Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çerçevesi 14 ayarmış zarar edilir maalsf bi araştırcm bakalım kuyumcular nasıl yönlendirir
Evet sanırım ben de vazgeçicem kibrit çöpü bilezik alabilirim ya da kendimi ödüllendirip satmayı düşünmeden alınabilir. Çıkan fikirleri bizimle de paylaşır mısın canım

Günaydın altın kızlar...
Dönüş yolundan hepinize selam olsun :KK200:
Eve dönünce bir sürü kıyafet yıkama çabası var şimdi...
Küçük oğlumun okul kayıt işleri var anasınıfına gidecek..
Büyük oğlumun ortaokula başlayacak kıyafet bedeni yoktu onları da alacağım.
Sanırım bu ay çok masraflı olacak kk na girmek istemiyorum da.
Birikim olarak ata alacaktım ama sanırım yarıma düşebilir...

Evet sanırım ben de vazgeçicem kibrit çöpü bilezik alabilirim ya da kendimi ödüllendirip satmayı düşünmeden alınabilir. Çıkan fikirleri bizimle de paylaşır mısın canım
Ben alacak olduğumu satmayı düşünmeden alıyorum canım ama satacak olursam da çok zarar etmek istemiyorum hani gidip Ziynet olarak takınsınlar diye 14 ayar almak istemiyorum mesela annemlere. Tabiki paylaşacağım nasip olursa gelecek hafta sonuna kadar karar verip almış olacağım hayırlısıyla.

Günaydın arkadaşlar. Dün oğlumun doğum günü vardı baya yoruldum. Gece de bebek uyutmadı. Surunerek kalktım yataktan.
Doğum günü kutlu olsun nice yaşları olsun inşallah :) bunlar da tatlı yorgunluklar diyelim :KK66:

Günaydın güzel kızlar hayırlı sabahlar.
Günaydın sana da canım :))
Günaydın altın kızlar...
Biz döneli 3 gün oldu işe de gidince hala tam bitmedi çamaşırdı ev işiydi bir de fırında patlıcan filan közledik dün kışlık hazırlık da yaptık derken seni maalsf işler bekliyor kaptan :)) canın sağolsun gelecek ay alırsın önümüz kış birikim mevsimi :KK66:

Günaydın altın kızlar...
Sorma bu ay bizimde öyle gibi ..daha bir sürü alışveriş yapılacak ..neyse canım sağlık olsun tek

sinirliportakal sinirliportakal canım dönüş zaten buruk oluyor valla ben hemen alışıyorum tatile rahata... Uzun bir yol bizi bekliyor şarjım bitene kadar buradayım. 11 saat.
Annen ile kv ne ne güzel düşünmüşsün helal olsun Canım sana... Kışlıkları da afiyetle yersiniz inş.. birikimin bu ay düşecek buna biraz üzüldüm de yapacak bişey yok sağlık olsun...
Iki bavul eşya beni bekliyor haha...

Bir de yarın hemen işbası yapacağım..

sinirliportakal sinirliportakal canım dönüş zaten buruk oluyor valla ben hemen alışıyorum tatile rahata... Uzun bir yol bizi bekliyor şarjım bitene kadar buradayım. 11 saat.
Annen ile kv ne ne güzel düşünmüşsün helal olsun Canım sana... Kışlıkları da afiyetle yersiniz inş.. birikimin bu ay düşecek buna biraz üzüldüm de yapacak bişey yok sağlık olsun...
Iki bavul eşya beni bekliyor haha...

Bir de yarın hemen işbası yapacağım..
Aynen tatil sonrası eski düzene kavuşmak işler bana da zor geliyor ..ne yapalım sağlık olsun tek..bazen temizlik yapmakta hiç istemiyorum ..ıvır zıvır sevmesemde bir sürü kıyafet var bende abartmışım zamanında ..bir ara iyi bir ayıklama yapacağım yine

A Anka allah hayırlı uzun ömürler versin hayırlı evlat olsun inşallah canım. Bugün bende uykusuzum oturduğum yerde uyukluyorum . Annelerin derdi zor valla .
karamelli_turta karamelli_turta moral bozmak Yok :KK20:
Tatilinizi güzelce yaptııın .
Bayram Okul masrafları kışlık hazırlıklar derken yarım altın arttırmışsın daha ne yapacaksın canım :KK19:maşallah. Daha artar inşallah
@yoyo38 bitmeyen iş mi olurmuş canım hadi bismillah de başla iş yaparken altınları düşün :KK16:bitiverir inşallah

A Anka allah hayırlı uzun ömürler versin hayırlı evlat olsun inşallah canım. Bugün bende uykusuzum oturduğum yerde uyukluyorum . Annelerin derdi zor valla .
karamelli_turta karamelli_turta moral bozmak Yok :KK20:
Tatilinizi güzelce yaptııın .
Bayram Okul masrafları kışlık hazırlıklar derken yarım altın arttırmışsın daha ne yapacaksın canım :KK19:maşallah. Daha artar inşallah
@yoyo38 bitmeyen iş mi olurmuş canım hadi bismillah de başla iş yaparken altınları düşün :KK16:bitiverir inşallah
Yok canım moralim bozulmadı da birkaç aydır hep ata aldım bu ay miktarın düşmesi biraz şevkimi kırdı.. Ekimden itibaren tekrar çıkar umarım ataya :kahve:

Yok canım moralim bozulmadı da birkaç aydır hep ata aldım bu ay miktarın düşmesi biraz şevkimi kırdı.. Ekimden itibaren tekrar çıkar umarım ataya :kahve:
Dur bakalım gün doğmadan neler olur ?bu arada ata altın kaç lira acaba?bir bakayım bugün ..zamanında çocuğa gelen altınları biriktirmiştim ama ev için kullandık ..ondan sonra da düğünde takmak için çeyrek dışında hiç almadım

olur arada canım sıkma canını, onemlı olan az yada cok bırktırıyo olmak

Dur bakalım gün doğmadan neler olur ?bu arada ata altın kaç lira acaba?bir bakayım bugün ..zamanında çocuğa gelen altınları biriktirmiştim ama ev için kullandık ..ondan sonra da düğünde takmak için çeyrek dışında hiç almadım
Ne güzel bir sebep için harcamışsın canım... Ata en son 970 civarı idi cnm...
Günaydın Canım önemli olan o tabi miktar bazen arttığı gibi bazen de azalabilrcek...

Günaydın kızlar herkese :KK54: nasılsınız bakalım herkesin keyfi yerindedir inşallah :KK52: bereketli mutlu huzurlu bir gün diliyorum hepinize dostlar :KK68:
Canım dr kontrolün saat kaçta canım inşallah hayırlı haberler alırsın :KK52:
karamelli_turta karamelli_turta canım dönüş yolunuz hayirlı olsun açık olsun kuzum sağlıcakla gelin evinize de işler biter :KK66: birikiminde önceki aylarda epey yüksek olunca yarım altın kesmedi demek seni :KK48: ben gr lar dan bu ay çeyreğe çıktım bakalım ama ay bitmeden bişeyler daha alırım henüz maaş vakti gelmedi sende öteki aylarda inşallah fazla fazla biriktirirsinde bu yarımı da ataya çevirirsin kuzum :KK68: bu arada canım diyetcanavarından hala haber yok mu var mı bir bilgin :KK52:

X