Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlarrrrr :KK54: nasılsınız bakalım herkes iyi mi keyifler yerinde mi birikim nasıl gidiyo :KK66: ben günlerdir pert sabahları her yerim ağrıyo :cry: arada da kışlık hazırlıklarıyla uğraşıyorum 2 poşet közlenmiş patlıcan hazırladım 4 kg bamya 4 kg barbunya aldım ayıkladım poşetledim barbunyaları bu akşamda bamyaları hazırlıycam 8 kg kadarda domates hazırlıycam kış için yine doğrayıp poşetleyip öyle kaldırmayı düşünüyorum bakalım :KK28: bu arada elektrik faturamda gelmiş 36 tl :KK52: sevgili sempatik_kiz sempatik_kiz yazınca aklıma geldi son sayfa hariç okuyamadım kızlar kusura bakmayın 15 sayfa kadarını atladım önemli biseyler varsa özet geçer misiniz bana kızlar :KK48: buzmavileylak buzmavileylak canım var mı güzel haberlerin Hoppa msf2407 msf2407 canım hayırlı olsun şindiden arabnız inşallah gönlünüze göre bi marka model ödeme planı olur :KK36: no_name_ no_name_ canım hakkınızda hayırlısı olsun kuzum sağlıgın yerinde olsun eşinle ağzınız tatlı olsunda öncelikle gerisi nasip kısmet rabbim hayırlısını yazsın :dua: karamelli_turta karamelli_turta m kuzum naptınız tatile çıkabildiniz mi :KK25: bende sozde devlet memuruyum haftaya pazt salı ve perş arife yarım gün çalışıyorum :kızgın:

Çok iyi düşünmüşsünüz. Eminim gayet güzel ve kullanışlı olmuştur.

Bizim de giyinme odamız var. İki gardırop orada. Biri normal yatak odasının gardırobu diğeri ekstra aldık. Ama tabi özel yaptırmadığımız için, var olan şekliyle kullanıyoruz. Şimdilik idare ediyoruz.

Biz de yeni evimize geçtiğimizde, benim de aklımda bu tarz şeyler var.

Zaten 3 yıla ancak geçeriz. O zamana hem oğluma çocuk odası hem de bize ekstra sizinki gibi dolap düşünüyorum.

Geçen gün bahsettiğin kitaplar benim de ilgimi çekti. Aldım hatta. Ama bayramdan sonra okumaya başlayacağım :)
İnşallah herşey dilediğiniz gibi olur. Kitapları almanıza sevindim. Ben çok faydalandım. Umarım sizin için de faydalı olur.

Günaydın Hanımlar,
Bu sabah kızımı bakıcı ablanın evine bıraktım ve işe geldim. İş çıkışı eşimle avm'ye gidip bana spor ayakkabı alacağız. Sonra da gidip kızımızı alacağız. Avm'ye kızımı götürmemeye gayret ediyorum. Oyuncakçının önünden geçip de birşey almamak imkansız çünkü.
Bir tane spor ayakkabım var, 6 yıldır giyiyorum, hala gayet iyi durumda ancak büyük ve siyah. Açık gri, bağcıksız, küçük bir model alıp işyerinde de kullanmak istiyorum. İş çıkışı, diğer arkadaşların arabası ile işe geldiğimizde erken inip eve kadar yürümek istiyorum. Dün ilk defa yaptım ancak ayağımdaki sandaletler ile zor oldu.
250-300 arası tutar diye tahmin ediyorum.

Günaydın kızlar
Zulamda 85 liram oldu. Şimdilik birikimim 2 gr altın ve 85 lira.
Bozuk para atmıyorum zulama, daha doğrusu bozuk paraları ayrı bir kumbaraya atıyorum.
Bugün annemle bankaya gideceğim. Hem gramlarımı kasaya koyacağım hem de kasadan kızımın bilekliği ile kendi bileziğimi çıkaracağım. Bayramda kv memleketine gidiyoruz, takarım orada.
Bir de diyetisyene uğrayacağız
Hayırlı bereketli olsun canım birikimlerin bayram tatilinizde gönlünüzce geçsin :KK68:
elecda elecda hayırlı olsun canım spor ayakkabın şimdiden haklısın çocuklarla cok zor oluyor çarşı pazar avm :KK43: bu arada bahsettiginiz kitaplar hangisiydi canım :KK16:
kızlar bu ayki birikimlerimizi bildirdik mi napıyoz bi deyiverin hele :KK52:

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea hoşgeldin canım iyiyiz herşey yolunda çok şükür....
Tatile son 7 gün kaldı cnm izinlerimizi ayarlayamayınca bayram tatiline rezervasyon yaptırdık. Arife sabahı çıkmayı planlıyoruz inşşş....

Bu arada bir tulum buldum ayırttım cumartesi gidip alacağım tatil için alırım diyordum

Hayırlı bereketli olsun canım birikimlerin bayram tatilinizde gönlünüzce geçsin :KK68:
elecda elecda hayırlı olsun canım spor ayakkabın şimdiden haklısın çocuklarla cok zor oluyor çarşı pazar avm :KK43: bu arada bahsettiginiz kitaplar hangisiydi canım :KK16:
kızlar bu ayki birikimlerimizi bildirdik mi napıyoz bi deyiverin hele :KK52:
Sağol canım. Minimal hayata geçiş ve sadeleşme ile ilgili iki kitap önermiştim.
Marie Kondo- Derle Topla Rahatla
Ege Erim & Begüm Başoğlu- Sade

geldim eve kızlar, kan ve idrar testleri de temiz çıktı çok şükür...şeker,tiroid tam kan sayımı her şey normal maşallah...sevindim..vitamin takviyesi verdi, bir ay korun rahim toparlansın ikinci adette gel dedi..bi düşüneceğiz ne yapacağımızı...

