Altın biriktirmeye başlıyoruzz

salatalıktan bahsediyor canm bence ben de koydum da geçen sene çok büyük olmuş fazla oluyor bölünmüyor buzluyken :) ama soslu kızartma da bölünmez onu da azar azar koymak lazım sanırım..
haklısın canım.. zaten salatalığı da poşetleyiğ ince ince yayacam inşallah, kıymada da öyle yapıyorum çözünmesi eşit şekilde oluyor ve erken oluyor.. bi de porsiyonları az az yaparım..

maşallah gayet güzel afiyetle yiyin inşallah. reçel ve turşu yapmıyor musunuz?
biz domatesi doğrayıp çiğden buzluğa atardık, konserve olayını sonradan öğrendim. buzlukta yerim de yok kosverve iyi fikir ama uğraştırıcı o da.
çilek reçeli yapmıştım canım. çok reçel tüketilmiyor malesef sadece haftasonları kahvaltı yapabiliyoruz birlikte
turşuyuda bayramdan sonra düşünüyorum şu an çok pahalı kornişonlar
domates sosu bana daha lezzetli geliyor. yaparken zahmetli ama kışın çok büyük kolaylık.
soslarda çorbada özellikle fellah köftesinin sosunda kullanıyorum hala geçen yıldan 1 kavanozum var

Slm Millet
Maaşlar yattı ama bu ay eşimin maaşından bize hayır yok annesine göndercekmiş
Çamaşır makinası bozulmuş kurbanlık alacakmış vs vs.
-5000 deyiz anlıycağınız
Ben herşeyden kısıp duruyorum adamın yaptığına bak bu kaçıncı
Bizim gibiler ikinci evini aldı biz hala ev peşinatı yapamadık
Çok sinirim bozuk
Bende gittim kendime üst baş ertelediğim ne varsa aldım
Kızımında eksikleri vardı bide ilerleyen günlerde gerekecek seyler onları aldım
Gönder gönder de kıymet bilseler hiç içim acımıycak
eşinin başka kardeşi yokmu nden hepsini eşin gönderiyor?
ayrıca kurban farz değil parası yoksa kesmeyiversin.
sinir oluyorum böyle sömürgeci ailelere

haklısın canım.. zaten salatalığı da poşetleyiğ ince ince yayacam inşallah, kıymada da öyle yapıyorum çözünmesi eşit şekilde oluyor ve erken oluyor.. bi de porsiyonları az az yaparım..
kızartmayı nasıl koyuyorsunuz canım dolaba?
koku sinmiyormu

Sempatik canavarım aynı fikirdeyim canım müsait olduğunda çeyrekleri tam altın yaptır kuzum ben olsam öyle yapardım :KK52: belki seni motive eder bu düsüncem :KK66:

vallahi bi düşüneyim tatlım, bana da hepsi ATA olsa daha iyi olurmuş gibi geliyor ama ekstra masraf olacak bir yandan

Hahahaha çok güldüm :) 5 kuruş için yaygara kopmuş :)

Ama bak örnek al :) 5 kuruşta 5 kuruştur, gün gelir 1 lira olur :KK70: off kate e bağladım :KK70:
bugün de yüzerken hep gözüp dipteydi, bir şeyler çıkar mı acaba diye :p

Kızlar bu arada farkettınızmı bılmıyorum su son 3 4 haftadır asırı bır zam oldu, dun markete gırdım, 2 ekmek 1 kılo sogan 1 kılo domates 1 kılo salatalık yarım kılo et yarım kılo muz aldım 50 tl verdm ya

şimdi marketten geliyorum, acayip pahalı her şey :KK43:

merhaba kızlar bende böyle bir topik arıyordum neyseki sizi buldum. Bende para biriktirmeye başladım 4 aydır 1 gr altın cektiriyorum kredi kartımdan düzenli olarak . 6,02 gr altınım var suan ve birde düzenli olarak her ay elimden geldiğince 1 yarım 1 tam yada 2 tam almaya calısacağım biriktirip. Ağustos ayı maasımdan artanla bu ay 1 tam ata aldım. beni de eklermisiniz listeye :) Hedefim 2 yıl içinde para biriktirip kredi çekip üstüne ev almak olacak.

hoşgeldin canım, bereketli olsun inşallah

Diyet Canavari Altınların hayırlı olsun iyi pazarlık etmişsin

Bazıları ukala oluyor ve ne dersen de indirim yapmıyor lar geçen ay başıma geleni biliyorsun

