Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.

Bugünü sıfır harcama ile kapatmak istiyorum.
Dışarı çıkmazsam başarabilirim. Evde detaylı bir temizlik yapmam lazım.
Sonrasındada hemen yemeğe girişirim. Yarın arkadaşlarla günü birlik bir yerlere kaçalım diyoruz.

Yarına bir aksilik çıkmaması icin bugünden bütün işleri bitirmem lazım

Tübaydın KK nın güzel hanımları :)

Misafirim olduğu için pek fazla takip edemiyorum. Fırsat buldukça msjlarınızı okuyabiliyorum sadece.

Dün pazara gidip kış için birşeyler alacaktım. Ama yetişemedim. Sabah havuz, öğleden sonra deniz, akşam üzeri de bahçede çay faslı derken, bu hafta pazar suya düştü. Haftaya inşallah bakalım.

Bu ay ki birikimim beklentimin üstünde oldu :)))

1 gr altın + 120 tl :))). Ben aslında 0 olarak kapatacaktım bu ayı. Şuan buna çok seviniyorum :)))

Günaydın kızlar :)
gulenyuzumsunsen canım keşke öyle olsa da alabilsek
msf2407 bereketli olsun tatlım birikimin :)
tobosolu_dulcinea çalışıyorsun sen kuzu dimi kolay gelsin sana..
Hepinizi öpüyorum ben de bugün sempatik_kiz gibi evi temizlemeyi düşünüyorum harcama yapmayacağım dün üzerime birkaç birşey aldım işte giymek için onlar da olur arada artık

bende kan sulandırıcı hap uzun suredir kullanıyorum, ıgne de kullanacagımı soyledı keseyı gorunce ama bakalım her hamılelık bırbırınden farklı oluyo birazda nasip bu işler napıcak doktorum bılmıyorum

Selam kızlar...
Mutlu haftasonları hepinize...
Mesai bitti ve eve uğrayıp hemen çıkıp çarşıya gidecegim. Yarın da çalışıyorum ben. Annem ve babam çocuklarımı almış bu hafta da ananede olacaklar...
Bende yine elbise arayışına başlayayım bakalım tatile kaldı 10gün.. Kesin yine bulamam indirimler başlamıştır umarım...
gulenyuzumsunsen zulayla hemen kuyumcuya koş canım maşallahı var iyi biriktirmişsin...

canım ben altınımı alamadım kuyumcuya gıdemedıgım ıcın ama paramı harcamıyorum :)

Hoşbuldummm... :)
Ne yapmam gerekli buradan altın aldıkca yorum olarak sizlerle mi paylasıcam? :)

Evet :) sohbet muhabbet ve birikim yapıyoruz. Sadece altın değil. Değerli sayılabilecek herşeyi birikim olarak kabul ediyoruz.

Ayrıca harcamaları da yazıyoruZ.

Aylık hedeflerimiz, borçlarımız vb şeyler tablo yapılıp her ay güncelleniyor.

Bugün 28 tl lik ip aldım,
8 tl ye yatağa alez,
50 tl zulaya,
4,20 kuruş dA kumbaraya gitti
Allah bereket versin .
Zulam 1600 lira oldu .
Bi ara altın alcam inşallah
Alez çok iyimiş fiyatı
Bende arıyordum denk gelmedi hiç biryerde
Hatta ucuz ararken bulduğuma da 5 tl zam gelmişti
Mecbur aldım

Ellerine sağlık canım, afiyetle yemek nasip olsun inşallah.[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…