Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar nasılsınız
Geçen birikim hedefimi yazmıştım ya onun içine kolye giderimi eklememiştim. Hedefini tutturmak mı, altın kolye almak mı diye kendime sordum.. iç sesim gümüş kolye almak dedi :KK45: bugün gittim 50 liraya aynısının gümüşünü buldum aldım.. nasıl sizce?

Eklentiler

• IMG_3841.jpg
    IMG_3841.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 131
Selam kızlar nasılsınız
Geçen birikim hedefimi yazmıştım ya onun içine kolye giderimi eklememiştim. Hedefini tutturmak mı, altın kolye almak mı diye kendime sordum.. iç sesim gümüş kolye almak dedi :KK45: bugün gittim 50 liraya aynısının gümüşünü buldum aldım.. nasıl sizce?
Harika canım güle güle kullan :)) ben de gümüş küpe alıcam bulursam altına üzülüyorum :KK66:

reglim gelmedi kızlar hala, ve bugün ağrım çok fazlalaştı, dr u aradım ama telefonu kapalı..üniv de prof olduğu için cumartesi pazar muhayenehanesine de gelmiyor..şimdi soğan kaynatıyorum içeyim, bir de ağrı kesici içeceğim sanırım, duramayacak gibiyim..evde dört dönüyorum..

bu arada sabahtan beri 3 kez sıcak duş aldım belki damarlar açılır ve gelir diye ama işe yaramadı..

Canım nasıl oldun? Ağrıların azaldı mı? Adet olabildin mi?

Selam kızlar nasılsınız

Çok güzel canım. İyi günlerde kullan :) gümüş olması da kârlı bir iş oldu senin için :)

kızlar buarada kızkardeşim nişanlandı geçen ay Allah kısmet ederse seneye yaz başında falan düğün planlıyorlar.. ona güzel bi bilezik yapmayı düşünüyrum.. ben de evlendiğimde o bekar olmasına rağmen daha doğrusu nişanlı olmamasına rağmen bana 22 grlık kaburga bilezikten taktı (mesleği hemşire ) . ben de ona güzel ve sürekli takacağı bi bilezik takmayı planlıyorum.. diyorum ki beni bi anda sarsmasın parası şimdiden bilezik için azar azar atsam mı bi yere. eşimle de konuşurum o da ekler ara ara. böylece sıkışmadan alabiliriz..

Ben 13 gr biriktirdim esim uzerine ekledi ve 20 gr bilezik aldim dugun onumuzdeki ay iyki onceden almisim yoksa cok sıkısırdım

İyi geceler kızlar.

Bugün yine bol harcamalı bir gün oldu.

Eşim kendine ayakkabı beğenmiş, onu da aldık. Alışveriş derken. Günün maliyeti 300 tl.

Daha et, tavuk, peynir gibi şarküteri ürünlerini almadık bile. 200 civarı tutar diye düşünüyorum.

Hesapta da son 1000 liramız kaldı. 15 ine kadar idare edebilecek miyiz bakalım.

İyi uykular herkese. Öpüyorum :*:*:*

Hayırlı geceler kızlar
Ne cok yazmışsız yine. Oku oku bitiremedim.

Bu sefer bende bir dertle geldim aranıza:KK42:
Dün lazere gitmistim. Kendi istegimle dereceyi yükselttirdim. Bacaklarımda ve genitalde yaniklar oluştu. Bacaklarda sadece kızarıklık şeklinde. Ama genitaldekiler 1. Derece yanık.

Aslinda genitale gecen seferde aynı derece ile atış yapilmisti. Hic bir problem olmamisti. Ama bu sefer yandı. Nedenini bilmiyorum. Fakat dünden beri yanık kremleri elimden düsmüyor. 2 saatte bir yeniliyorum. Silverdin, madecessol ve bepantheni dönüsümlü kullanıyorum. Kostebekpasta Kostebekpasta sen saglıkcısın bilirsin cnm. Bu kremlerden hangisi daha iyi sence hangisine devam etmeliyim o_O ya da bu kadar sık tekrarlamamın cildime bir zarari olurmu?

Bugün derin dondurucu almak icin gezindim. Istedigim modelde indirim yapmiyorlar 2200 TL fiyati. Sadece bir yer elindeki teşhir ürününü 1950 TLye veririm dedi. Onuda ben istemedim. Hafta ici bir kac yere daha bakmak istiyorum.

