Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok güzel anlattın. Bence yapılmayacak bir şey değil. Böyle böyle zengin oluyorlar daki böyleler olmak istiyorum

Süpersin canım plan on numara olmuş bence sen bunları yaparsin...
Mutfak masrafını nasıl o kadar düşürebileceksin orada biraz sıkı yönetim lazım...
aynen canım mutfak konusu benimde aklımı kurcalasa da bunu başarmalıyım...eşim çoğu zaman akşamüstü iş yerinde bir şeyler atıştırıyor aslında, akşam eve gelince ben sıkıştırıyorum yaptım illa ye diye...eşim de diyete girmek istiyor, kışın erken de yatıldığı için zaten 6 dan 7 den sonra bir şey yemiyoruz, yaz öyle değil hadi dondurma alalım hadi buz gibi bira içelim derken masraf artıyor...akşam için yemek yapmazsam eğer tek öğün yiyorum ben gün içinde, masraf oldukça düşer diye düşünüyorum....

Çok güzel anlattın. Bence yapılmayacak bir şey değil. Böyle böyle zengin oluyorlar daki böyleler olmak istiyorum
ben de ben de
bu yıl denemeye kararlıyım, zaten biraz da olsa pratiğini yapıyorum 1-2 aydır..beceririm ben bunu hedef büyük, yapmak zorundayım...

günaydın:)

no_name_ inşallah muayene iyi geçer canım. yeni hedefini de çok beğendim inşallah kısa zamanda alırsın süper bişi:)

gece klima çarptı galiba iyi değilim
saol kuzum Allah razı olsun, daha güzelleri sizin olsun inşallah, Rabbiim güzel gönlüne göre versin...

ılık bi duş al, varsa bitki çayı yap kendine canım..viks falan varsa sür vücuduna, kırgınlığını alır..dikkat et kendine...

Para parayı çeker diye birşey yok bence.
Hesaplı planlı yaşam tarzı var ve birikim bilinci varsa kişi ya da öğrendiyse biriktirdikçe biriktiren kişilik oluşuyor.

Yani birikim yapan kişi 1 2 aylık yapmıyor yaşam şekli oluyor ve sürekli hale getiriyor veee zengin oluyor....

Hepimiz zengin olalım hadi inşallahhhhhhh....

ayiciklijelibom günaydın cnm...
sempatik_kiz günaydın cnm..

amin canımm. kahvaltımı yapayım da bitki çayı içeyim sağol. bugün ev işi yemek vs yok zaten, bi tek pasta yapacam. dinlenirim artık

hadi artık ver müjdeyi, amma çatlattın haaa,
haydi tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallahhhh

Senden güzel olumlu haber bekliyorum.
Sonucu söyle merak içindeyim.

Günaydın Haydi söyle söyyyyleeee....

Toplu cevap olsun :d birsürü olumsuz durum yaşayınca sevinemiyorum çok fazla,,, nasip bakalım neler olcak görcem..

Allah nasip ederse bu sefer olur, etmezse ne yaparsam yapayım olmuyor nasılsa..

böyle güzel bir haberide böyle tedirgin vermek herkese :)))

hcg 349 cıktı kızlar :)

hadi inşallah kuzum yaaa, isteklerimiz öyle trilyonluk evler arabalar değil ki, biz de başarabiliriz, yeter ki istikrarlı olalım, olmaması için hiç bir sebep yok..her maaş, her para birikir, ama az, ama çok...gerçekten motive olabilirsek başarırız...

bi de ben evdeki gerksiz yığılı, yatak örtüsüdür, alınmış kullanılmamış kaliteli kıyafetlerdir, bijuteri takılardır, ne bileyim benzeri fazla ne varsa satmak istiyorum aslında, satıp bi hafiflemek..ama nasıl yapacağımı henüz bilemiyorum...

kahvltını yap hadii

Allahım tamamına erdirmeyi nasip etsin kuzum, inşallah sağlıkla, keyifle doğurur, kucaklarsın bebişini, tebrik ederimmmmmmm

Allahım tamamına erdirmeyi nasip etsin kuzum, inşallah sağlıkla, keyifle doğurur, kucaklarsın bebişini, tebrik ederimmmmmmm

Amin inşallah canım, çok tedirginim ama elimden rahat olmak gelmiyor nedense ,, Allah isteyen herkese nasip etsin

Aynen benim de 5 yıldır giydiğim tişörtlerim var. Hala taş gibiler. Benim şu an niyetim yaz dönemi için 10 işyeri, 4 haftasonu kombini yapmak. Aynısını kış için de yapacağım.

modacruz diye bir site var. ordan satabilirsin aslında

buzmavileylak çok sevindim bu habere Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah...
Sevinmelisin canım çok güzel bir haber bu ama çok da dikkat etmelisin mümkün mertebe hiç birşey yapma...

öyle yapıcam canım, bayrama denk geldi iyi oldu işte yok yatar dinlenirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…