Altın biriktirmeye başlıyoruzz

no_name_ no_name_ kulkedisi30 kulkedisi30 tebrik ederim kızlar ben henüz stilettoya cesaret edemedim açıkçası herkesten önce eşim güler :KK70: bu arada ben 38 giyiyorum eşim 40-41 giyiyor taban tabana koyduğumuzda aynı boyda ayakalrımız yalnız benim parmakcıklarım ince :KK36::KK75: külkedisininki gibi bantlı açık ayakkabı alabilirim bir de parmak arası terliklerim var diğerlerine sokuşturup eşimin dalga geçip durmasına izin veremem :ukala::KK20:
ben de 38-39 giyiyorum... en rahatı parmak arası, şapadak şupadak gezmek gerek, rahat olmalı aslında ama her zaman da olmuor maalesef...yine de stilettoyu pantalon altına giymeyi tercih ediyorum, etek altına giyip madara olamam :KK66:

ben de 38-39 giyiyorum... en rahatı parmak arası, şapadak şupadak gezmek gerek, rahat olmalı aslında ama her zaman da olmuor maalesef...yine de stilettoyu pantalon altına giymeyi tercih ediyorum, etek altına giyip madara olamam :KK66:
ah terlikle gezmeyi ne çok isterdiiiim
stilettoyu elbiseyle pantolonla her şekilde giyiyorum içimden küfrederekten:-)

Ayda 10 kitap bitirdiğim zamanlar oluyo.. Benden hayli hayli fazla okuyanlar oluyo.. Ayda30 kitaba varıyo okuyanlar... Keşke oyle okuyabilsem.. Kendi kutuphanemi kurmak istiyorum o yüzden :) o yüzden çok sık indirim takip ediyorum. Yoksa kitapların fiyatlarıyla başa çıkamam :)

ben de cok okuyorum cok sveiyorum kızlar evimde güzel bir kütüphanem var cok şükür eşim kızıyor genelde kitapyurdu idefix okuoku dan falan alıyorum tavsiye ederim a101 de tavsiye ederm 1000 civari kitabımız var tv izlemiyorum elektroni kkitap da okuyorum isterseniz güzel linkler paylaşablirim sizlerle :KK66:

bende indirimden alıyorum canım kitapları
hatta bazen çok yanlış yapıyorum ama korsan yayınlarda denk geliyor çok pahalıysa alıyorum malesef

ben yerli ve yasayan yazarları mutlaka orijinal alırım ki teşvik olsn ama ölmüş gitmiş adamlar hele yabanciysa kitap da pahalıysa bilmem kacıncı kuşak torunu kazanmayıversin korsana falan bakmam alır gecerm ama dediğim siteler uygun tavsiye edrm

iştahım çok açık benimde 65-67 arası gidip geliyorum sürekli daha hiç 64ü görmedim bu sene
doğumdan önce 58 kiloydum ne kadar istesemde dönemiyorum o kilocuklarıma
birde 45 kilo insan mı olur be one ya:oha:

kız öyle deme ben 47 kiloyum 2 cocugum var biri bir yasında olmayınca olmuyor bacım napacan yiyip de alamayanlardınım cikolata dondurma bagımısıym her gün yiyorum ama serbetli tatlı agır yaglı yemek sevmem kırmızı et ve sebze cok yerim genetik sanırım 8 yıllık evliyim eşim 20 kilo aldı ben hala ilk günkü gibiyim sanki cocukları o doğurdu :) üstelk hamileliklermde 20-25 kilo aldm ama yapışmıyor üzerime galiba cok hareketliyim

Netten sipariş ettigim ayakkabim geldi. Coookkk guzel iyiki aldim. Kizlar ben alisveris yapmaktan nefret ediyorum. Öyle gidip saatlerce magaza bakmak, denemek beni acayip boğuyor. Kardesimin arkadaşında gördüm onunda ayaklari benimki gibi küçük denedim cok rahatti. Almak.istedim. eşim bile hayret sen alışveriş mi istiyorsun hemen al hevesin gecmeden dedi :KK66: bende 560 tl olan ayakkabiyi netten 164 e aldim kargo icinde. İnciden aldim. Cok rahat. Foto eklemeye çalışayım bakalim yapabilecek miyim.

