Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kendi bileziğini beğendim en çok güle güle kullan canım.adı ne olarak geçiyor bu ara alma niyetim var da bakınıyorum

Kendi bileziğini beğendim en çok güle güle kullan canım.adı ne olarak geçiyor bu ara alma niyetim var da bakınıyorum

Sağol canım. İnan adını bilmiyorum. 22 ayar olup, günlük kullanıma uygun bilezik bakıyordum. Görüp aldım. Adını bilmiyorum. Altı düz şu kürdan bilezik dedikleri gibi, üstü de parlatılmış şekilde.

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım herkes iyi mi keyifler yerinde mi akşam iş çıkışı kuyumcuya uğradım geldim 244 ten bi çeyrek aldim hadi hayırlısı bakalım

Çeyreğin hayırlı olsun canım. Altın epey artmış. 234 lerdeydi çeyrek

Hayırlı olsun, çil çil artsın inşallah.
Amin canlar çok sağolun daha fazlası sizin olsun msf2407 evet canım artmış takip ediyordum bayramdan önce bu kadar degildi ama o zamanda param yoktu bugün ntv de haberleri izlerken kızlar bi ekonomi uzmanı "altının gr ının 160 ı bulmasının önündeki engel $ ın 3.50 nin altında olması düşük seyretmesi eğer $3.70 leri görürse altının gr ı 160 tl yi bulabilir" diyodu bence değerli bir bilgi sizin de aklınizda bulunsun kızlar yani sadece altını değil $ ı da takip etmekte fayda var canlar

Misafirlerim bir saattir beni aşağıda beklerken, ben de oğlumu Uyutmaya çalışıyorum. Ayaklarıma kara sular indi sallamaktan. Zaten bütün gün ağladı.

Aşırı derecede gerginim şuan!!!!
Sakin ol tatlım hiç canını sıkma misafirlerini de düşünme sen çocuklu bir kadınsın ve çocuk bir gün iyi olur bir gün kötü canı sağolsun yeter ki sağlığı yerinde olsun şükret misafirlerin de bunun bilincindeyse beklerler değillerse zaten beklemesinler :) ben böyle düşünerek sakinleşiyorum yoksa uyutmaya çalıştıkça direniyorlar daha sinir basıyor insana ama el kadar yavrularımız sinirlenmeye gerek yok öpüyorum sizi :)

Haklısın canım :) zaten misafirlerim benim kuzenim. Ama kayınvalideme geldiler. Buraya tayinleri çıktı. O şekilde denk geldik.

Benim için geldiklerinden dolayı, bir an önce uyusun da gidip göreyim istiyorum, ama yok.

Tam 2 saattir uyutmaya çalışıyorum.

Zaten sanırım kalkıyorlar. Vedalaşma sesleri geliyor :/

Ben çok rahatım hiç umursamam bebekliklerinden beri alıştılar herkes kendi işini kendi yapar. Bi de bizim gittiğimiz yerde hiç kimse Yok ormanda yalnızız. :))

Belli zaten tatlım gerilmenden misafirin senin olduğu :)) aynılarını yaşadığım için biliyorum ayrıca uyutmayıverseydin diyenler de oluyor ki ben uyku saatinden ödün vermem mesela o halde bunu sürekli deneyenler var (uyku saatinden ödün verirsem zaten sürekli ağlıyor merhaba nasılsın bile diyemiyorum bir de aman ne mızmız diye yaftalıyorlar evladımı) Ay geçen gün ne oldu 16 aylık benim kızım ve 16 aydır gece uyanırsa sesini duyarsanız bana seslenin yanına gitmeyin bile diyorum ki ben emzirip uykusunu bölmeden uyutayım yine. Neyse eşimin evindeyken balkonda oturuyorduk dedim bir bakayım kızıma içeri girdim bi de be göreyim bizim odadan kayınpeder kucaklamış kızımı ağlama kızım diye diye çıkıyor bazı insanlar bebek konusunda fazlaca işgüzar valla
yarın doktor randevm var gerginim.. dua edin kizlar
Dualarım seninle canım benim rahat ol herşey allahtan o en iyisini takdir eder hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…