Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ufak miktarlar olabiliyo da bu öyle Bişi değildi yani

eyyay belki de misafirleriniz hep kendi ödeyecekler içini ferah tut maddi şeyler için üzülmemeye çalış hem bebişin etkilenmesin :)
gelecek misafirim brz pinti o yüzden bize yıkar gibi geliyor:/
Bebiş gelecekken böyke saçma şeylerden sıkışmamıza cnm sıkılıyor işte

iştahım çok açık benimde 65-67 arası gidip geliyorum sürekli daha hiç 64ü görmedim bu sene
doğumdan önce 58 kiloydum ne kadar istesemde dönemiyorum o kilocuklarıma

birde 45 kilo insan mı olur be one ya
doğum n zmndı cnm
Ya kilolar verilmiyor mu korkutma beni

yok kuzum ben 2013te doğum yaptım en son
ilk doğumumda vermiştim 2008de
hepsini hatta daha çok vermiştim.
ama sanırım yaştan birde boğazdan ve hareketsizlikten veremiyorum. 2. doğumda daha zor verildiğini duymuştum daha öncede

iştahım çok açık benimde 65-67 arası gidip geliyorum sürekli daha hiç 64ü görmedim bu sene
doğumdan önce 58 kiloydum ne kadar istesemde dönemiyorum o kilocuklarıma

birde 45 kilo insan mı olur be one ya
Olur çünkü çok hareketli maşallah bide az yiyor ondan sabit kalıyor senelerdir böle. :) O kaynanamın tarafına seçmiş ordan genetik işte. Kaynanamda 70kilo benden zayıf.

Off yok ya dosya yükle tıklayınca birşey Cikmıyor.
Kızlar ben de telefondan resim yükleyemiyorum

resim boyutu büyük geliyordur kızlar, resmi açıp düzenle kısmından biraz kenarlardan kırpıp kaydedince yüklüyor siteye..

no_name_ geçmiş olsun canım daha ne kadar kan vereceksin sonuç ne zaman belli olur.

çok saol canım pazartesiye kadar devam et, pazartesi gel yazmış doktor

Telefon dan resim atmak için
Önce herhangi bir face grubuna atıyorum
Ordan fotoğraf ı kaydet
Veya facemde resim varsa ordan gene telefon a kaydet
Sonra buraya girip dosya yükle
Direk galerinde çıkıyor o resimler

teşekkür ederim canım daha iyileri sizin olsun
bizde çocukalr olmayınca sıkıldık dolaşalım dedik
benim ayağım taraklı olduğundan her ayakkabıyı alamıyorum spor ayakkabıları ve botları 1 numara büyük alırım hep
küçük parmağımda nasır var. ayak hepten sıkıntılı yani anlayacağın

hayırlı olsun güle güle giy
Nereden aldın bende bakayım :) hepsiburadan n11den alıyoruz bizde. Orda güzel şeyler var fakat üye değilim eşim üyeli. Ben şunu istiyorum al dedim mi alır.

resim boyutu büyük geliyordur kızlar, resmi açıp düzenle kısmından biraz kenarlardan kırpıp kaydedince yüklüyor siteye..

çok saol canım pazartesiye kadar devam et, pazartesi gel yazmış doktor
Benim resim seçmiyor. Dosya yükle tikliyorum öyle tiklanmis kaliyor. İlerlemeBen yok

Olur çünkü çok hareketli maşallah bide az yiyor ondan sabit kalıyor senelerdir böle. :) O kaynanamın tarafına seçmiş ordan genetik işte. Kaynanamda 70kilo benden zayıf.
hareket imkansız canım akşama kadar masabaşı oturuyorum
eve gidince biraz hareketleniyor hatta yatana kadar oturmadığım olur
hareketi hallederiz de boğazımı tutamıyorum
okullar açılmadan bi 5 kilo versem fena olmaz hani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…