iyi günlrde kullan canım inci iyidir ayağında paralansın ben de pek sevmem yani kendime sevmem ama cocuklara eşime alırım niyeyse kendime alırken rahatsz oluyorum değişiğim

ben yerli ve yasayan yazarları mutlaka orijinal alırım ki teşvik olsn ama ölmüş gitmiş adamlar hele yabanciysa kitap da pahalıysa bilmem kacıncı kuşak torunu kazanmayıversin korsana falan bakmam alır gecerm ama dediğim siteler uygun tavsiye edrm

kız öyle deme ben 47 kiloyum 2 cocugum var biri bir yasında olmayınca olmuyor bacım napacan yiyip de alamayanlardınım cikolata dondurma bagımısıym her gün yiyorum ama serbetli tatlı agır yaglı yemek sevmem kırmızı et ve sebze cok yerim genetik sanırım 8 yıllık evliyim eşim 20 kilo aldı ben hala ilk günkü gibiyim sanki cocukları o doğurdu :) üstelk hamileliklermde 20-25 kilo aldm ama yapışmıyor üzerime galiba cok hareketliyim

ay yangın var diye bağırıcam şimdi:mad::mad::mad::mad:

kız Allah seni ne güldüm :) sen bana bakma ben miniğim 158 benim boyum minnikim yani ondan öyle arkadaslar 38-39 ayak yazmışlar benim ayak 36 sürekli de topuklu stiletto falan giyerim ayakkabı kaliteliyse hiç ayagım agrımıyor galiba alışmışım.

bugünden itibaren hiç çıkamadığım o diyete tekrar giriş yapıyorum psikolojimi alt üst etti bu kızlar ya:olamaz::olamaz::olamaz:
dur şu kenarda bi magnum vardı soğuk çayımı da içip başlayayım:-)

magnumm mu bayılırımmmm off afiyet olsun :p

kız Allah seni ne güldüm :) sen bana bakma ben miniğim 158 benim boyum minnikim yani ondan öyle arkadaslar 38-39 ayak yazmışlar benim ayak 36 sürekli de topuklu stiletto falan giyerim ayakkabı kaliteliyse hiç ayagım agrımıyor galiba alışmışım.

şaka dedim canım maşallah:nazar:

eyyay eyyay ne denir ki böyle durumlarda bir daha sende mesafeni korursun. Sağlık olsun
Gelecek olan misafirlerinizi de evde ağırlasanız yada kendin pişir yerlerine götürsen olmazmı.
Cnm gelecek misafir gezmeye geliyo tatil yerindeyiz biz maalesef evde oturulmayacak bakalım umarım ellerini ceplerine atarlar
yok kuzum ben 2013te doğum yaptım en son
ilk doğumumda vermiştim 2008de
hepsini hatta daha çok vermiştim.
ama sanırım yaştan birde boğazdan ve hareketsizlikten veremiyorum. 2. doğumda daha zor verildiğini duymuştum daha öncede
hmm daha 1.yi yapacam da şimdilik kiloda iyi gidiyorum yarın doktora kontrole gidecem bebiş de iyidir inşallah

şaka dedim canım maşallah:nazar:
bence biz şu topikteki 47 kilo arkadaşları iyice bi kınayalım da başımıza gelsin yoksa ben de ömürlük diyetimle gram veremeyenlerdenim, bu gidişle de verebileceğim yok gibi, ay bana bi sinir geldi kan şekerim düştü galiba gidip nutellamı kaşıklasam ne yapsam :KK66:

bence biz şu topikteki 47 kilo arkadaşları iyice bi kınayalım da başımıza gelsin yoksa ben de ömürlük diyetimle gram veremeyenlerdenim, bu gidişle de verebileceğim yok gibi, ay bana bi sinir geldi kan şekerim düştü galiba gidip nutellamı kaşıklasam ne yapsam :KK66:

