Altı senelik arkadaşım beni bıraktı

Bende atıyordum arıyordum herşeyimi paylaşmak istiyordum kötü bi dönemdeyken bana çok destek oldu telefonda dinledi etti ama kötüydüm kabullenemiyordum yaşadığım şeyi doktora gittim doktorda aynı şeyleri söyledi seninle dedim ben onu kaale almamısım dakikakları boşuna harcamış bana. Neler neler uzaklaştırdı işte. Çok severdim arkadaşımı ama benimde bir sınırım vardı.

Peki uzaklaştıran taraf ile uzaklaştırılan tarafın acısı aynı mo? Çok sanmam

Oyy kıyamamm ya insan ağlayan birine nasıl böylesine soğuk olabilir. Bence biz anormal değiliz, böyle insanlar taş kalpli...
Malesef canım, yaşadım bunları. Sonra daha kötü şeyler de oldu. Mesela benim ayrıldığım erkek arkadaşıma yakınlaşma girişimleri oldu. Çetin bir imtihandı anlayacağın ama çok şükür geçtim o sınavı. Sonra gerçek dostlar girdi hayatıma. Çok şükür ♥️

Peki uzaklaştıran taraf ile uzaklaştırılan tarafın acısı aynı mo? Çok sanmam
Ben çok üzüldüm tabiki arkadaşımı kaybettiğim için. Çok açıkladm biraz kendime çekilmem şart senle alakası yok birbirimizi tamamen kaybedicez böyle diye ama olmadı değişmedi. Ara verdim zaman verdim daha kötü oldu. Bir ay vermiş ben yazmassam beni silecekmiş falan. Suçlu gibi özürler dileyip peşinde koşamazdım. Nitekim 7 ay oldu kendisi kaliteli yalnızlığını seçmiş. Gerçek dostluktan bahsediyorsak neden sürekli ben gidiyorum da o gelmiyor. İsterdim herşeyi unutmak o hayatımda olsun ama nasip böyleymiş. Sadece o değil herkese uzağım artık en azından kıran döken kimse olmuyor.

Ya Alllah askina sizinle gorusmek istemeyen insanlari rahat birakin !!!!!
Istemiyoruz anladiniz mi ?
Sevgili gibi ,koca gibi yapismayin insana .
Sizin kendi hayatiniz yok mu ?
Yolunuza gidin ..
Iki gun once bi konu actim ..
Resmen boguluyorum sizin gibi insanlar yuzunden ...
Bu ne acımasız yorum?? İnsanlar kendi kuyruk acılarını hiç tanımadıkları insanlardan çıkarmaya merak salmış.

Barisirsiniz fazla kafaya takmayin..

19 yaş, ilk terk edilişler...
İleride insanlara bu kadar bağlanmamayı öğreneceksiniz merak etmeyin.
O zaman geriye dönüp baktığınızda gülersiniz şu an yaşadığınız acıya.

Hayatına yeni yeni arkadaşlar girdikçe bu saçma arkadaşlıkları unutacaksın. Yüzeysel olarak okudum konunu tüm yazılanlardan haberim yok ama anladığım kadarıyla karakterler değiştikçe sizin arkadaşlık ilişkisi de değişmeye başlamış ve birden bire patlamışsınız ki bunlar çok doğal. Arkadaşının artısını eksisini oturup düşündüğünde eksiler ağır basıyorsa hiç uzatma, bunun psikolojisi kötü oluyor biliyorum ama zamanla o boşluk dolar, alışırsın.

İnsanlar gelir ve gider. Normal bu.
Hayatin ona bagli degil. Ne degisti ki?
Dertlesecek bir kisi cikmis hayatindan sadece. Bukadar anlam yukleme.
Yeni insanlar girecektir hayatina. Hayatin dengesi boyledir merak etme.
Tek arkadasin oymus yazdigina gore..bence yalnizliktan guc dogar. Kendini toparla sonra yeni arkadaslarin olur.
Dram yaratmaya gerek yok canim.

Bu ne acımasız yorum?? İnsanlar kendi kuyruk acılarını hiç tanımadıkları insanlardan çıkarmaya merak salmış.

Fikrim bu .
Izin almak zorunda degilim beyan ederken ...
Evet yapisik insanlardan hazetmiyorum .
Gayet dogal

Fikrim bu .
Izin almak zorunda degilim beyan ederken ...
Evet yapisik insanlardan hazetmiyorum .
Gayet dogal
Tamam sizin görüşünüz buysa benim görüşüm de bu... Kimseyi fikirleri yüzünden aşağılamadım. Zaten haddime de değil. İyi akşamlar.

Ben çok üzüldüm tabiki arkadaşımı kaybettiğim için. Çok açıkladm biraz kendime çekilmem şart senle alakası yok birbirimizi tamamen kaybedicez böyle diye ama olmadı değişmedi. Ara verdim zaman verdim daha kötü oldu. Bir ay vermiş ben yazmassam beni silecekmiş falan. Suçlu gibi özürler dileyip peşinde koşamazdım. Nitekim 7 ay oldu kendisi kaliteli yalnızlığını seçmiş. Gerçek dostluktan bahsediyorsak neden sürekli ben gidiyorum da o gelmiyor. İsterdim herşeyi unutmak o hayatımda olsun ama nasip böyleymiş. Sadece o değil herkese uzağım artık en azından kıran döken kimse olmuyor.

Bu en mantıklısı

Hayatına yeni yeni arkadaşlar girdikçe bu saçma arkadaşlıkları unutacaksın. Yüzeysel olarak okudum konunu tüm yazılanlardan haberim yok ama anladığım kadarıyla karakterler değiştikçe sizin arkadaşlık ilişkisi de değişmeye başlamış ve birden bire patlamışsınız ki bunlar çok doğal. Arkadaşının artısını eksisini oturup düşündüğünde eksiler ağır basıyorsa hiç uzatma, bunun psikolojisi kötü oluyor biliyorum ama zamanla o boşluk dolar, alışırsın.

Umarım öyledir gerçekten

İnsanlar gelir ve gider. Normal bu.
Hayatin ona bagli degil. Ne degisti ki?
Dertlesecek bir kisi cikmis hayatindan sadece. Bukadar anlam yukleme.
Yeni insanlar girecektir hayatina. Hayatin dengesi boyledir merak etme.
Tek arkadasin oymus yazdigina gore..bence yalnizliktan guc dogar. Kendini toparla sonra yeni arkadaslarin olur.
Dram yaratmaya gerek yok canim.

Neden dram yaşattığım düşünülüyor?

Uzun arkadasliklarda boyle kus donemler olur. Tek dikkat etmeniz gereken kirici bir soz soylememek, ki geri donusu olabilsin.

Keşke tamamen böyle düşünsem ve sabaha hiçbir şey olmamış gibi uyansam ama yapamıyorum

Bilemiyorum, iki taraftan birinin mutsuz olduğu arkadaşlık en nihayetinde bitmeli. Demekki sizinle ilgili sıkıntıları da varmış. En güzeli, bu tarz arkadasligin azalarak bitmesi. Ama işte siz azalmasına sanki müsadere etmemissiniz sanki o da bıçak gibi kesmiş.

X