Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar bana bunların çok çirkin olduğunu söyleyin büyülenmiş gibiyim nasıl güzel geliyor gözüme. Dünden beri almamalıyım diye geziyorum ortalıkta. Ama gerek yok. Tamam benimkiler 8 yıllık oldular. Ama idare ediyorlar dimi. Hem bunlar plastik diyorum kendi kendime. Ama dürtüyor bir şey beni. :KK43:
cnm kusura bakma da oha dicem 3 plastik kap 80 tl :oha: ben hep A101 den alıyorum zehirlenmedik olmedik bişey olmadı çok şükür :KK53: bu tupper hangi ülkeye ait acaba ? Bu arada az önce bir ata aldım kızlar 3-5 yere sordum en uygun 980 dediler ve aldım :nazar: bı ayki birikimim 1 ata 2 çeyrek şu anda Allah bereket versin :nazar::KK200:

cnm kusura bakma da oha dicem 3 plastik kap 80 tl :oha: ben hep A101 den alıyorum zehirlenmedik olmedik bişey olmadı çok şükür :KK53: bu tupper hangi ülkeye ait acaba ? Bu arada az önce bir ata aldım kızlar 3-5 yere sordum en uygun 980 dediler ve aldım :nazar: bı ayki birikimim 1 ata 2 çeyrek şu anda Allah bereket versin :nazar::KK200:

Allah bereket versin canım. Daha da katlanarak artsın birikimlerin :)

Kızlar geçmişi okuyamadım.
Akşam eve gidince okurum.

Bir şey sorcam.
Seneye kaynımın düğünü var. Elbise almak istiyorum. Mezuniyet balomda giydiğim elbisem var, eşim beğenmiyor, ben beğeniyorum. Bunu düğünde giysem diye düşündüm ama bir ara ama yeni de almak istiyorum, çünkü eşim beğenmiyor.

Şimdi sezon sonudur, karnım da büyümedi, kilo da almadım. Şimdiden elbise alsam mı?

Kostebekpasta Kostebekpasta bereketli olsun ata altınnın çeyreklerin....
Oh ne güzel çok sevindim...

Bir şey sorcam.
Seneye kaynımın düğünü var. Elbise almak istiyorum. Mezuniyet balomda giydiğim elbisem var, eşim beğenmiyor, ben beğeniyorum. Bunu düğünde giysem diye düşündüm ama bir ara ama yeni de almak istiyorum, çünkü eşim beğenmiyor.

Şimdi sezon sonudur, karnım da büyümedi, kilo da almadım. Şimdiden elbise alsam mı?
Şu an karnım çok büyümedi diyorsun ya canım bence elbise için acele etme ama aylık olarak seneye kadar her ay elbise için de bütçe ayır... Hem zora girmezsin

Bir şey sorcam.

Canım eğer ince yapılı bir insan değilsen, alma derim şimdiden. Ama doğumdan sonra hemen eski haline dönebilecek bir yapıdaysan alabilirsin.

Şöyle örnek vereyim. Ben çok ince yapılı değilim. 58 kg ile hamile kaldım. Doğumdan sonra 7-8 ay içinde eski kiloma döndüm. Ama eski incelikte değilim. Aynı kilo ama yine de fark ediyor.

Arkadaşım ise, 45 kg ile hamile kaldı. Doğumdan 1 ay sonra yine 45 kiloydu :)

selam kızçeler nasılsınız bakem?
işteki yoğunluğu baya attım geldim. pazartesiye kadar rahatım baya.

iş yerinde güne girdik aylık 250 tlye toplamda 2000tl alıcam mayısta inşallah
bakalım inşallah daha iyi birikimlerde yaparım
ama okullar açılıyor masraflar çoğaldı iki çocuğa 600tl kıyafet alışverişi yaptık iç çamaşırı dahil ayrıca arabanın sigortası vardı 650 tl iki taksitte onu ödedim
dün turşuluk aldım akşam turşularımı kurdum kırmızı biber közledim kışlık işlerim bitti çok şükür. Rabbim ağız tadıyla yedirsin inşallah

Canım eşim iki tam altın almış demiştim ya 960 a almış tanesini , eski tarihli :KK52:
Eski tarihli olmasının bi dezavantajı varmı acaba ?
dezavantaji yok.. bu seneninkini alsa 3 ay sonra yine eski tarihli olacak... birikim icin oldugundan eski veya yeni tarihli farkrtmez

selam kızçeler nasılsınız bakem?
işteki yoğunluğu baya attım geldim. pazartesiye kadar rahatım baya.

iş yerinde güne girdik aylık 250 tlye toplamda 2000tl alıcam mayısta inşallah
bakalım inşallah daha iyi birikimlerde yaparım
ama okullar açılıyor masraflar çoğaldı iki çocuğa 600tl kıyafet alışverişi yaptık iç çamaşırı dahil ayrıca arabanın sigortası vardı 650 tl iki taksitte onu ödedim
dün turşuluk aldım akşam turşularımı kurdum kırmızı biber közledim kışlık işlerim bitti çok şükür. Rabbim ağız tadıyla yedirsin inşallah
Merhaba hoşgeldin güne girmek çok iyi oluyor havadan para yada maaş gelmiş gibi oluyor... Hayırlı olsun...
Okul ihtiyaçları bu ay başladı ve devam ediyor eylül bu bakımdan biraz masraflı geçecek herşey onlar için zaten... Kışlıklarınız da bereketli olsun güzel günlerde yemeyi nasip etsin rabbim...
Canım eşim iki tam altın almış demiştim ya 960 a almış tanesini , eski tarihli :KK52:
Eski tarihli olmasının bi dezavantajı varmı acaba ?
Bereketli olsun altınlarınız canım wuhhu süper.. Bugün altın biraz düşmüş. Ben birikimlik tam altın değil de ata alıyorum ortalama 20 tl daha pahalı oluyor tam altından.
Ben
bende hep eski tarıhli alıyorum cnm sıkıntı Yok

Kızlar bugün benim birikim günüm galiba kumbarama 20 attım akşam belki bi 20 daha atabilirim inşallah :dua::nazar::halay: sizin kumbaralar ne alemde yılbaşında accam ben ne çıkarsa altın alcam :kahve:
Ooo bugün iyisin Kostebekliipastam bereketli olsun...
Bu ay ben sadece çocuklarımın bayram paralarını attım bir köşeye avansı bekliyorum 3 gün sonra alacağım.
Ama toplamda bir ata alamam ancak yarım altın parası çıkar onunla da birşey almayayım diyorum, önümüzdeki ay tamamlayıp ata almak isterim.

Bir hafta önce bende bir kumbara yaptım kendime.. Ortalama 20 küsür vardır içinde ona para atmayı istiyorum, yılbaşında açacağım bende. 4 aylık kumbara olacak kısmetse. Ben öyle yıl bekleyemem sabırsızım :KK55:

Ooo bugün iyisin Kostebekliipastam bereketli olsun...
Bu ay ben sadece çocuklarımın bayram paralarını attım bir köşeye avansı bekliyorum 3 gün sonra alacağım.
Ama toplamda bir ata alamam ancak yarım altın parası çıkar onunla da birşey almayayım diyorum, önümüzdeki ay tamamlayıp ata almak isterim.

Bir hafta önce bende bir kumbara yaptım kendime.. Ortalama 20 küsür vardır içinde ona para atmayı istiyorum, yılbaşında açacağım bende. 4 aylık kumbara olacak kısmetse. Ben öyle yıl bekleyemem sabırsızım :KK55:

bende kumbara yapaym yaa

X