Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın canlar....
Hepinize mutlu haftasonları olsun...
Akşam gelir gider tablomu inceledim, hesaplarımı yaptım, bugün maaş günü...
Ayrıca gün parası da bende.
Bol bereketli birgün olsun inşallah
günaydınlaar:)
maaşının gün paranın hayrını gör canım sağlıkta harca inşallah:)

Herkese günaydınlar kızlar hepmize mutlu huzurlu keyifli bol bereketli güzel bir hafta sonu diliyorum
tobosolu_dulcinea iyi yolculuklar canım. Zor bir hafta sonu olacak senin için ama artık başka bir zaman telafi edersin.

Allah kolaylık versin.

Baban için de Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Aminnnn canım amin Allah razı olsun rabbim cumlemizin ölmüşlerine sevdiklerine rahmet eylesin
Şimdiden hayırlı yolculuklar canım...
Git tabi anneciğinin yanına yalnız bırakma...
Babanı bilmiyordum canım Allah rahmet eylesin... amacım seni üzmek değildi cnm
Sağol canım benim biliyorum kötü bi niyetinin olmadığını sıkma canını nerden bilcektin ki allah razı olsun tatlım senden de tüm dostlardan da maaşın gün paran aldığın altınların bol bereketli olsun kuzum
Babana allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
Amin canım allah razı olsun tüm dostlardan
tobosolu_dulcinea canım iyi yolculuklar. babana allahtan rahmet dilerim mekanı cennet olsun
Amin canım çok sağol allah razı olsun hepimizin ölmüşleriyle beraber kolay gelsin canım sana da sende h sonu epey yoğunsun allah yardımcın olsun
Günaydın mutlu haftasonları
tobosolu_dulcinea hayırlı yolculuklar canım babana Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
eyyay kendini çok yorma canım
Sağol canım allah razı olsun hepimizin ölmüşleri nur içinde yatsın sizin de gönlünüce yaşadığınız bi h sonu olsun canım

Canim benimmm, özleyeceğim seni, sağ salim git dön inşallah.Rabbim babacigina gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah..Allah annecigine upuzun sağlıklı ömürler nasip etsin..

Günaydın canlar....
Hepinize mutlu haftasonları olsun...
Akşam gelir gider tablomu inceledim, hesaplarımı yaptım, bugün maaş günü...
Ayrıca gün parası da bende.
Bol bereketli birgün olsun inşallah
Ohhhh missss, maşallah tatlim, bol bereketli olsun inşallah, darısı başıma umarım, gelsin artık maaş

E öyle diyorsan başla canım ben her halimle çıktığım için herkesi kendim gibi sanıyorum
Ayyy hiç sorma önce günlük bakım, tonikleme, nemlendirici vs, sonra full makyaj, saç baş offf kolay mı evden çıkmak. İtiraf ediyorum pek süslüyümdür ..

Günaydın güzel kızlar
karamelli_turta maaşın bereketli olsun, gün parası hayırlı olsun, hedefin tutsun inşallah.
tobosolu_dulcinea Amin canım tüm ölmüşlerimize rahmet diliyorum,
no_name_ acale etme saat 9'da açılıyor marketler, alacaklarını sevdiklerinle birlikte yiyin için inşallah..Çok harcayıp parçacıkları bitirme daha altın alacaksın
Misafiri gelenler sizlerede kolay gelsin,
Ev temizliği yapanlar kendinizi çok yormayın mis gibi olur ellerinize sağlık güle güle tadı çıkarın.
Sevgiler

Liste yaptım tatlım sadece bu hafta için acil ihtiyaçlar,makarna,bulgur pirinç, biraz sebze,salata malzemesi, az kahvaltılık, o kadar..uzak zaten a101 taşımak zor olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…