ya canım herkes farklı bence hepimizin boyu kilosu ayagı sacı yüzü farklı herkes farklı bir vucutta ve güzellikte bence bunu sorun etme kilo saglık problemine yol acmıyor ve hayatını kısıtlamıyorsa bence takma ayrıca balık et yakısıyor kadına bence ben seviyorum. genetik yatkınlık önemli bence benim annem 40 yasına kadar benim kilolarımda gezmiş sonra almış ailede herkes fit bilmiyorum genetik bence tabi beslenme alışkanlıkları hareket düzeyi de önemli biz egeliyiz inanılmaz sebze yeriz mesela ben cok da iştahlı biri değilim kılkuyruk da derler :KK70:

ya canım herkes farklı bence hepimizin boyu kilosu ayagı sacı yüzü farklı herkes farklı bir vucutta ve güzellikte bence bunu sorun etme kilo saglık problemine yol acmıyor ve hayatını kısıtlamıyorsa bence takma ayrıca balık et yakısıyor kadına bence ben seviyorum. genetik yatkınlık önemli bence benim annem 40 yasına kadar benim kilolarımda gezmiş sonra almış ailede herkes fit bilmiyorum genetik bence tabi beslenme alışkanlıkları hareket düzeyi de önemli biz egeliyiz inanılmaz sebze yeriz mesela ben cok da iştahlı biri değilim kılkuyruk da derler :KK70:
maşallah tatlım espri bizim ki, dediğin gibi iri bir insanın ben, 64 kilo olduğumda ne kadar zayıfsın diyorlar :KK66: herkesin tipi farklı..maşallah vallahi, süpper bi genetik yapınız var ne diyeyim Allah nazardan saklasın...

Kizlar merhaba
Valla ne güzel kaynatmissiniz
Okuyayım dedim hepsini okumaya vaktim olmadı ama akşam vakit bulunca okuyacağım
Evi temizlemm gerekiyor
Yarın eşimin teyzesi gelecek duruma göre kalabilir
Ben hem onu dr.a goturecegim hemde kendim dr.a gideceğim
O yüzden temizlik bitmesi gerekiyor
Cam yerler her yer temizlenecek
Ama kalkasim yooooookkkkk :KK43:

Dün demiştim ya eşime 1ceyrek verecekmiş işyeri diye
Yanlış biliyormuş 2ceyrek vereceklermis :halay:
Bu gazla sanırım her yeri siler süpürurum

Kendime hedef koydum saat 4ekadar her yeri silip supurecegim
Sonra buraya gelip kahvemi yudumlayacagim :KK66:
Öpüyorum hepinizi :KK37:

Selam kızlar maşallahınız var yetişemiyorum size burada hasta ve yaşlı biri var :rolleyes:....

ayiciklijelibom ayiciklijelibom çok geçmiş olsun canim inşallah daha güzelini daha ucuzunu alırsın.
Bende genellikle kitapyurdu sitesinden alıyorum arada birde korsan kitapçılarda alıyorum ne yapalım çok fark var.
çok teşekkürler

hahahaha, ay al benden de o kadar, bi taraklı ayak da bende var... yine de ısrarla o zarif ayakkabılara sokuşturuyorum koca ayaklarımı, ne yapalım boyumuz uzun, tabi büyük olacak ayaklarımız :p
benim ayaklarım taraklı değil ama ayak parmaklarım uzun:)) bantlı ayakkabı alacaksam bantı önde ve kalın olmalı o yüzden

Yaa çok güldüm :)

ben de 1.61 boyundayım. 47 kiloyum. Bendeki metabolizma kimsede yok.. alamıyorum.

70 kilo yum
47 likleri kınıyorum cık cık cık....Ne biçim kilo :KK66:
yaaa ama bi.doğum yapsam alırım emin olun. Kınamayın lutfennn :KK66:

X