Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar bunlar da şuan benim elimde var olanlar.
En soldaki lazer kesim, kayınvalidemin oğluma 1. Yaş hediyesi.
Ortadaki kendi bileziğim.
Burmalar da yine Oğluma gelen altınlarla yaptığım bilezikler. İşçiliği yok. Birikim için gayet uygun.

Eve dönüşte banka kasasına koyacağım bunları yine.

Hepsini aynı anda takmıyorum :))) size göstermek için taktım :)
hepsi çok güzel canım darısı 2. koluna olsun:)

Burmalar da yine Oğluma gelen altınlarla yaptığım bilezikler. İşçiliği yok. Birikim için gayet uygun.

Maşallah canım allah daha çok versin inşallah :KK68: özellikle soldan 2. sanırım senin aldığın o benim favorim :KK66:

Maşallah arkadaşım hepsi çok güzeller. Allah sayılarını artırsın.

Eki Görüntüle 2027045 ] Selam hanımlar
Yepisyeni bir Topik ile ben geldim
13 yıllık çalışma hayatımda ortalama son 1,5 yıldır gelecek için çocuklarım için birikim yapmaya başladım.
Biriktirmeyi bilmeyen bir kişiliktim ama öğrendim artık. Ben yaptıysam hepimiz yaparız diyorum çünkü çok savurgandım.Hiç acımıyorum artık eşime hiç güvenmiyorum zaten çünkü ona kalsa birikime gerek yok. Ama dünyanın binbir türlü hali var bence birikime çok gerek var.
her ay çeyrek ile başladım,iki tane güne girdim 2000 er tllik birini alınca iki tane ata altın aldım. Diğeri de agustos 5 inde alacağım inş.
Çocuklarıma verilen harçlıklar vs hepsini biriktiriyorum.
Artık agustostan itibaren ayda bir ata altın almayı hedef aldım.
Hadi bismillah.
Bir de banka kasası hala kiralamadım onu da düşünüyorum hala.
Gelin beraber biriktirelim...
bende katılmak istiyorum

Hoşbulduk canım, az çok tanıyorsun beni diğer topikten..ben de aynı senin durumundayim...eşime engel olamıyorum, o sıkılıyor tasarruf denince..üstünde az para olunca mutsuz oluyormuş :KK43: geçen akşam eve gelmiş bana diyor ki ben çok mu para harcıyorum? Sabah 200 TL vardı şimdi 15 TL kalmış nereye gitti hiç farketmedim..böyle bir eşle mücadele ederek kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum.altin kumbaram var, ocaktan beri birikim yapıyorum, kumbarami Aralık'ta açmayı planlıyorum inşallah..hepimize hayırlı olsun topigimiz..

Bu arada dün 4000 TL kadar toplu para geçti elime, bunun 2000 tlsini bu haftasonu otel için ve haftaya gelecek misafirlerin ağırlanması için ayırdım, kalan 2000 ile salı günü kısmetse gidip 2 tam 1 çeyrek almayı planlıyorum...
allah bereket versin. öyle bir eşe sahibim ve tam iki kez iflas etti ben kurtardım denebilir. ama artık aramız iyi değil. hep ailesi hep annesi o yüzden tüm güvenimde sarsıldı ne edeceğm bilemiyorum

Kasadan bahsedilmiş bir iki mesajda.. Benim altınlaeım şuan az olduğu için gerek görmüyorum kendime :) gerçi annemle birlikte koysak koyarız ama... Hırsızın bile aklına gelmeyecek biyerde saklıyorum valla :)
Neresiymiş orası ki. Ekşi de buzluktaki tavuğun içinden bulduğunu yazmışlar:KK70: eğer doğruysa daha da saklanmaz bu dedim vazgeçtim duruyor dolapta :KK70:

Neresiymiş orası ki. Ekşi de buzluktaki tavuğun içinden bulduğunu yazmışlar:KK70: eğer doğruysa daha da saklanmaz bu dedim vazgeçtim duruyor dolapta :KK70:
Bir keresinde babamın arkadaşının bikaç yıl önce oğlunun mu kızının mı ne duğunu oluyo.. İster istemez takı ooşetiyle eve donmuşler masanın üzerine bırakmışlar. Saklıcaklarmış ama ne olduysa saklamadan dışarı çıkmışlar... O gece de eve hırsız girmiş her yeri karıştırmışlar bi masanın üstüne bakmamışlar... Nasıl bi tesaduf bakar mısın... Bazen göz onunde olan şeyler gözden kaçar ya.. Bu da o hesap olmuş. :)

kgokce kgokce hoşgeldiniz aramıza :KK5:
msf2407 msf2407 valla gözümüz gönlümüz açıldı şimdiye kadar nerdeydin canım:KK73:

elenaferrante elenaferrante hayırlısı olsun canım inşallah birikim yapıp en kısa zamanda ev sahibi olursun

buzmavileylak buzmavileylak seninkilerde çok güzel canım valla canım daha çok altın çekiyo sayenizde:KK48:
hoşbuldum bacım

kesinlikle o şekilde bende sakladım. eşim bunu sen düşünyorsan emin ol herkes düşünyordur demişti:KK66:

X