Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Benim alyans bu resimdeki gibi 22 ayar.
Şimdiden Allah kavuştursun eşin sağ salim gidip gelsin inşallah
Sende ailenle hasret giderilsin.
Kızlar konut kredisini erken kapatınca kalan miktardan % 2 erken kapama cezası alınıyor dikkat edin.
Sağol cnm .. bu cezayı ben ilk defa duyuyorum ne ola ki .. bizde 10 bin tl faiz den kurtulduk dıye seviniyoduk

denebunu ya üye oldum bile... ilgi alanlarını seçebiliyorsun ya, mesela anne bebek olsa sadece seçemezdim gibi, ya da evcil hayvan ürünü..benim de seçebileceğim alanlar varmış onu demek istedim :KK66:

yalnız acayip pinti bi zihin yapısındayım tatlım, topik çok işe yaradı, bu zihin yapımı hayatıma adapte edebilir miyim bilmiyorum ama 3 kova su ile balkon yıkayan ben, bugün neredeyse 1 kovadan az su ile pırıl pırıl yaptım balkonu :KK66: acayip iyi hissediyorum kendimi, bi de altıncıklar birikse kenarda..senin günün 5 inde değil mi? ohhhh gelsin paracıklar, Ata cıklarrrr, maşallah maşallah

Butun secenekleri isaretle cnm. Urun gonderiminde daha iyi oluyor. Denebunu. Comda her ay bir paket gonderiyorlar.. agustos kutusu eylul kutusu vs. Diye. Yalniz her sy kutu cikmiyor. Bazen 2 kutu peş peşe çikiyor. Bazen kutular arasinda 4 ay oluyor. Buradan mail gelmiyor. Siteye ay basi girip takip etmen gerekiyor.

Fikri muhimde kampanyalara katilman gerekiyor. Mail geliyor zaten. Birde surekli anketler gonderiyorlar. Onlaru cevapkadikca puan kazaniyorsun. Sonra o puanla hediye alirsin.

Diger siteyede sadece uye oluyorsun. Onlar kafasina gore belli donemlerde urun gonderiyor. Henuz hicbir sey gelmedi bana ordan.

Bende klima suyu ile balkon yikiyorum yaz başìndan beri. 2 gunde kovalar doluyor. 2 gunde bir balkon yikiyorum

Cumartesi gitce kızlar bende dolabı boşaltmaya çalışıyorum ne bugünde pizza yaptım hazırlara taş çıkarır :KK72:

Yaaaa cok guzel görünüyor. Diyetteyim ama ben haksizlik bu:mad: bu arada siteye bnde bakayim cok uyguna almişsin. Guzel gunlerde giy

yalnız acayip pinti bi zihin yapısındayım tatlım, topik çok işe yaradı, bu zihin yapımı hayatıma adapte edebilir miyim bilmiyorum ama 3 kova su ile balkon yıkayan ben, bugün neredeyse 1 kovadan az su ile pırıl pırıl yaptım balkonu :KK66: acayip iyi hissediyorum kendimi, bi de altıncıklar birikse kenarda..senin günün 5 inde değil mi? ohhhh gelsin paracıklar, Ata cıklarrrr, maşallah maşallah
Aynı yapıya bende girdim cnm
Bu topikleri farkedip uygulamaya ve biriktiğini gördükten sonra.
Bende yapabiliyormuşum deyip daha da azimlendim.
Gün paralarına son 2 günnn

Sağol cnm .. bu cezayı ben ilk defa duyuyorum ne ola ki .. bizde 10 bin tl faiz den kurtulduk dıye seviniyoduk
Ben Haziran ayında kapattım 6 yıl vardı kredi bitmesine 19.000 faizden düştüler 1900 lirada erken kapama cezası ödedim. Vakıfbank tı bankamız.

Kızlar sefamerveden 28 tl ye elbise sipariş ettim bayram için üstüne de yazma oyalıyorum oğluşa da Doğumda gelen takımlardan birini giydircem bayramlık olarak :KK66:
Hayırlı olsun güle güle giyin.
Ben internet sitesinden hiç kıyafet almadım bedeni falan nasıl geliyor güvenemiyorum uzunmu kısa mı bol olurmu dar gelirmiş diye vazgeçiyorum.

