Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bak gözüm şunda. Bir gün almak nasip olur belki

Çok güzel. Bunun bir de badem kenarlısı var. O da çok şık duruyor. Aslında 4 bin verilebilir bir fiyat. Beyaz tende de ayrıca bir güzel duruyor :)

Ben beyaz ten hayranıyım. Bronzluğu pek sevmem. Ama maalesef çok kolay bronzlaşıyorum :KK43:

Kızlar yiğenim doğdu hala oldum 11 gün erken gelerek bize çifte bayram yaşatacak inşallah.
Çok mutluyum.

Allah bağışlasın, analı babalı büyütsün. Maşallah kuzuya :)

Bugünkü kenara attığım 45₺
Kitaplığıma saklıyorum aman kimse duymasın :KK66: eşim geldi attı kendini koltuğa biraz oyalandım iyice mayışsın diye sonra dedim ki 5 dk ya yemek hazır olur o arada çocuklarla ekmek alır mısın? Biliyorum hayatta kalkmaz. Sen gitsen olur mu. Özür dilerim filan:KK56: bende suratımı düşürdüm yalandan. İyi bari çocuğa para ver dedim ben örtümü bağlayana kadar. Baktım 2 lira bide bozukluk kuruşlar. Hemen çocuğu gönderdim. Ben başımı bağlıyom ya. Annem diyo kü ekmek 3.5₺ baba bu yetmiyor. Bide ben makaron istiyom deyince 50₺ verdi demirler çocuğun kağıt benim oldu. Üstünü tabiki geri vermedim. 3 ekmek 2 de çocuğa çikolata aldım. Kısa günün kârı 45 oldu.
Ay ne fenayım. Psikolojik şiddet uyguladım adama resmen. Ama kendi kaşındı. Beni bezdirdi para Yok para Yok deyip gezmelerden gelmiyo. Bi birikim yapıcam ki donup kalacak. :ıslık:

Yalnız amma yazdım ha. Siz de diyeceksiniz amma çenesi düşükmüş. Aslında 7 senedir kk dayım aktifim ama tabi buraya uğramak kısmet olmamıştı pek. Hadi daha kaynaşırız nasılsa:ukala:

Yoksa sabaha kadar yazcam:KK22:

Allah bereket versin.
Eşiniz kendi kaşınmış. Kısa günün karı iyi olmuş gerçekten.:KK48:

Selam kızlar...
Nasılsınız umarım herkes iyidir herşey yolundadır..
Biz bu sabah kargalar b.kunu yimeden çıktık..
İlk istikamet çanakkale oldu çok da iyi oldu. Büyük oğlum çok istiyordu oraları, şehitlikleri, abideleri, Atatürk ün saatinin parçalandığı yeri görmeyi...
İlk kez görmüş oldu çocuklarım ama yine tüylreim ürperdi...
Çocukluklarım da gördü oraları çok Mutlu oldu büyük oğlum..
Ne zorluklarla kazanılmış bu vatan...
Ne canlar gitmiş uğruna...

Sonra manisa akhisara geldik, akraba ziyareti yaptık hediyeler almıştım kısçelerine onları da verdim ne güzel oldu o ziyaret de.
Günlerdir tatil için arayıp bulamadığım püsküllü kolye ve küpe de buldum aldım.
Oradan almak kısmetmiş.

Şu an tekrar yola koyulduk bu kez istikamet Antalya :KK55:

Otel girişi yarın ama erken varacağız muhtemelen bakalım sabaha kadar uykumuz gelirse çekeriz kenara eşim birkaç saat uyur ben uyuyamıyorum :olamaz:

Çok güzel. Bunun bir de badem kenarlısı var. O da çok şık duruyor. Aslında 4 bin verilebilir bir fiyat. Beyaz tende de ayrıca bir güzel duruyor :)

Ben beyaz ten hayranıyım. Bronzluğu pek sevmem. Ama maalesef çok kolay bronzlaşıyorum :KK43:

Allah bağışlasın, analı babalı büyütsün. Maşallah kuzuya :)
Valla herkes kendinde olmayanı istiyor. Ben öyle beyazım ki tabuttan çıkmış gelmiş gibi gözüküyorum. :bicak: Saçlarım da kendiliğinden simsiyah. Epey kontrast bir görüntü ortaya çıkıyor.
Ben bu kolyeyi birgün kendime alacağım ama o gün ne zaman gelir bilemiyorum :KK49:

