Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kesinlikle sana katılıyorum canım. Biz ev alırken benim maaşım 4 yıl önce 1500 liraydı kredim 1350 lira ydı o dönemlerde çok zorlandık. Ama iki yıl sonra maaşlar arttı. Kredi sabit olunca biraz daha rahatlamıştım.
Allahım herkese mutlu huzur içinde oturacak evler nasip etsin inşallah.

Bence ne kadar biriktirdiğine bağlı canım yatirımlık bi ev hem kendisi zaman içinde değer kazanır hem kira geliri elde edersin hem de her ihtimale karşılık başını sokucak 2. Bir evin olur imkanın olursa yine altın biriktirmeye devam edersin. kötü fikir kesinlikle değil ama naçizane önerim acele etme iyi düsün iyi araştır hiç beklemediğin bi anda karşına iyi bir fırsat çıkarsa değerlendir derim canım

Kesinlikle durkan cım bende tam olarak onu demek istedim canım sen de çok güzel bi örnek verdin

Yatırımlık ev fikri hep var kafamda Canım
Yaklaşık her şeyi toplasam yarısını yarıya yakın miktarı peşin verebilirim ama ne zaman nereden ev alsam doğru olur hiç bilemiyorum...
Yani konuda net değilim ama kafamda bu fikir var
Çok teşekkür ediyorum Canım sana

Rica ederim canım benim ne demek bunun için burdayız birbirimize fikir vermek destek olmak için iyi birikim yapmışsim canım yaşadıgın şehir neresi bilmiyorum ama oraya yetiyosa paran ordan düsünebilirsin özellikle de sehrin gelişmekte olan bölümünü düşun derim canım her ne olursa olsun hayırlısı olsun gönlüne göre olsun çocuklarının geleceği o para

Bu arada nora2010 canım bizde seni seviyoruz ben çok samimi buldum bu topikteki ortamı insallah yıllcarca devam edicek dostluklar kurarız ve hayallerimizin gerçeklestiğini birbirimizle paylaştıgımız bir topik olur burası

Kızlar ben evi 2.5 sene önce topraktan aldım 125 e şimdiki değeri 280 300 bin.
Şimdi olsa hayatta ev alamam.
Sanayi Bölgesi bura o yüzden fırladı

Canım nerde oturuyosunuz siz izmit mi
Bu arada birikturdiklerinden yarım yapabilirsiniz canım biraz da artar kalanı tekrar biriktirebilirsin ya 5 gr lık külçe altınlar var ondan da yapabilirsiniz biraz üstüne ekleyerek

Merhaba kızlar küçük oğlum ile anneme gidiyorum yıllık izinliyim bu hafta bitmek üzere.. Karşedim evlendi geçen hafta yalnız kalmasın annem daha sık gideceğim artık..
Herkesin herkes ile konuşabildiği uyumlu bir Topik oldu ne güzel
Çok memnun oldum bende....
Hep birlik beraberlik içinde oluruz inş kızlar. ..

Kostebekpasta ben bir tane tam altın aldım zincirime öyle kullandım kardesimin düğününde ama senin fikrin de çok güzel...

nora2010 evin ne kadar değer kazanmış maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…