Bide eşim fiziki olarak altın almamı istemiyor
Saklama derdinden ötürü
Gram al bankadan hesaptan diyor

Aşırı pinti lerin 5.bölümünü bulduk geçen
Adam bisikleti ile Seyehat edip beleşe konaklıyor
Tanımadıkları kişilerin evinde
Giderken de balık iskeleti alıyor yemek yapıyor ev sahiplerine
Ve bisiklet lastiğünden cüzdan
Eski mataradan da çanta yapıyor güya hediye çocuklar a :KK66:
Pintilik level atladı :KK66:

Bizim daha çooooook çalışmamız lazım çok :KK66:

çok saol canım Allah razı olsun, daha çokları hepinizin olsun inşallah...öyle ukala tip denk geldi mi, çıkıveriyorum hiç uğraşmıyorum...

hastaneden geliyorum
sabah tahlil için gittik oğlum hastaneyi birbirine kattı çok ağladı oyuncakla kandırdım 15 tl ona gitti
perşembe günü 10da giriyoruz ameliyata dualarınızı eksik etmeyin

canıımmm, dularım seninle, Rabbim kazasız belasız, acısız sağsalim kurtulmayı nasip etsin

kızlarrr, markete gittim geldim , 4 kilo patlıcan aldım közleyip buzluğa atacağım...bi 7-8 kilo atmış olacağım...

kırmızı biber çook pahalıydı, barbunya da öyle..en ucuz domates 4 tl idi...ben domatesi hazır sos alıyorum, yonca marka 700 lük şişesi indirimde 2 tl oluyor hatta şimdi 5 şişe daha aldım indirimdeydi..katkı maddesi yok, domates ve tuz sadece, uğraştığıma hiç değmiyor, inanılmaz lezzetli ve ucuz, aklınızda olsun, büyük süper marketlerde oluyor

barbunya haşlanmış konserve aldım, bunu da çok kullanıyorum 4,5 tl den 3 adet aldım attım kenara

salatalık için rendelemeyin ufak küp küp yapın yazmışlar topiklerde deneyenler dün çok araştırdım, aklınızda olsun küp küp yapacağım ben de, 2 kilo da salatalık aldım...

şimdi mutfağa girip tavuklu nohutlu pirinç pilavı yapacağım, akşama çoban salata ile...

şimdilik bu kadar benden :KK66:

vallahi bi düşüneyim tatlım, bana da hepsi ATA olsa daha iyi olurmuş gibi geliyor ama ekstra masraf olacak bir yandan

çok saol canım Allah razı olsun, daha çokları hepinizin olsun inşallah...öyle ukala tip denk geldi mi, çıkıveriyorum hiç uğraşmıyorum...

canıımmm, dularım seninle, Rabbim kazasız belasız, acısız sağsalim kurtulmayı nasip etsin
aminnn canım çok sağol

niye boyle oldu ya :KK43:

kızlarrr, markete gittim geldim , 4 kilo patlıcan aldım közleyip buzluğa atacağım...bi 7-8 kilo atmış olacağım...

kırmızı biber çook pahalıydı, barbunya da öyle..en ucuz domates 4 tl idi...ben domatesi hazır sos alıyorum, yonca marka 700 lük şişesi indirimde 2 tl oluyor hatta şimdi 5 şişe daha aldım indirimdeydi..katkı maddesi yok, domates ve tuz sadece, uğraştığıma hiç değmiyor, inanılmaz lezzetli ve ucuz, aklınızda olsun, büyük süper marketlerde oluyor

barbunya haşlanmış konserve aldım, bunu da çok kullanıyorum 4,5 tl den 3 adet aldım attım kenara

salatalık için rendelemeyin ufak küp küp yapın yazmışlar topiklerde deneyenler dün çok araştırdım, aklınızda olsun küp küp yapacağım ben de, 2 kilo da salatalık aldım...

şimdi mutfağa girip tavuklu nohutlu pirinç pilavı yapacağım, akşama çoban salata ile...

patlıcan közü dediğin fırına mı atıyorsun?

hastaneden geliyorum
sabah tahlil için gittik oğlum hastaneyi birbirine kattı çok ağladı oyuncakla kandırdım 15 tl ona gitti
perşembe günü 10da giriyoruz ameliyata dualarınızı eksik etmeyin
çok iyi geçsin ameliyatı inşallah hemencecik toparlansın

ben hıc kıslık yapamadım daha ya

X