Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kizlar size birsey anlatmak istiyorum. Ben üniversiteye gittiğim ilk yıl ilk defa orjinal konvers almak istedim. Hep cakma giyerdim orjinal almak için biraz bursumdan biraz da biriktirdigimden aldim gittim magazaya, aklimdaki beyaz orjinal konversti. Önceden fiyatını sormuştum 100 tl ydi. Gittim denedim kasaya geldim nasıl heyecanliyim 100 tl mi çıkardım. Kasadaki kiz geçirdi ayakkabiyi ben de uzattim parayı aldim posetimi cikacam kiz dedi ki hanim efendi bi dk paranızı almadiniz 50 tl uzatti, yok dedim 100 tl yaziyordu yok dedi.cocuk reyonumuz 50 tl.. ben şok oldum. Megerse ayagima konverste 35 numara olmuş ve cocuk reyonuna giriyor nasil sevindim anlatamam hemen gidip aynisindan bi tane de kirmizi almak istedim ama cocuk reyonu olunca renkliler baskiluydi ustunde kayu, benten falan vardi bi tek beyaz ve lacivertte baskı yoktu bende lacivert olandan da aldim çıktım. O zamanki mutlulugu anlatamam size.. hala durur konverslerim.. hikayesini de laf açıldımı anlatırım

ay ne güzelmiş o öyle:)) şanslısın:)

Kolay gelsin sana canım, altınlarınızın devamı gelir inşallah.

Ay nasıl sevindiniz, inşallah yine böyle fırsatlar çıkar karşınıza.

Benimde elimde vardı 250-350 arası.. Ama bulunduğumuz evden daha kuçuk bi eve geçince.. Dağıtmak zorunda kaldım.. Odama kitaplığım sığmadı çünkü. Diğer odalarda tıklım tıkış olunca diğer eşyalardan.. Mecbur kaldım..

Anneme bir çeyrek aldım geldim.. 239 tl bayıldım. Kadın benden gördü geçen aylarda kendime aldığım kumbaranı çaldı ama iyi de oldu bir çeyreklik para biriktirmiş onu da bugun aldım ona. :)
o da heveslenmiş sayende ne güzel:) hayırlı olsun:)
bu arada 239 lira olmuş ya

Yaa çok güldüm :)
ben de 1.61 boyundayım. 47 kiloyum. Bendeki metabolizma kimsede yok.. alamıyorum.

yaaa ama bi.doğum yapsam alırım emin olun. Kınamayın lutfennn

kız olmayınca olmuyor ben iki doğum yaptım ama almadım üstelik biri 5 biri henüz 1 yasında :)

ha ha ha aynı ben ben de bazı markaların 15 yas kıyafetlerini alıyorum hala hatta lcw den gömlek kot aldık kızımla ona 6 bana 15 yas kombin yapıyorum :) kardeş sanıyorlar gecen yıl gs forma aldık normal kadın 149 tl 15 yas 59 mu neydi aldım şak oldu eşim dalga geciyor ama ben cok memnunum avantaja cevirdim eşlerimiz de şanslı parmaklar bilekler ince bana aldıkları bilezik aynı modeli eltiminkinden 2 gr az yüzük de öyle he he he

Mutfak masrafın da kenara at tıgım 6 cerek 1 cumhuriyet şükürler olsun eee okuyacak iki evlat var onlar için

bereketli olsun canım çil çil altın olsun cogalsın

Anneme bir çeyrek aldım geldim.. 239 tl bayıldım. Kadın benden gördü geçen aylarda kendime aldığım kumbaranı çaldı ama iyi de oldu bir çeyreklik para biriktirmiş onu da bugun aldım ona. :)

oh oh aferin anneye bereketli olsun altını coğalsın inşallah

Selamlar
2017-2018 dönemi finasal hedeflerimi toparladım. Sizinle paylaşmak istiyorum.
1. Kredi kartı borcu kapatılacak. (Hedef:01.01.2018)
Bu borç taksitli nakit avans borcu. Kredi kartından 15.000 kullanmıştım. Normalde Martta bitiyor ancak 1 ocakta ikramiye alıyorum. Onunla kapatacağım.
2. 30.000 lira acil durum parası biriktirilecek. (Hedef:01.07.2018)
Evde bozulan beyaz eşya, ani sağlık gideri, araba arızası, işten çıkarılma vs. gibi ani ortaya çıkabilecek durumlarda kullanılacak
3. Her ay 1 ata alınacak (Hedef: 01.08.2018) Uzun vadeli birikim
4. Euro hesabı açılarak her ay 100 Euro alınacak (Hedef: 01.08.2018)
Bu yurtdışı tatiller için birikim
6. Gr altın hesabı açılarak her ay 2 gr altın alınacak ( Hedef: 01.08.2018)
Bu kızım için birikim hesabı olacak. Öncelikle doğumunda takılan 137 gr biriktitilecek ondan sonra da geleceği için biriktirilecek.

Maşallah hedeflerine ulaşmanı diliyorum canım. Başlamak bitirmenin yarısıdır derler hadi kolay gelsin.

İnşallah hedeflerine ulaşırsın

İnşallah hedeflerine ulaşırsın ablacım :)

Merhaba kızlar nasılsınız?

Ben çok kötüyümmmmm :S Mersin e geldik. Buradaki ilk yazımız. Burdan önce Kuşadası' ndaydık ama hiç böyle değildi. Bu nasıl sıcak ve nem. Her dakika her yerim ıslak. Fin hamamında gibi hissediyorum kendimi.

Oğlumu bir görseniz. Çıplak olmasına rağmen, üzerinde kıyafet var sanıyor ve derisini çıkarmaya çalışıyor.

Gece de hiç uyumadık (

Zaten 24 saat klima açık. Klimanın da havası çok kötü.

Şu Ağustosu da geçirip öyle dönseydik keşke. Hep eşimin yüzünden

Sohbete çok dahil olamasam da, tüm yazılanları okumaya çalışıyorum. Öpüyorum sizleri :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…