütülemeyeyim o zaman dedim. Benim de işlerim var sonuçta.

Eşim de uyuyor, şimdi o uyandığında bir fasıl da ona ısrar edilir.

Kızlar altın düşüyor ya. 238 olmuş galiba. Netten takip ettiğiniz güvenilir bir site var mı.
ben de baktım şimdi 240 yazıyor canım ayrıca kuyumcuda bu fiyatlar da birebir olmuyo bizim mahalledki baktığımın 3 tl üstünde çarşıdaki 3 tl altında veriyor genelde..

Evet aslında normal ama herşeyi çok erken olunca, buna gecikti gözüyle bakıyoruz :))

Kızının arkadaşı da sensin annesi :)))

Umarım abisi ve kardeşi kızımızı çok Üzmez :))

Benim ilk oğlum da herşeyi çok erken yaptı. Hatta üstün zekalı diyor doktorlar. Ama geç konuştu. 18 aylıkken falan herşeyi hareketlerle anlatırdı. Tuvaletini falan öğrendi düşün 18 aylıkken ama konuşmuyordu. Doktora götürdüm kaç kere ustun zekalı diyorlardı. Ama konuşma yok. 2 yaşında falan tek tuk başladı. Allahım konuşmayacak diye ne hatimler indirdim ne tefriciyeler okudum. duanın dozunu da kaçırdım sanırım şimdi hiç susmuyor. sürekli sürekli konuşuyor. Bazen yeter diyordum sus diyordum.. Anne sustum. Anne konuşmuyorum. Soru sormuyorum. Anne ne zamana kadar susayım. bebeğe atıyorum artık. Ona faydası oldu en azından

ben de baktım şimdi 240 yazıyor canım ayrıca kuyumcuda bu fiyatlar da birebir olmuyo bizim mahalledki baktığımın 3 tl üstünde çarşıdaki 3 tl altında veriyor genelde..
Evet aslında bana da çarşıda bi yer var ordan al dediler. Benim evin karşısında ozboyacı var. Ordan aldım geçen gün. Çarşıya gitsem harcarım gibi geliyor. zaten karşıdaki kuyumcunun hemen dibindeki bernardo ve Tefal dikkatimi çekmiyor değil . ışık hızıyla geçiyorum yanlarından.

Şu son cümlelere çok güldüm anne ne zamana kadar susayım

Maşallah kuzucukalarına, Allah nazardan korusun, hayırlı ömürler versin.

Altın almaya çıkıp, o parayı sakın komşu mağazalara yatırma :)

ben çarşıya giderken yol parası verip sadece altın alacaksam gitmem canım bu defa altın aynı fiyata geldiği gibi zamanıma da yazık olur. eşim oralardaysa ona aldırtırım ya da işten geçeceksem kendim alırım :) ev eşyasına ve kıyafete olan zaaf çok kötü annem de kıyafete çok para döktü şimdi giyemediği halde vermeye de kıyamıyor zamanında verdiği paralara da üzülüyor. benim yok allahtan öyle zaafım :)

Ben hayatımı kolaylaştıran eşyaları seviyorum. Sus eşyası falan sevmem Allahtan. Çarşı da yürüme mesafesinde bizim aslında. 10 dk falan yürümek lazım aldığım yer hemen karşıda. Caddeyi geçiyorsun luks avm var.

Kızlar altın düşüyor ya. 238 olmuş galiba. Netten takip ettiğiniz güvenilir bir site var mı.
Altin.in diye bi site var canım ben onu takip ediyorum ve çok güvenilir buluyorum altın hesabım olan bankayla nerdeyse birebir örtüşüyo verdiği rakamlar tavsiye ederim yani canım

ben de seviyorum işleri kolaylaştıran eşyaları canım ama bir tavaya 100 tl vermeden önce 100 kere de düşünürüm gören parası yok zanneder o derece düşünürüm
avmlerde kuyumcular daha pahalı verir diye düşünüyorum canım bundan sonra 10 dk yürüyüver bence

Canım senin nickin anlamı ne. Çok zor değil mi.. :)
değil canımda arada boşluk bırakaydım iyiydi aslında TOBOSOLU DULCİNEA olucak donkişot romanını okuyan arkadaşlar bilirler. Don kişot un hayalınde yaratıp aşık olduğu kadın. Toboso kasabasından olduğu için Tobosolu diye geçer romanda

Altin.in diye bi site var canım ben onu takip ediyorum ve çok güvenilir buluyorum altın hesabım olan bankayla nerdeyse birebir örtüşüyo verdiği rakamlar tavsiye ederim yani canım
Teşekkür ederim canım.
Ordan bakayım o zaman

Bakalım çocukları bekleyecek birini bulursam gideyim olmazsa. Her gün altın alınmıyor nasılsa. 3 lira bile fark olsa kar dimi.

Çok çok eskiden çocukken okudum sen söyleyince hatırladım. Şimdi anlamlı oldu
Değiştirebilirsin istersen arada boşluk bırakabilirsin.

kızlar merhaba,bende artık birikim yapmak istiyorum. çok düşündüm nasıl yapsam diye en son bankadan gram altın almaya karar verdim internet üzerinden. az önce 6,86 gr altım aldım 1000tl ye. kuyumcudan alsam hadi hırsız girerse korkusu ile yaşayamayacağımı farkettim ne kadar mantıklı bilmiyorum internetten almak böyle ama umarım iyi bir birikim olur:) var mı aranızda bu şekilde birikim yapan?

Kızlar bana bunların çok çirkin olduğunu söyleyin büyülenmiş gibiyim nasıl güzel geliyor gözüme. Dünden beri almamalıyım diye geziyorum ortalıkta. Ama gerek yok. Tamam benimkiler 8 yıllık oldular. Ama idare ediyorlar dimi. Hem bunlar plastik diyorum kendi kendime. Ama dürtüyor bir şey beni.

Eklentiler

• C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_Normal(43).jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 143
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…