Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Amin canım cümlemiz e inşallah.
Birde sözleşmede okudum,fiziki altın da götürülebiliyormuş bankaya.
Ama ucuza mı alıyor lar acaba.
Malum evde tutmak sıkıntı, bilgin varmı?
Ben altın hesabı açtığımda banka bana öyle söylemişti, eğer isterseniz fiziki altınlarınızı da getirebilirsiniz ve eksper kaç grama denk olduğunu hesaplıyor demişti.
Seçim senin cnm....
Kızlar size bişey danışcam, benım bes vardı, 3000 var ıcınde. ama odemeye devam etmıyorum dondurdum. odemeye devam etmekmı mantklı yoksa oradakı parayı cekıp altınmı almak mantıklı sızce
Ben olsam paramı çekip altın alırım

Ben altın hesabı açtığımda banka bana öyle söylemişti, eğer isterseniz fiziki altınlarınızı da getirebilirsiniz ve eksper kaç grama denk olduğunu hesaplıyor demişti.
Seçim senin cnm....

Ben olsam paramı çekip altın alırım

parayı cekıp bılezık yaptıraym nasl olr:KK70:

Hangi bankadan alıyorsan maaşını onun internet programını tele yüklersen
Telefon dan yapabilirsin hesap açmayı.
Ben buraya da telefon dan giriyorum :KK66:

orada tl karsılıgı altın euro falan alıyoruz yanı

peki bişey sorcam size altınlarla ılgılı

mesela atıyorum 14 ayar kolye alıyoruz 500 tl satarken 300 tlye satıyoruz 200 zarar

14 ayar yerıne 22 ayar alıncada durum aynımı oluyor

orada tl karsılıgı altın euro falan alıyoruz yanı

peki bişey sorcam size altınlarla ılgılı

mesela atıyorum 14 ayar kolye alıyoruz 500 tl satarken 300 tlye satıyoruz 200 zarar

14 ayar yerıne 22 ayar alıncada durum aynımı oluyor
22 ayar da zararon daha az olur.
Gram alırken de dikkkat et 24 ayar almaya çalış 22 ayar olan gramlar 1 tık daha ucuz.
Evet dolar euro altın alabiliyorsun hesaptan

Kızlaaarr çok heyecanlıyım , heyecanımı sizinle paylaşmak istedim ..

Yazlığıma eşyalarımı götürmeme son 3 gün kaldı , inşaAllah cmrtesi götüreceğiz ..

1 yıldır eşyaları aldıkça çantalarıyla gardrobun üstüne koyuyordum

3 saate yakındır düzenliyorum , mutfak ürünlerini 1 koliye , yıkanacak tüm kıyafet nevresim vb gibi 1 koliye koydum , fotoğraflarını da çektiğim için uzun sürdü , ama olsun severek yaptım , inşaAllah iyi güzel mutlu huzurlu şen günlerinize şahitlik yaparlar

Yazlığıma eşyalarımı götürmeme son 3 gün kaldı , inşaAllah cmrtesi götüreceğiz ..

3 saate yakındır düzenliyorum , mutfak ürünlerini 1 koliye , yıkanacak tüm kıyafet nevresim vb gibi 1 koliye koydum , fotoğraflarını da çektiğim için uzun sürdü , ama olsun severek yaptım , inşaAllah iyi güzel mutlu huzurlu şen günlerinize şahitlik yaparlar
Çok hayırlı olsun,tatlı bir yorgunluk:)) Allahım güzel günlerde oturmayi nasip etsin ınş.

Canım eminim çok güzel duygulardır bunlar.
Allahım ne güzel bişey. Güle güle oturun

X