Altın biriktirmeye başlıyoruzz

deterjanı kiloluk alıyorum 1 aydan fazla gidiyor. en çok para harcadığım şey kahvaltılık, sebze meyve yoğurt vs. oluyor

ben yogurdu kendım yapıyorum, lezzetlı ve saglıklı :) tefal yogurt makınesı var bayada pratık

ben mutfağa ve yeme içmeye inanılmaz para harcıyordum, son 2 aydır kendime geldim..her gün markete gidip en az 50 tl, ama her gün harcıyordum.. mesela kese yoğurdunu ayran ile sulandırıyordum, tüm makarna tavuk yemeklerime krema koyuyordum, bulgur pilavına kıyma, nohut vs koyuyordum(çok lezzetli oluyor ama)yani abartı bi yemek yapma alışkanlığım ve abartı malzeme kullanma huyum vardı,yemekler çok lezzetli oluyordu fakat maliyetler çok yüksek olmaya başladı... bi baktım önüne geçemiyorum,hem kilo alıyoruz hem de inanılmaz masraf oluyor, bi anda silkelendim tüm eski alışkanlıklarımı attım kenara...şu an süpper gidiyor çok şükür...
takdir ettim seni gerçekten harikasın.

ben yogurdu kendım yapıyorum, lezzetlı ve saglıklı :) tefal yogurt makınesı var bayada pratık
aslında ben de kendim yapıyorum hatta çelik tencerede eski usül:) ama süt alamadığımda hazır aldığım da oluyor. ama şu iki günde 200 lira harcadım nerdeyse. acısını çıkarmam lazım. yarun pazara gidecem. sonra tit tit bana alışveriş.

aslında ben de kendim yapıyorum hatta çelik tencerede eski usül:) ama süt alamadığımda hazır aldığım da oluyor. ama şu iki günde 200 lira harcadım nerdeyse. acısını çıkarmam lazım. yarun pazara gidecem. sonra tit tit bana alışveriş.

ben sana bir tiyo vereyim tire süt ile dene :) harika oluyor

Ben liste yapamıyorum ya iki bebekle hiçbirşeyim planlı olmuyor.Bazen yemek çok oluyo ertesi güne kalıyor,bazen yemek yapmaya fırsatım bile olmuyor menemen patates geçiştiriyoruz.Eşim zaten markette çalışıyor eksikleri söylüyorum alıyor fazladan birşey pek almaz.
Bu aralar makyaj malzemelerimi tüketiyorum yeni birşeyler almıyorum,evdeyim zaten genelde

Ben liste yapamıyorum ya iki bebekle hiçbirşeyim planlı olmuyor.Bazen yemek çok oluyo ertesi güne kalıyor,bazen yemek yapmaya fırsatım bile olmuyor menemen patates geçiştiriyoruz.Eşim zaten markette çalışıyor eksikleri söylüyorum alıyor fazladan birşey pek almaz.
Bu aralar makyaj malzemelerimi tüketiyorum yeni birşeyler almıyorum,evdeyim zaten genelde
allah bağışlasın 2 bebekle zor olıyordur haklısın. önemli olan o an elinin altında ne varsa değerlendirebilmek aslında.

allah bağışlasın 2 bebekle zor olıyordur haklısın. önemli olan o an elinin altında ne varsa değerlendirebilmek aslında.
Amin sağol canım evet zor cidden.Olanı yapıyoruz bir şekilde dışardan çok az yeriz o da çok canımız isterse

Selamlar Hanımlar,
Ben pazar günleri haftalık yemek planlaması yapıyorum. Buzdolabına çıktı alıp asıyorım. Bakıcı ablamız pişiriyor. Plana göre de pazar günü alışverişi hallediyorum. Çorba iki günlük, ana yemek günlük pişiriliyor. Ekmek tüketmiyoruz, buzlukta bazlama olur herzaman. Canı isteyen olursa tost makinasında ısıtıyorum. Haftaiçi markete uğramıyoruz.
Bu pazar planı paylaşırım.

Canım ya ben seni ağlatmak istemem kıyamam kuzum ne olur kendini üzme önce sen iyi ol ki çocuklarına da iyi bakabilesin.
Ben burada hep samimiyet iyiniyetli bilinçli kişiler görüyorum
Güzel görüşün içşn teşekkür ederim.
Bu aralar biraz duygusalim galiba ondan ablacim :)) evet herkes çok samimi herkes çok içten bütün güzel insanlar toplanmış ne güzel:))

Selamlar Hanımlar,
Ben pazar günleri haftalık yemek planlaması yapıyorum. Buzdolabına çıktı alıp asıyorım. Bakıcı ablamız pişiriyor. Plana göre de pazar günü alışverişi hallediyorum. Çorba iki günlük, ana yemek günlük pişiriliyor. Ekmek tüketmiyoruz, buzlukta bazlama olur herzaman. Canı isteyen olursa tost makinasında ısıtıyorum. Haftaiçi markete uğramıyoruz.
Bu pazar planı paylaşırım.
Böyle planlı yaşayabilsem keşke süpersin canım
eşim geliyormuş kızlar, kalkıp çay demleyeyim, yiyecekleri hazırlayayım, öptüm hepinizi
Benimki de geliyormuş bizde de çay var,afiyet olsun canım

X