Valla herkes kendinde olmayanı istiyor. Ben öyle beyazım ki tabuttan çıkmış gelmiş gibi gözüküyorum. :bicak: Saçlarım da kendiliğinden simsiyah. Epey kontrast bir görüntü ortaya çıkıyor.
Ben bu kolyeyi birgün kendime alacağım ama o gün ne zaman gelir bilemiyorum :KK49:

En sevdiğim beyaz, böyle kâğıt gibi, pamuk gibi :) ben de beyaz tenliyim ama o kadar değil tabi :) saçlar da siyah, ooohh mis :) daha ne istiyorsun :) hehehe :)

Kredi kartı borcun bitince alırsın :) ben de işe başlayınca :)))

En sevdiğim beyaz, böyle kâğıt gibi, pamuk gibi :) ben de beyaz tenliyim ama o kadar değil tabi :) saçlar da siyah, ooohh mis :) daha ne istiyorsun :) hehehe :)

Kredi kartı borcun bitince alırsın :) ben de işe başlayınca :)))
Dışı seni içi beni yakar meselesi:))
Kredi kartı bitince acil durum parası biriktireceğim. Pırlanta kolye de bir çeşit acil ihtiyaç olabilir yani deği mi:KK45:

Ben çok beyaz tenliyim ve güneş alerjim var. Güneşlenince bronzlaşmıyorum aksine kızarıyorum be her yerim su toplamaya başlıyor. O yüzden sürekli 50 faktör güneş kremi ile takılıyorum. Benim tatile gidip geldiğim hiçbir zaman anlaşılmaz:KK52:
bende senij gbiyim. maktaj yapmayibca herkes bune ya ruh gibiain git bi allik sur diyo.d saclasrim kumral ama ona ragmen ruh gibi duuruo. hic yanamiyorum zaten :)

Gel sende yanıma doğru. Hedef koyalım kendimize bari:KK19:

koyalim mi ::) birikim yaninda ekstra tek tas icn birikim yapalim o zman :))) benm tek tasim var yanina birde tamtur istyrm hehe onu esim alsin.d.d

dhaa yeni altin kolye iviir Iivr aldimyaaaa:KK43:
neysr hepsinin yeri ayri diyelim :KK43:

Beyaz ten zor iş. Hassas ve alerjik benim cildim. Herşeyi kullanamıyorum. Senin de öyle mi?
malesef oyle hep egzamaliyim. yaz kis gunes kremi kullaniyorum hergun. ve 5senedir devam ettigim cilt ve vucut kremleri var darphin ve avenkn
onlari kullanmyinca olmuyo asiri beyazim cnku

koyalim mi ::) birikim yaninda ekstra tek tas icn birikim yapalim o zman :))) benm tek tasim var yanina birde tamtur istyrm hehe onu esim alsin.d.d

dhaa yeni altin kolye iviir Iivr aldimyaaaa:KK43:
neysr hepsinin yeri ayri diyelim :KK43:
Beğendiğim pırlanta bilekliğin resmini de yükleyeyim mi:KK45:

malesef oyle hep egzamaliyim. yaz kis gunes kremi kullaniyorum hergun. ve 5senedir devam ettigim cilt ve vucut kremleri var darphin ve avenkn
onlari kullanmyinca olmuyo asiri beyazim cnku
Ben de yüz için bioderma AR' nin kızarıklık önleyici nemlendiricisini ve güneş kremini kullanıyorum. Vücut için de başka bir ürünü. Hepsi de epey pahalı. Marketten bi krem al sür olmuyor.

Ben de yüz için bioderma AR' nin kızarıklık önleyici nemlendiricisini ve güneş kremini kullanıyorum. Vücut için de başka bir ürünü. Hepsi de epey pahalı. Marketten bi krem al sür olmuyor.
benimde oyle baya para gidiyor ama saglik icin diyorum artik napayim. yoksa cildimde kuruluk sivilcesi .çıkıyor kirmizi kirmiziii

Eklentiler

• IMG_1760.PNG
    IMG_1760.PNG
    95,1 KB · Görüntüleme: 171
X