Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bak canım mutlaka, inşallah bulursun, eminim çok beğeneceksin..

yoğurdun sulu olsun canım yağını da hatırlarsan yarım bardak koyup unu 1,5 bardak koymuştum galiba, almış mıydın notunu sen?
evet evet aklımda. ben unu hiç ölçüyle koymam zaten, azar azar kıvama göre eklerim.

Yarın akşam için misafir çağırdık haber bekliyorum
Menüm
Tarçınlı kurabiye
Ağlayan kek
Amerikan salata
Birde sütlü tatlı yapayım diyorum
Çay da demlerim
Nasıl?
Ayrıca kısır veya makarna salatası yapsam mı
yap bence tatlım hatta sütlü tatlı yerine tuzlu bir şey olsun, kısır ya da makarna salata iyi gider..çünkü 2 tane tatlı var zaten...

amerikan salatayla mercimek köfte daha iyi gider sanki?
aman bana mercimek köfte demeyin gına geldi, dün yine koca bi tabak yapmışım, elimin ayarı da yok ki, oturdu yedi hepsini benim koca...maşallah... patates salata da olur, severim

aman bana mercimek köfte demeyin gına geldi, dün yine koca bi tabak yapmışım, elimin ayarı da yok ki, oturdu yedi hepsini benim koca...maşallah... patates salata da olur, severim
maşallah:) benim eşim de tatlı canavarı. dün pasta yedi, üzerine meyve. mide zaafiyeti geçiriyordu:/ dedim sana 1 ay tatlı yok cezalı.

Ben çok yapmadım mercimek köftesi ama
Az bişey yapsam mı bilemedim

Amerikan salatasının
Patates ve havucunu hasliyorum evde
Konservesi kokuyor bana
Bezelye katıyorum turşu falan güzel oluyor.

İçinde bunlar olunca patates salatası olmaz gibi
Havuçlu cevizli salata da yaparım belki

Ben çok yapmadım mercimek köftesi ama
Az bişey yapsam mı bilemedim

Amerikan salatasının
Patates ve havucunu hasliyorum evde
Konservesi kokuyor bana
Bezelye katıyorum turşu falan güzel oluyor.

İçinde bunlar olunca patates salatası olmaz gibi
Havuçlu cevizli salata da yaparım belki
doğru dedin, onu hesap etmemiştim ben.. mercimek köfte güzel olur, tavuklu , mısırlı erişte salatası yapabilirsin..havuçludan daha doyurucu olur bunlar sanki

maşallah:) benim eşim de tatlı canavarı. dün pasta yedi, üzerine meyve. mide zaafiyeti geçiriyordu:/ dedim sana 1 ay tatlı yok cezalı.
tatlı bizimkinde de aşırı, geçen gün 1 günde nutella kavanozunu tek başına bitirince benimki de yedi cezayı, tatlı falan yok ona...

X