Günaydın kızlar... :KK200::KK200:
eyyay eyyay sempatik_kiz sempatik_kiz

msf2407 msf2407 hadi hayırlı olsun tatlımm çok sevindim....

no_name_ no_name_ temiz çıkmasına sevindim cnm tamamen vazgeçtik demeyin bence ne zaman nasıl olacağı hiç belli olmaz sadece kendinize biraz zaman tanıyın... Kısmet bunlar cnm...

hayırlısı kuzum, bakalım neler olacak...

Günaydın kızlarrrrr :KK54: nasılsınız bakalım herkes iyi mi keyifler yerinde mi birikim nasıl gidiyo :KK66: ben günlerdir pert sabahları her yerim ağrıyo :cry: arada da kışlık hazırlıklarıyla uğraşıyorum 2 poşet közlenmiş patlıcan hazırladım 4 kg bamya 4 kg barbunya aldım ayıkladım poşetledim barbunyaları bu akşamda bamyaları hazırlıycam 8 kg kadarda domates hazırlıycam kış için yine doğrayıp poşetleyip öyle kaldırmayı düşünüyorum bakalım :KK28: bu arada elektrik faturamda gelmiş 36 tl :KK52: sevgili sempatik_kiz sempatik_kiz yazınca aklıma geldi son sayfa hariç okuyamadım kızlar kusura bakmayın 15 sayfa kadarını atladım önemli biseyler varsa özet geçer misiniz bana kızlar :KK48: buzmavileylak buzmavileylak canım var mı güzel haberlerin Hoppa msf2407 msf2407
canım hayırlı olsun şindiden arabnız inşallah gönlünüze göre bi marka model ödeme planı olur :KK36: no_name_ no_name_ canım hakkınızda hayırlısı olsun kuzum sağlıgın yerinde olsun eşinle ağzınız tatlı olsunda öncelikle gerisi nasip kısmet rabbim hayırlısını yazsın :dua: karamelli_turta karamelli_turta m kuzum naptınız tatile çıkabildiniz mi :KK25: bende sozde devlet memuruyum haftaya pazt salı ve perş arife yarım gün çalışıyorum :kızgın:

çok saol canım, çok şükür her şey yolundaymış..biraz dinlen 1,5 ay sonra gel dedi..bakalım neler olacak hakkımızda hayırlısı..

bu ayki birikimler henüz eklenmedi listeye buzmavileylak buzmavileylak gelince hatırlatalım ekleyelim ki motivasyon olsun bizlere...
özlüyoruz seni, çok yoğunsun biliyorum, Rabbim kolaylıklar versin tatlım...

çarşı pazar gezince alış veriş yapmadan duramadım..bu yılın kuru patlıcan ve biberleri çıkmış bile..şıkır şıkır çok güzel görünüyorlardı, dayanamadım aldım..hatta eve geldim ilk kez nar ekşili zeytinyağlı kuru patlıcan dolma yaptım, ocağa koydum, pişiyorlar..umarım başarabilmişimdir...

geldim eve kızlar, kan ve idrar testleri de temiz çıktı çok şükür...şeker,tiroid tam kan sayımı her şey normal maşallah...sevindim..vitamin takviyesi verdi, bir ay korun rahim toparlansın ikinci adette gel dedi..bi düşüneceğiz ne yapacağımızı...

hayırlısı kuzum, bakalım neler olacak...

çok saol canım, çok şükür her şey yolundaymış..biraz dinlen 1,5 ay sonra gel dedi..bakalım neler olacak hakkımızda hayırlısı..

bu ayki birikimler henüz eklenmedi listeye buzmavileylak buzmavileylak gelince hatırlatalım ekleyelim ki motivasyon olsun bizlere...
özlüyoruz seni, çok yoğunsun biliyorum, Rabbim kolaylıklar versin tatlım...

Birikimler için liste mi oluşturuyoruz? Ay çok güzel nasıl olacak? Ben şimdilik 85 lira ve 2 gr biriktirdim

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea , sana faydalandığım ve ebeveynlerin okuması gerektiğini düşündüğüm kitapları listeleyecektim. Özellikle ilk iki kitap çok başarılı.

- Bütün Beyinli Çocuk-Dan Siegel
- Anne Baba ve Çocuk Arasında-Haim G. Ginott,
- Düş Kurma Kuralları-Gianni Rodari
- Çocuğumla Doğadayız-Nuran Kansu
- Harika Çocuk Nasıl Yetiştirilir-Tim Seldın
- İçimdeki Çocuk-Doğan Cüceloğlu
- Geliştiren Anne Baba-Doğan Cüceloğlu
- Beni Ödülle Cezalandırma-Özgür Bolat
- Var Olan Annenin Yokluğu-Jasmin Lee Cori
- Güvenli Bağlanma-Adem Güneş
- Doğal Ebeveynlik- Adem Güneş

X