Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın Canım iyiyim sen nasılsın dr kontrollü hoş olmuyor ama sağlık için hayırlısı olsun cnm..
Çocuk fikrini biraz bekletin bence de belki ummadığınız bir zaman bir bakmışsın yola çıkmış kimbilir...
Eşin ne güzel düşünmüş rahat rahat gezersin ohh sefan olsun bebeğim

durkan günaydın....

Allah razı olsun tatlım, Rabbim hepimizin gönlünden geçenleri versin inşallah..ev kredisi ödüyorsun, daha güzel birikim mi olur sen birikimini yatırıma çevirmişsin artık, darısı başımıza...

Senden güzel olumlu haber bekliyorum.
Sonucu söyle merak içindeyim.

sonuç kesin pozitif, heyecan yaptırıyor bizimkisi

saol birtanem benim, Allah razı olsun... şimdilik hedef bu, baktım sıkıldım 1-2 sene sonra, elimde malım olmuş olur neticede..iyi mal kötü gün içindir..
bakalım hedefe ne zaman ulaşabileceğim...

çocuk fikri uzun bi süre rafa kalktı, e yaş 39 olunca, uzun süre demek imkansız demek artık bizim için..hayırlısı..Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah

no_name_ günaydınnn

Araba fikri bence de çok iyi :) en azından hedefin belli ve araba da çoğunlukla kaybettirmeyen birşey.

Markasını merak ettim ama :) hangisini beğendiniz bakalım?

buzmavileylak

Canım kahvaltı hazırlayacağım, ama seni bekliyorum merak içinde :) insanlar aç bekliyor

Güzel haberini bekliyoruz :)

clk 200 coupe.... spor, tek kapı..baksana ama teyzesi bebek gibi di mi? 2006 model....

Bence de çocuğun yoksa eğer evler yatırımlık yerler alsan kime kalacak? Araba en iyisi

Bence de çocuğun yoksa eğer evler yatırımlık yerler alsan kime kalacak? Araba en iyisi

saolun canlar destek içinnnn

direkt fotosunu attım hatta...ama baksanızaaaaa....nasıl güzelllll

Allah izin verirse, hastalık vs olmazsa, 2018 aralık ayında 50 bini tamamlamış olmak istiyorum..tabi çoook çalışmam gerek, özellikle pintilik hususunda

Ben de 82 gr deyince öğrenci halinle ne güzel biriktirmişsin diyecektim. Neyse Allah söyletti herhalde.

Afiyet olsun, ellerine sağlık

Amin teşekkür ederim

Günaydın kızlar.....
3 3gunlukdunya kahvaltı mis gibi afiyet olsun

Amin sağol

Kontrollerin inşaAllah çok rahat geçer .

Yıllık izin tarihim sabit olduğu için aylar önceden bu tarihe izin almıştı , geldi , yarın annemleri hacca yolculamaya ist gideceğiz inşaAllah, akşam geri yazlığıma dönmeyi düşünüyorum , annemler de bayramda yokken bayramı burada geçirmeyi düşünüyorum , gelmeyeceğim diyor , bilmiyorum ..

Afiyet olsun canım.

Sağol canım :)

Araba çok hoş , inşaAllah düşündüğünden daha kısa zamanda senin olur ..

:)) eline sağlık, çok güzel gözüküyor. Kıyı kööşe de olsa, denizi görmek iyi hissettiriyor :)

Teşekkür ederim :)
Ben aldığımda o çaprazda gözüken inşaat yoktu , daha çok görüyordu denizi, ama böylesi de iyi hiç yoktan , o ilerideki ağaç kesilse daha iyi olur

hedeflerime gelince.... karamelli_turta canım...

*genellikle evdeyim ve tüm gün izlemediğim halde tv açık, bilgisayar açık, fişler prizde, klima açık...gereksiz bi harcama vardı, hepsini kapattım, sadece bilgisayar açıp müziğimi vs bilgisayardan dinliyorum..havalar yavaş yavaş soğuyor artık,klima asla açmayacağım

*evde koşu bandı kullanıyorum, fazla elektrik tüketiyor, sitenin ücretsiz spor salonuna gideceğim

*mutfak masraflarım hala gereksiz fazla, 800-1000 arası değişiyor,(deterjan,şampuan vs dahil) eşim tüm gün evde olmadığı halde bu eve ne alınıyor da bu kadar gidiyor? bunu 400 tlye düşürmeyi hedefliyorum...
-uzun zamandır beceremediğim diyetime başlıyorum....kontrollü beslenerek mutfak maliyetimi düşürmeyi hedefliyorum...

*kredi notumuzu yükseltmek için bir miktar kredi çekip 8 bin gibi, (12 aylık ) mevduat hesabına atıp, düzenli ödemeler yapmayı planlıyorum, araba için kredi çekerken zorluk çıkmasın...

*kendime kozmetik vs almayı seviyorum, fakat her şeyden fazla fazla var evde, açılmamış kutuda kremlerim bile stoklu, 1 yıl boyunca kendime hiç bir şey almayacağım..kozmetik dahil..ev, eşya yığılı...

*çok gerekmedikçe artık eşime de bir şey almayız, her şeyden çifter çifter aldık...

şu an birikimim ne kadar oldu hiç bir fikrim yok, 8 aydır ne yaptım, ne birikti...kumbarada çünkü..arada açsam da asla saymadan kapatıyorum, aralık ayında sayacağım...
kışın benim gelirim düşüyor, nisan sonuna kadar benim gelirden birikim yapamam, eşimin maaşından yapacağım birikimi... kredi çekmiş olursak 1 yarım altın ya da becerebilirsem 1 ATA olarak yapabilmeyi umut ediyorum...
nisandan sonra ekim sonuna kadar benim gelirden bi 15 bin atabilirsem+her ay 1 ATA alabilirsem, yaklaşık 27 bin yapar + 8 bin de kredi çekip mevduata atarsam 2018 için birikim hedefim 35 bin olmuş olur diye sadece hayal etmekteyim..

bunların hepsi çok çalışma, çok katı pintilik gerektiriyor..şu an için hayal tabi... bakalım ne kadar yaklaşabileceğimmm

Hayırlı sabahlar kızlar
Gecmisi okuyamadım. Umarım herkes iyidir.

Bu sıralar yine ipin ucu kaçtı bende. Kartı ne güzel sıfırlamıştım. Ama şimdiden 750 TLsi doldu bile. Üstelik görünürde şunu aldım diyebilecegim hiçbir şey yok

Anneme bu sene kurbanı kızılaya verelim dedim. O da olumlu karşıladı. Hatta yurt dışınamı göndersek diye düşündüm. Fiyatı cok makul. Eger yurtdışına gönderirsek 2 tane icin vekalet veririz. Bu hafta ici onun detaylarını öğrenmem lazım

Derin dondurucuyu hala alamadım. Bu hafta içi onu da halletmem lazım artık. Bugünde emniyette randevum var. Ehliyeti yenileyecegim. Doktordan tahlil sonuçlarım alınacak.
Anlatırken bile yoruldum

çok saol canım, Allah annenlere de sağ salim gidip dönmeyi nasip etsin inşallah, dualarını ibadetlerini kabul etsin Rabbim ...bizlere de dua etsinler, Rabbim görmeyi nasip etsin kutsal toprakları...

bayramda ayrı gayrı mı olurmuş, inat etmez de gelir umarım..
her şey senin de gönlünce olsun inşallah tatlım...

Süpersin canım plan on numara olmuş bence sen bunları yaparsin...
Mutfak masrafını nasıl o kadar düşürebileceksin orada biraz sıkı yönetim lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…