Valla ben de yetişemedim kızlar size :KK70:
elecda elecda canım iyi cesaret etmişsin ben de düşünüyorum omzumda ama cesaret edemiyorum bir yandan da zaten şuan bile topuzla geziyorum onzumdayken ilgilenemem saçma sapan olur mu diye düşünüyorum.kullanımı rahat mı? Ayrıca çokmuş gerçekten fiyatı yeni denedin orayı zaten memnun kaldın mı peki?
Kızlar kalmadı gerisi aklımda ama benim genel olarak okuduğumda oluşan düşüncem herkesin geleceği için birikim yapmak istediği ve bunu şuan ağzımız kokarak değil de lüks harcamalardan kaçarak yapmak :) inşallah hepimiz gönlümüzden geçen hedeflere ulaşırız. Benim ilk hedefim araba almak.sonraki de kızımı güzel okullarda okutmak.bir de olursa bir çocuğum daha ona ücretsiz izin alıp kendim bakabilmek inşallah olur..
Canım ben de bu sıcaklarda sürekli topluyordum. Kestirip kurtulayım dedim. Uzun bob deniyor sanırım kesime. Ön kısımlara doğru uzayarak geliyor. Ben kesimi beğendim. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ben sık kuaföre gelmiyorum kesim beni uğraştırmasın dedim adama. Fönlü güzel tabi şu an yıkayınca göreceğiz.

Yatırdığın tutarın %2 si kadar ceza ödüyorsun. Biz ev kredisine 70.000 lira ara ödeme yaptık. Toplam 40.000 lira da faizden düştü. 1400 lira ayrıca ceza parası ödedik.
Bu ceza sadece ev kredisinde geçerli.

Butun secenekleri isaretle cnm. Urun gonderiminde daha iyi oluyor. Denebunu. Comda her ay bir paket gonderiyorlar.. agustos kutusu eylul kutusu vs. Diye. Yalniz her sy kutu cikmiyor. Bazen 2 kutu peş peşe çikiyor. Bazen kutular arasinda 4 ay oluyor. Buradan mail gelmiyor. Siteye ay basi girip takip etmen gerekiyor.

Fikri muhimde kampanyalara katilman gerekiyor. Mail geliyor zaten. Birde surekli anketler gonderiyorlar. Onlaru cevapkadikca puan kazaniyorsun. Sonra o puanla hediye alirsin.

Diger siteyede sadece uye oluyorsun. Onlar kafasina gore belli donemlerde urun gonderiyor. Henuz hicbir sey gelmedi bana ordan.

Bende klima suyu ile balkon yikiyorum yaz başìndan beri. 2 gunde kovalar doluyor. 2 gunde bir balkon yikiyorum

Yaaaa cok guzel görünüyor. Diyetteyim ama ben haksizlik bu:mad: bu arada siteye bnde bakayim cok uyguna almişsin. Guzel gunlerde giy
çok saol canım üye oldum bakalım neler olacak :KK66: belki alma ihtiyacımı tatmin eder biraz...

Aynı yapıya bende girdim cnm
Bu topikleri farkedip uygulamaya ve biriktiğini gördükten sonra.
Bende yapabiliyormuşum deyip daha da azimlendim.
Gün paralarına son 2 günnn
bakalım aralık sonu kumbaradan ne çıkacak bazen açıp bakayım diyorum sonra vazgeçiyorum, heyecen yaptım :KK66:

Yatırdığın tutarın %2 si kadar ceza ödüyorsun. Biz ev kredisine 70.000 lira ara ödeme yaptık. Toplam 40.000 lira da faizden düştü. 1400 lira ayrıca ceza parası ödedik.
Bu ceza sadece ev kredisinde geçerli.
Yahu banka degil tefeciler .. insanı nerden soysak. Diye yer arıyolar :sinirli: şu kredim bitsin 2 bankamla da bütün ilişiğimi kescem sonra arasın dursunlar :KK47:

X