Bugun yazlik 2 takim kiyafet aldim. 190 TLde oraya verdim. Annemde ve bendeki bozukluklari saydim. Toplam 10 TL cıkti. Onlarida kumbaraya attim

karamelli_turta karamelli_turta altınlarin bereketli olsun. Darısı başıma :)

Selam kızlar nasılsınız
Güzel günlerde kullan canım

Hayırlı geceler kızlar
Ne cok yazmışsız yine. Oku oku bitiremedim.

Bu sefer bende bir dertle geldim aranıza:KK42:
Dün lazere gitmistim. Kendi istegimle dereceyi yükselttirdim. Bacaklarımda ve genitalde yaniklar oluştu. Bacaklarda sadece kızarıklık şeklinde. Ama genitaldekiler 1. Derece yanık.

Aslinda genitale gecen seferde aynı derece ile atış yapilmisti. Hic bir problem olmamisti. Ama bu sefer yandı. Nedenini bilmiyorum. Fakat dünden beri yanık kremleri elimden düsmüyor. 2 saatte bir yeniliyorum. Silverdin, madecessol ve bepantheni dönüsümlü kullanıyorum. Kostebekpasta Kostebekpasta sen saglıkcısın bilirsin cnm. Bu kremlerden hangisi daha iyi sence hangisine devam etmeliyim o_O ya da bu kadar sık tekrarlamamın cildime bir zarari olurmu?

Bugün derin dondurucu almak icin gezindim. Istedigim modelde indirim yapmiyorlar 2200 TL fiyati. Sadece bir yer elindeki teşhir ürününü 1950 TLye veririm dedi. Onuda ben istemedim. Hafta ici bir kac yere daha bakmak istiyorum.

Bugun yazlik 2 takim kiyafet aldim. 190 TLde oraya verdim. Annemde ve bendeki bozukluklari saydim. Toplam 10 TL cıkti. Onlarida kumbaraya attim

Günaydın canım, öncelikle geçmiş olsun.

Cildin hassaslaşmış demek ki, o yüzden yanmış.

Yanık için fitokrem kullanabilisin. 1. Derece yanık olan yere yaş pansuman yapıp ( eczaneden alabilirsin, adı böyle) sonra fitokrem sür. Ara ara da kantaron yağı sür yanıklarına.

Yaş pansumanı da 20 şer saniye 20 kez yapacaksın. Yani örneğin gazlı bezi batırıp koydun, 20 sn say kaldır. Yine 20 say tekrar koy. Bu şekilde 20 kez.

Derin dondurucunu sakın teşhir alma. İleride sorun çıkar daha fazla paran gider. Biz yaşadık aynısını :S

Netten baktın mı beğendiğin modele? Nette aradığın fiyata bulabilirsin.

Günaydın hanımlar.. ben dede hazırlanıyorum bugün ankaraya gidiyorum, iş ile alakalı. Kendi cebimden harcama yapmam şirket biraz harçlık verdi. Bakalim iki gün bi gece kalacam orda, pazartesi işler uzarsa salıya dönerim artık..

Günaydın :)

İyi yolculuklar. Kolay gelsin :)

Günaydın kızlar
Hepinize güzel bir pazar günü diliyorum

Günaydın canım, öncelikle geçmiş olsun.

Cildin hassaslaşmış demek ki, o yüzden yanmış.

Yanık için fitokrem kullanabilisin. 1. Derece yanık olan yere yaş pansuman yapıp ( eczaneden alabilirsin, adı böyle) sonra fitokrem sür. Ara ara da kantaron yağı sür yanıklarına.

Yaş pansumanı da 20 şer saniye 20 kez yapacaksın. Yani örneğin gazlı bezi batırıp koydun, 20 sn say kaldır. Yine 20 say tekrar koy. Bu şekilde 20 kez.

Derin dondurucunu sakın teşhir alma. İleride sorun çıkar daha fazla paran gider. Biz yaşadık aynısını :S

Netten baktın mı beğendiğin modele? Nette aradığın fiyata bulabilirsin.
Saol canım eczaneden alıp onuda deneyeyim hemen.
Kantaron yağım var ama hiç aklıma gelmemisti. Akşama ondanda süreyim.

Teşhirdeki ürünü almayı bende düşünmüyorum. Zaten önce gezip modele karar verip sonra internetten almayı düşünüyordum. Ama internettede fiyatlar bire bir aynı. Bu yüzden mağazadan almaya karar verdim

X