Altın biriktirmeye başlıyoruzz

günaydın canlar,,, musmutlu bi haftasonu dilerim hepinize.

dün çamaşır günümdü, çarşı pazar işlerimden dolayı bugüne kaldı, sabah beyazları attım yıkanıyorlar, ben de hafiften hazırlanıyorum markete gidip alış veriş yapacağım...

bu hafta ne pişireceğim hiç bilmiyorum, eşime sordum, tavuk , et, zeytinyağlı yemeği istemiyorum ben, akşamları hafif atıştırmalık bir şeyler olsun, yapınca yeniyor, yemeyeyim artık canım da istemiyor dedi..çayın yanına 1 dilim börek yeter, 2-3 çeşit yemekle uğraşma dedi...

börek,çörek, mercimek köfte, fırın makarna, bu tarz şeyler yap dedi...
alış verişim de bu yönde olacak sanırım, henüz bi karar veremedim :KK43:
günaydınn. çayla börek iyi fikir. bide kek yap istersen.?

günaydınn. çayla börek iyi fikir. bide kek yap istersen.?
patatesli kek yapacağım sanırım şimdi netten tarife bakıyordum..
bi de bir tepsi yalancı su böreği yapacağım, hafta içi de yanına söğüş, partates salata, mercimek köfte vs ekler yeriz ne bileyim aklım karıştı.. yaz ya, yenmiyor gerçekten...bi karpuz, iki dilim sigara böreği bile yetiyor ama sağlıksız işte sürekli böyle şeyler yemek, sebze yemeği yapsam diyorum istemiyor.amann sıkıldım vallahi yemek yapmaktan...

kuplarda puding olabilir aslında. hazır puding mi kendin mi pişiriyorsun?
ikramlıklar yeterli mi sence?
bence yeterli ama hep tatlı olmamış mı, bayılmasın içiniz? sigara böreği sarabilirsin yanlarına 2 şer dilim , ya da şu patatesli kek tarifi çok pratik geldi bana ilk defa deneyeceğim bugün, aklında olsun istersen..

http://www.nefisyemektarifleri.com/patatesli-tepsi-boregi-3412369/

pudingi hazır toz olanlardan alıyorum, süt ile kaynatıp yapıyorum canım..

patatesli kek yapacağım sanırım şimdi netten tarife bakıyordum..
bi de bir tepsi yalancı su böreği yapacağım, hafta içi de yanına söğüş, partates salata, mercimek köfte vs ekler yeriz ne bileyim aklım karıştı.. yaz ya, yenmiyor gerçekten...bi karpuz, iki dilim sigara böreği bile yetiyor ama sağlıksız işte sürekli böyle şeyler yemek, sebze yemeği yapsam diyorum istemiyor.amann sıkıldım vallahi yemek yapmaktan...

bence yeterli ama hep tatlı olmamış mı, bayılmasın içiniz? sigara böreği sarabilirsin yanlarına 2 şer dilim , ya da şu patatesli kek tarifi çok pratik geldi bana ilk defa deneyeceğim bugün, aklında olsun istersen..

http://www.nefisyemektarifleri.com/patatesli-tepsi-boregi-3412369/

pudingi hazır toz olanlardan alıyorum, süt ile kaynatıp yapıyorum canım..
haklısın tuzlu bişeyler de lazım. yine milföy yaparım belki, yada dediğin gibi sigara böreği. pasta olarak tiramisu tarzı bişey yapacam sanırım, puding yetersiz gibi geldi.
patatesli keki ilk kez duyuyorum bi bakayım.
eşin ne güzel pratik şeyler istiyor yemekle uğraşmıyon işte. sen de kendine ayrıca salata yapsan? çok güzel diyete uygun salata tariflerim var istersen

no_name_ no_name_ tarife baktım, patatesleri çiğden koyuyor nasıl pişiyor hayret. çok lezzetli görünüyor ama. yalanvı su böreği nasıl bişey kolay mı?
canım pardon hazırlanıyordum geç gördüm, yalancı su böreğini de aynı sitedeki tariften yapıyorum çok kolay dur link bulayım..

evet çiğden koymuş, bazıları altta yorumda rendeledik demişler..rendelenebilir, rondodan geçirilebilir ya da çok minik yapmak gerekir sanki...

şu tariften yapıyorum ben canım http://www.nefisyemektarifleri.com/yalanci-su-boregi-757943/

günaydın canlar,,, musmutlu bi haftasonu dilerim hepinize.

dün çamaşır günümdü, çarşı pazar işlerimden dolayı bugüne kaldı, sabah beyazları attım yıkanıyorlar, ben de hafiften hazırlanıyorum markete gidip alış veriş yapacağım...

bu hafta ne pişireceğim hiç bilmiyorum, eşime sordum, tavuk , et, zeytinyağlı yemeği istemiyorum ben, akşamları hafif atıştırmalık bir şeyler olsun, yapınca yeniyor, yemeyeyim artık canım da istemiyor dedi..çayın yanına 1 dilim börek yeter, 2-3 çeşit yemekle uğraşma dedi...

börek,çörek, mercimek köfte, fırın makarna, bu tarz şeyler yap dedi...
alış verişim de bu yönde olacak sanırım, henüz bi karar veremedim :KK43:
Ohhh mis. Bende attim havlulari sonra beyazlari atacagimm

Selam :) kızçem keşfediyor öğreniyor bizi peşinden koşturuyor zayıflatıyor :eğlence: sen nasılsın yemediler mi seni hala jelibon :dondurma:
ayy en tatlı zamanları allah bağışlasın:) iyiyim akşam misafirim var onun telaşındayım. dışarı çıkacam birazdan.
yok yenmedim ayaktayım :-)

X